BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyХобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Хобит: Неочаквано пътешествие

Хобит: Неочаквано пътешествие  Hobbitanunexpectedjourn

  • Премиера в България:14.12.2012
  • Жанр: Приключенски, Фентъзи
  • Държава: САЩ, Нова Зеландия
  • Режисьор: Питър Джаксън
  • Сценарист: Филипа Бойенс, Гилермо дел Торо, Фран Уолш
  • Продуцент: Питър Джаксън, Каролин Къмингам
  • В ролите: Хюго Уийвинг, Кристофър Лий, Илайджа Уд, Мартин Фрийман, Иън Макелан, Анди Серкис, Ричард Армитаж, Джеймс Несбит, Ейдън Търнър, Робърт Казински, Стивън Хънтър, Кейт Бланшет, Орландо Блум
  • Разпространител за България: Форум Филм България
  • Резюме:

    "Хобит: Неочаквано пътешествие" проследява пътешествието на главния герой Билбо Бегинс, който е въвлечен в епичен поход за освобождаване на Еребор - изгубеното царство на джуджетата, което отдавна е завладяно от дракона Смoг.
    Към Билбо се обръща появилия се изневиделица вълшебник Гандалф Сивия и Билбо се присъединява към група от тринайсет джуджета, предвождана от легендарния воин Торин Дъбощит. Пътуването им ги отвежда в Пущинака; през коварни земи, гъмжащи от гоблини и орки, смъртоносни уаргове и гигантски паяци, създания, сменящи облика си и различни магьосници. Макар че целта им е на изток, при Самотната планина, те трябва първо да се измъкнат от тунелите на гоблините, където Билбо среща създание, което завинаги ще промени живота му – Ам-Гъл.
    Насаме с Ам-Гъл, на брега на подземно езеро, нищо неподозиращият Билбо Бегинс не само открива дълбини на хитрост и смелост, учудващи и него самия, но се сдобива със "скъпоценния" пръстен на Ам-Гъл, който има неочаквани и полезни качества. Простичък златен пръстен, който е свързан със съдбата на цялата Средна земя по начини, недостъпни за познанието на Билбо.

    Резюме: cinefish.bg




Трейлър:


______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Хобит: Неочаквано пътешествие  4205905T

Хобит: Неочаквано пътешествие  4347795O

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Първи трейлъррр! :yess:

______________________________


 
         
       

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Най - чаканите филми за 2012 стават два! :love:

______________________________
Хобит: Неочаквано пътешествие  5088089S

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Супер нямам търпение да излезе. :love: Колко пъти само съм гледала Властелина на пръстените....

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Книгата е също мнооого хубава дано филма да надминава Властелина на пръстените тройно :love:

______________________________

За затопляне на взаимоотношенията, понякога и един сладолед е достатъчен. — Графити




Мозък — органът, с който мислим, че мислим. - Амброуз Биърс


Щастие — Приятно чувство, което се поражда при мисълта за нечие чуждо нещастие.

Очевидно нямам приятели защото ме смятат за НЕПОНОСИМА

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Втори трейлър


______________________________


 
         
       

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Чела съм книгата и като съдя по нея, филма ще е много хубав. Според мен ще се различава от трилогията, защото като цяло историята на Хобит е по-детска. Няма такива епични битки, а по-скоро забавни приключения. Въпреки всичко мисля, че ще е страхотно направен. Хобит: Неочаквано пътешествие  909357165

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Нямам търпение! Настръхнах на един от трейлърите, където се пее песента... Имам страшно големи очаквания за тоя филм и смятам, че ще е жесток като другите, и ще разбие останалите филми.

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Нямам търпение.Чела съм книгата и мн ми хареса.Дано филма е добър колкото Властелинът на пръстените

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Ще се гледа на IMAX 3D ❤ ❤ ❤

______________________________
Хобит: Неочаквано пътешествие  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Ох гледах го, ох на кино, ох на 3D, ох ама на някво ново такова шукаритетно, ох на Real нещо си, ох заболя ме задника да не шавам 3 часа, ох тоя до мен смърдеше на нещо средно между мекици и дрехите на прабаба в гардероба на село, ох страхотен е тоя филм, ох искам още и още и още, ох ама не до тоя със странния аромат, ох трябва да чакам цяла година за втора част, ох две за трета, ох не не не НЕ, ох лоша съдба, ох като го пуснат по торентите ще го гледам още 365 пъти, ох ох ох ох

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Хобит: Неочаквано пътешествие  5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Хобит: Неочаквано пътешествие  Animated_gif_024_hippo

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Ох, и аз го гледах Дено на 3D, ох не на IMAX 3D, ох в началото на филма дойде бившия на приятелката ми, ох не беше приятна ситуация, ох изцедих се от глад до края, ох хареса ми, ох ама не го чакам с нетърпение следващия, ох нз, ама са се опитали да го направят хит като Властелина, ох, ама се тая....

______________________________
Хобит: Неочаквано пътешествие  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Ама не се подигравай сега де Хобит: Неочаквано пътешествие  2115147716 Като го писах тоя коментар бях бая превъзбудена. Най-вече от тоя с мекиците Хобит: Неочаквано пътешествие  2115147716

Наистина филма е по-различен. Има повече цветове сякаш, а Властелина е по-мрачен, по-тъмен и оставя едно особено чувство докато го гледаш. Епичен е, а Хобита по-скоро бие на екранизирана детска приказка. Хумора беше жесток, но на моменти ми дойде малко в повече, особено ако поставиш филма под етикета "предистория на Властелина".

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Хобит: Неочаквано пътешествие  5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Хобит: Неочаквано пътешествие  Animated_gif_024_hippo

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Добър беше, но очаквах повече :wait:

______________________________
Хобит: Неочаквано пътешествие  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Renesita написа:
Добър беше, но очаквах повече :wait:


Има още две части. Хобит: Неочаквано пътешествие  2115147716:D:D
Понеже с колегата тук се позаинтересувахме, ще ти кажа, че едва третата част на Властелина печели Оскар за най-добър филм.
В тоя дух на мисли - има време. Хобит: Неочаквано пътешествие  2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Толкин е невероятен писател, обожавам Властелинът на Пръстените и Хобит. Филмът е много добре направен и го изгледах с удоволствие, но според мен не може да достигне Властелина и не беше нужно да го разтягат в 3 части при условие, че самият Властелин беше 3 части, а книгата е къдеее къде по-обемна и сложно написана от Хобит. Ноо като цяло си много готино филмче ;)

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
Филмът е страхотен и определено си заслужава гледането Хобит: Неочаквано пътешествие  909357165

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
r86 написа:
Толкин е невероятен писател, обожавам Властелинът на Пръстените и Хобит. Филмът е много добре направен и го изгледах с удоволствие, но според мен не може да достигне Властелина и не беше нужно да го разтягат в 3 части при условие, че самият Властелин беше 3 части, а книгата е къдеее къде по-обемна и сложно написана от Хобит. Ноо като цяло си много готино филмче ;)


Не беше замислен като трилогия. Просто, като го заснеха и започнаха да изрязват сцени, за да го съберат 2 два филма, решиха, че всичкото това рязано може да бъде още един филм.
Втората част ще бъде по-яка. Така си беше и с Властелина, просто сега тая част всички я сравняват със Завръщането на краля, но ако я сравняват със Задругата, мисля, че са на едно ниво.
Във втората част шляпат дракона, в третата - орките в една епична битка - Оскар - край. :slynce:

______________________________


 
         
       

descriptionХобит: Неочаквано пътешествие  EmptyRe: Хобит: Неочаквано пътешествие

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply