BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  00013435
Зимната колекция аксесоари за коса на Alexandre de Paris е едно шеметно вдъхновение за красивата ви визия по Коледа и Нова Година.

От удобни плетени панделки за глава до блестящи, скъпоценни шноли.

Тези стилни творения, декорирани с камъни, брокат и меко плетиво внасят романтика в празничния сезон.

Най-сигурният начин да изпъкнете с великолепие и красота по празниците е като съчетаете красив аксесоар с елегантна прическа.

Така красотата на косата и лицето ви ще бъде подчертана с помощта на усета ви за стил.

Това именно е един от най-важните модни уроци в края на годината – винаги обръщайте внимание на детайлите, защото в тях се крие красотата на мащабното.
Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  Alexandre_de_paris_hair_accessoriesset5
Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  Alexandre_de_paris_hair_accessoriesset1
Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  Alexandre_de_paris_hair_accessoriesset3
Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  Alexandre_de_paris_hair_accessoriesset7

info:woamn.bg

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  4205905T

Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  4347795O

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyRe: Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
Някои са просто уникални :love: Такава пеперудка гребенче, което се боде в косата си търся от много време, намерих си панделка обаче като го видях това и пак ми се прииска пеперудка Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  2115147716

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyRe: Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
Наситна са шеметни.. Хареса ми и на мен шнолите

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyRe: Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
Супер интересни са, но не разбрах къде се предлагат, или просто вече доста ми се спи и не виждам Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  909357165

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyRe: Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
И аз се чудя къде се предлагат ?

descriptionШеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris  EmptyRe: Шеметни аксесоари за коса от Alexandre de Paris

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply