BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ценните женски качества според мъжете

power_settings_newLogin to reply
+9
escapingthesun
EvaMars
Zaharka
Старшината
desistela
milenaka
bubzz
Koen
Christina.
13 posters

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyЦенните женски качества според мъжете

more_horiz
First topic message reminder :

Ценните женски качества според мъжете
Ценните женски качества според мъжете - Page 2 In1-1

Стройни крака, пищни гърди, красива усмивка и чаровен поглед - никой няма да остане равнодушен пред всички тези дадености, особено мъжете, които са голями ценители на красотата. Именно любовта към външната красота донесе на мъжете славата на лекомислени донжуановци, за които личните качества на човека са на второ място след размера на гърдите разбира се. Но когато възхищението от външната красота отстъпи на втори план, на сцената излизат личните качества, които в порива на страстта са останали незабелязани. Именно тогава мъжа оценява своята дама по съвсем различен начин.Вижте кои вътрешни качества ценят мъжете във жените:

1. Чувство за хумор
Чувството за хумор на една жена е толкова важно за мъжа, колкото и красотата на нейните стройни крака. Способнстта да възприема куриозни ситуации с чувство за хумор, които между другото често се случват в отношенията между двама души, прави жената истинска мъдра в мъжките очи. Силния пол обича жени, които са способни да водят шеговит и весел разговор.

2. Интелигентност
Красота и интелигентност - оръжие, пред което дори най-опитния мъж не може да устои. Умната жена е двойно по-красива, защото кара мъжът до нея да се гордее не само с превъзходните и външни данни, но и с нейното остроумие и знания.

3. Умение да слуша
Не само жените, но и мъжете обичат да говорят. Те също имат нужда от благородни слушатели с които да споделят как е минал денят им, проблеми в работата и т.н. Научете се да бъдете добри слушатели и никога не прекъсвайте половинката си с възклицания от рода на "Скъпи, виж ми маникюра".

4. Готовност за компромиси
Съвместният живот и бит показват, че желанията на жените и желанията на мъжете, както и техните възможности не винаги съвпадат. При възникването на противоречиви ситуации е необходимо да се правят компромиси, за да се съхранят спокойствието и хармонията в отношенията. Безапелационните изисквания за получаване на желаното, на всяка цена, въпреки аргументите и възможносттите на мъжа, се възприемат от него, като детски капризи и игнориране на неговото мнение и желания. Освен това готовността за компромиси предпазва от празни спорове и обиди, които мъжете не обичат.

5. Готовност за промяна
Ежедневната рутина съсипва връзката по-бързо, отколкото можем да усетим, а няма нищо по-лошо за една връзка от отегчен мъж. Силният пол просто обича промените. Не е задължително промяната да бъде глобална, като например пътуване до другия край на земното кълбо. Изненадайте мъжа с нещо, което е в рамките на всекидневния живот. Кое би могло да бъде по-добро за един мъж от жена, която днес е перфектна домакиня, изненадваща с кулинарни изкушения, а утре тигрица, утоляваща любовния му глад. Жени готови във всяка минута да отвърнат на внезапния мъжки порив към промени и луди постъпки - ето това харесват мъжете.

6. Комуникативност
Независимо от това колко е красива дадена жена, ако мъжа не може да извади от нея и една дума на първата, втората и третата среща, то четвърта среща едвали ще се състои. За мъжа е важно жената до него да бъде общителна и да умее да води свободен разговор сред неговата компания. В крайна сметка приятелите му означават много за него ето защо намирането на общ език с тях е от особено значение.

7. Уважение към неговото семейство
Постигането на разбирателство между жената и роднините на нейния мъж е трудна задача, особено когата става въпрос за неговата майка или по-точно вашата бъдеща свекърва. Тук вече ще ви трябва цял арсенал от добродетелни качества за да спечелите, ако не любовта на семейството му, то поне тяхното уважение. Мъжа цени много способността на жената да поддържа добри отношения с неговите близки, защото по този начин тя показва уважение към него.


http://stylissimo-bg.com

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Ценните женски качества според мъжете - Page 2 7389738n


Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Badge1

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
starshinata написа:
Е като няма какво да кажеш много ясно че ще споменеш правописа.Между другото доколкото виждам не сме в сайт за ядрени физици нали?Говорим за други неща.Ако нявга сгрешиш дори с запетайка какво да те правим?Аз съм 'прос' човек не начетен като тебе.Не може да сме всички учени.Важното е че ме разбра какво казвам и че казвам истината де.А главоболието е от друго естество.Ценните женски качества според мъжете - Page 2 909357165 


Не знам как си разбрал от какво естество е главоболието на момичето, но забележката за правописа я подкрепям с двете ръце. Къде прочете за изпусната запетайка? Още в първи клас ни учат, че когато пишем точка и започваме ново изречение трябва да поставим интервал. Остави всичко друго, но най-малкото показваш неуважение към хората с които коментираш и обсъждаш дадена тема. Със спама бях до тук, а до това дали една жена не става само защото е ниска, ще е хубаво да види човек дали и след десет-петнадесет години ще мислиш така. Ценните женски качества според мъжете - Page 2 2115147716

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Аба нали не пиша на китайски.кирилица -кирилица.обаче дотук.нямам време да изпипвам чак толкова.неуважението е съвсем друго нещо.а трябва ли да уважавам непознат?уважение не се показва с точки и запетайки.да видя псувни някъде или заплахи и обиди.аз говора и няколко диалекта нищо че съм от Плоудюф.няма нужда мисля да се префърцунваме.ако искаш да земеме да говорим като в английския кралски двор да та ева.бай Тошо Живков да не пишеше и говореше кой знае кък.ама му търпяхте всички простотиите и тъй нататък.мисля че не трябва да се въвежда тука закона на джунглата чедо.:otec: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Не знам за другите, но на мен определено ще ми потрябва преводач за да прочета някои от мненията ти, а колкото до главоболието, ако не точно главоболие, то поне ще станеш разноглед. Ценните женски качества според мъжете - Page 2 2115147716
А и защо имам едно такова странно, гъделичкащо чувство, че пишеш разни неща само за да видиш коя ще е поредната гугутка, която ще ти се върже на номерата и провокациите? Ценните женски качества според мъжете - Page 2 2115147716

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
хехехе.така ли се вика на истината вече?провокация?аз не провокирам никой просто говоря истината и то с факти и то с днешна дата.или ще кажеш че не бленувате девойките за височина и плочки?няма да си признае никоя или поне не тук.ама в сайба стават други работи и други работи се говорят.че даже и сайбове дето не са за музика стават за запознаства.веднъж дон Гарабито си качи 1370 фъф вебокса и за 30 мин получи 100 писма с телефони,скайбове,фейбукове.колкото до главоболието то се получава от липса на'нящо'. :cvete: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
И от некачествено свършена работа на "нящо" също се получава главоболие, при това много по-често от липсата на такова. :haha: 
А колкото до качествата, които трябва да притежава жената, това не е рецепта или точна формула. Цял живот харесваш нещо или даден тип мъж или жена и после идва даден момент в който бам и всички неща които си знаел или си приел за верни за себе си спират да бъдат истина. Много рядко избираме партньора си защото имал еди какво си положително качество или притежава красива душа. Да истина е, че първо обвивката привлича вниманието ни, но не тя го задържа. Това което ни държи в плен на обаянието на даден човек е различно и индивидуално за всеки, така че нека оставим обобщенията и изводите на статистиците. 😉 

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
добре девойче но в статистиката не съм видял някой нисък с корем.се висок и плочки.за 'нящото' кво да ти кажа.вие по принцип нямате задоволяване.колкото повече 'ейвън'толкова повече ви се иска.момент сега аз правя също компромиси.не съм казал че ми трябва девойка 183 па без пари.компромис в разумни граници.нивга 150-165 обаче.:cvete: :slynce: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Ох,плочки,та плочки....Абе човек ти с тая мацка дет я търсиш-теракота в банята ли ще слагаш?Викна ма мене де,аз знам как се слага..Че и прави ги редя и фугите точни...Ха-ха...Мене мъжа ми е е учил...И той на времето имаше теракотени плочки на корема,високичък е и т.н.Та и аз бях маце и половина,с твойте плочки дето ги сънуваш тука..Обаче да ти кажа истината-живота и годинките не прощават....Като му родих две деца ми се загубиха екстрите,та сега си имам други такива....То и неговите съвършенства се стопиха и преобразуваха в други..Обаче ние пак се обичаме,харесваме,уважаваме и правим секс като 20-годишни...Тъй че айде стига с тея приказки за високи каки дето редят плочки.Нали ти казах-и аз го мога....

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
плочката и е плочка чедо.ми ще лепиш ами хех.сега медицината е много напреднала.за всичко си има ляк.:kovcheg:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
ааа и ти навремето си гледала висок и плочка па на мен викаш да не гледам а?хехехе.ще гледам.мъжа ха ти е станал без плочки защото е глупав.жена две деца къв да е.аз винаги ще съм плочка.:cvete:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Първо-не си пускай две мнения в тема едно след друго,можеш да ги обединиш-пише го в правилата!
Второ-не обиждай нито мен нито мъжа ми,защото не ни познаваш,така че изказването ти ,че е "глупав"не е уместно!Аз не те обиждам!
Трето-когато облечеш расо и те приемат е Семинарията,а после ти дадат служба за Бог,тогава ще се обръщаш към мене с "чадо"!
Не разбирам защо се заяждаш с всички и се правиш на интересен,еми не си!!!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Деси, не се връзвай на дрънканиците. Ще му мине. Това е новата "атракция" на форума. Ценните женски качества според мъжете - Page 2 2115147716

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Откога на истината и викат обиждане и заяждане?По скоро може да ме наречете New Order.Нервите са вредни за кожата.Много лесно се обиждаш чедо.Все нявга някои неща трябва да се кажат за да се знаят.И туй то.😄

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
Правилно съм преценила,не се спори с този човек.Дори и глупости да дрънка,може го до безкрай.Всеки мисли различно.Не е нужно да си налагаме мнението,и за такива като мен 1.50 има и ще има мераклии и за каките с ръст на 1.70.До колкото правописните му грешки,той много добре даже знае как се пише...ама ей така колкото да е интересен.Ценните женски качества според мъжете - Page 2 2115147716 а пък да ли е....

______________________________
Ценните женски качества според мъжете - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
това за плочките и височината не е мое мнение.видях го от вам жените.моля моля.и не споря с никой щото тва е така.ето днеска една се раздели с мъжа хи заради дон гарабито именно поради таа причина.мъжа хи висок по висок от дон гарабито даже с 10 см плочка обаче долу няма сантиметри и не може да сайдисва.а вие жените си искате своето.затуй дон гарабито си е гарабито щото си има от всичко по малко и височина и плочки и голяма любовна писалка и вие разбира се го направихте дон.вие нямате различно мнение.единственото различно е и което е много интересно че аз съм шопар а пък спя с такива жени дето и плочките спят.ама затва съм най великия златен генерал.:cvete: :slynce: :meche:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ценните женски качества според мъжете - Page 2 Ywkb

descriptionЦенните женски качества според мъжете - Page 2 EmptyRe: Ценните женски качества според мъжете

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply