BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга десета - Lover Reborn

power_settings_newLogin to reply
+43
Tais
margc
Renesita
eleos
liusi
biliana_911
lelito
animalita
renesme_cullen
Villy.Petroff
Nessieli
e4o1976
milla71
lili_hrisi
polin4eto
Братството_Завинаги
tami_vr
Witness
zdravec
nikita78
vixen
Zaharka
kremcheto
vladi85
fifileta
ive_ivelina
penka1234
rusokoskata7
GALKATA
Jus7_me
lydotokote
kaaamzzz
denkata
aranna
yanitsa1
tina_tp
serendi
beni1979
naFarela
free_pr
Christina.
vampires_fan
Thea
47 posters

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyКнига десета - Lover Reborn

more_horiz
First topic message reminder :

Книга десета - Lover Reborn - Page 5 10993282

В най-тъмните ъгли на мрака в Колдуел, Ню Йорк, се надига конфликт като никой досега. Градът е е дом за братя, родени, за да защитават своята раса: вампирите воини от Братството на Черния кинжал. Сега, вече завърнал се към Братството - и неузнаваем като вампирът-лидер, който някога е бил - Тормент е физически слаб и с напълно разбито сърце.
Когато започва да вижда любимата си в сънищата си - хваната в капана на студен и изолиран отвъден свят - Тор се обръща към услугите на независим паднал ангел с надеждата да спаси тази, която е изгубил.
Когато му се казва, че трябва да се научи да обича друга, за да спаси някогашната си партньорка, Тор знае, че всички те са обречени... Само че тогава една жена с неизвестно минало започва да се домогва до него. На фона на усилващата се война с лесърите и новия вампирски клан, борещи се за трона на Слепия крал, Тор се намира в битка с погребаното минало и много горещото, изпълнено със страст бъдеще... Но способно ли е сърцето му да се излекува и да освободи всички им?



Очаква се на английски език: March 27th 2012

Последната промяна е направена от Te!a на Съб Яну 07, 2012 12:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книгата за Тор явно още доста ще я почакаме:hmm: И всъщност какво става с "Ибис"???-целият август и септември не издадоха нищо,сега излиза "Мафията на майките",която беше обявена за много по-рано и после е посочена книга чак за декември и тя не е "Братството...","Нощни ловци"или някоя друга,която отдавна чакаме.ЗАЩО?????????????:angry3: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Аман с това пусто чакане писна ми вече.....Книга десета - Lover Reborn - Page 5 1977229104 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
парите развалят хората .. явно екипа на Ибис вече има достатъчно, за да си позволи да не издава книги, от които да печели .. жалкото е, че ние го духаме, заради тях:dry: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
за Ибис не знам, но със сигурност София прес са го закъсали доста здраво и почти само преиздават. може и при тях да е така

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Когато чакам толкова много, вместо да ми се изостри вниманието ми изтъняват нервите! Всеки месец препрочитам книжките да си припомня, защо толкова много ги харесвам и защо не трябва да се отказвам, но това просто не се търпи!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Някой разполага ли с превода на десетата книга в електронен вариант?

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

И аз видях!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: 

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Villy.Petroff написа:
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември
И аз видях!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: 

О, суперр! Корицата ме радва! :love: :love: 

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Сега пък чак декември аман беше великото чакане.....Книга десета - Lover Reborn - Page 5 1977229104 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

Корицата наистина е невероятна.Повече ми харесва от английската.:love: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
penka1234 написа:

Корицата наистина е невероятна.Повече ми харесва от английската.:love: 

Нашите винаги са били по-добри от оригиналните. Особено пък последните.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
ООО...ЧАК ДЕКЕМВРИ!!!И като гледам няма да е в началото на месеца.Е аз на 20.12 имам рожден ден -надявам се да си я самоподаря , ако някой друг не се сети де😉 А иначе и на мен винаги повече ми са харесвали българските корици-тази не прави изключение.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Пфуууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!! Най накрая!!!!!!!:yess: 
Поне знаем горе долу кога ще излезе по книжарниците:bigsmile: 
Сега остава да чакаме:goodjob: :goodjob: :goodjob: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Корицата е страхотна, иска ми се веднага да я прочета, но съм доста назад с поредицата и ще остане за догодина.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
ох, страхотни новини... ще бъде супер Коледа. Книга десета - Lover Reborn - Page 5 3569552857

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
оф тая корица що никак не ми се покрива с образа на Тор:unsure: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Доволна съм. Корицата ми харесва. С голямо нетърпение очаквам да я прочета.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
оф тая корица що никак не ми се покрива с образа на Тор



хич даже❌ 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Е, и за мен не е най - добрата им корица за поредицата, но това няма значение. Въпроса е, книгата да излезне когато е обявено. Поне за мен това е най - важното.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply