BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Великолепно

power_settings_newLogin to reply
+37
asinkata
АВА
malkata_radi
Meoww
iveto81
tanbul
Smile23
tsveti1911
TraYkovA
biliana_911
plqsak
yordankak
pavliciq
soniamit
karbonara
dorinkastoeva
gerganasto
beni1979
liusi
ive_ivelina
stasi
Christina.
jmv
isark
liny
krasi82
jenia123
oira
katitomileva
renesme_cullen
Zaharka
yanitsa1
jivka
tanqdimi
inarra
MuryG
Thea
41 posters

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyВеликолепно

more_horiz
First topic message reminder :

Великолепно - Page 2 Splendid

Има две неща, които всички знаят за АЛЕКСАНДЪР РИДЖЛИ. Първо, той е херцог Ашбърн и второ – няма абсолютно никакво намерение да се ожени скоро… Усърдната му борба срещу брачните окови продължава до деня, в който една червенокоса американка се хвърля пред устремена карета, за да спаси живота на малкия му племенник. Тя е умна и забавна, принципна и смела, за разлика от всички неомъжени лондонски дами, твърдо решени да се превърнат в новата херцогиня Ашбърн. Но също така и напълно неподходяща за херцог с благороден произход… освен ако не е точно тази, за която се представя.
Американската наследница ЕМА ДЪНСТЪР е заобиколена от англичани, но не възнамерява да се омъжи за никого от тях, въпреки съгласието си да участва в лондонския сезон. Когато тя се измъква от къщата на братовчедите си, преоблечена като кухненска прислужница, всичко, което иска, е една последна глътка анонимност преди дебюта ù в обществото. Никога не си e представяла, че ще попадне в ръцете на опасно красив херцог… всяка нова среща, с когото ще разпалва пламъка на страстта в нея. Но истинската любов има склонност да разцъфва точно когато най-малко я очакват, а желанието успява да разтопи дори и най-непреклонните сърца.

______________________________
Великолепно - Page 2 Dragon-Book

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
В момента чета Дяволчето, определено до сега оправдава очакванията ми. Ще пиша крайно мнение като я дочета, но едва ли ще се различава повече от сегашното. Великолепно - Page 2 909357165)

______________________________
Великолепно - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Книгите от поредицата са страхотни.Заслужават си да се прочтат

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
момичета, аз съм нова във форума и искам да попитам, тук има ли книги за четене или само се обсъждат прочетените вече книги

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
soniamit написа:
момичета, аз съм нова във форума и искам да попитам, тук има ли книги за четене или само се обсъждат прочетените вече книги

Книги имаш за четене, но не са тук. Ще можеш да ги видиш, когато си направиш необходимия брой мнения.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Аз ги прочетох и трите е са страхотни, но започнах с втората и след това прочетох останалите две , но най много ми хареса " Виликолепно".

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Прочетох и Дяволчето, но нещо не можа да ме грабне. Очаквах нещо повече може би. Великолепно - Page 2 909357165)

______________________________
Великолепно - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Аааах, как ви завиждам за ''Дяволче" ,още не съм успяла да си я набавя .Много харесвам Джулия Куин ,дано не се разочаровамВеликолепно - Page 2 909357165 .

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Е, ако питате мен и трите са клишета, но това не е беда - отнася се за всички исторета /и не само/. Въпросът е в стила и изказа, в този смисъл за мен "Дяволче" е номер 1

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
сега чета великолепно и ще споделя след като я прочета

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Това е една от любимите ми поредици. Всяка книга ме грабна с нещо. "Великолепно" страшно много ми хареса, но в сравнение с другите две някак ми избледня. Беше ми интересна, докато не прочетох следващите. Всяка беше по интересна от предишната. Най-много обаче, ми хареса "Среднощен танц". Историята на Бел и Джон направо ми влезе под кожата. След нея "Дяволче", от която на моменти ми се насълзяваха очите. Страхотна поредица.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
За мен пък "Великолепно" си остана най-добрата книга от поредицата.... Сега нямам търпение за новата поредица на Дж. Куин.  Великолепно - Page 2 2903674814 

______________________________
Великолепно - Page 2 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Прочетох Великолепно на един дъх. Не станах от компютъра от началото до край. Много ми хареса. Сега чета Среднощен танц и ще споделя. Аз много харесвам Джулия Куин като автор и много съжалявам че не са преведени всичките и книги.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Прескачам от тема в тема и направо незнам от коя поредица да почна да чета.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
всичките четири книги от поредицата са много завладяващи

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
всичките четири книги от поредицата са много завладяващи


4-та коя е аз ги имам до 3-та Великолепно - Page 2 613795249 

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Teпърва започвам да я чета и се надявам да е интересна...Всъщност не се съмнявам в това.:)

______________________________
Великолепно - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
"Великолепно" определено ми е в топ 10 за исторически любовни романи, но и другите две си ги харесвам макар и по- малко. Четвъртата е разказ за брата на Бел.Жалко, че е толкова кратка.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Прочетох "Великолепно" хареса ми- ненатоварваща история със забавни диалози. "Среднощен танц" не знам защо, но ми беше скучна. В момента чета "Дяволче" и за мен тя е най-интересната от поредицата.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Най - много харесах Великолепно, наскоро прочетох другите две Среднощен танц не ме грабна, но Дяволче ми допадна много - в началото много се смях с Хенри. Поредицата е перфектна за отпочиване.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Чела съм може би преди 3години... но не ми хареса, беше ми скучна :( съжалявам, но това ми е мнението. Тъй като това е първата книга от поредицата не си направих труда да чета следващите, тъй като помислих, че също ще ми идват посредствени. Може би трябва да видя това "дяволче", което ви е харесало на вас.

descriptionВеликолепно - Page 2 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply