BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionDrive: Живот на скорост EmptyDrive: Живот на скорост

more_horiz
Drive: Живот на скорост

Drive: Живот на скорост Drivever2

  • Премиера в България: 16.09.2011
  • Жанр: Екшън, Криминален, Драма, Трилър
  • Бюджет: $13,000,000
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 100 минути
  • Режисьор: Никълъс Уиндинг Рефън
  • Сценарист: Хосейн Амини
  • Продуцент: Марк Плат, Мишел Литвак, Адам Сийгъл
  • В ролите: Рон Пърлман, Райън Гослинг, Брайън Кранстън, Кери Мълиган, Оскар Айзък, Албърт Брукс, Кристина Хендрикс
  • Разпространител: FilmDistrict
  • Резюме:

    “Drive: Живот на скорост” е екранизация на едноименната книга на автора Джеймс Салис, а сюжетът разказва за “безименен” холивудски каскадьор (Райън Гослинг), който освен това работи и на свободна практика като шофьор на различни банди специализирани в банкови обири. Въпреки това, той никога не участва директно в обирите, a мотото му е: “Не вземам участие, не познавам никого, не нося оръжие. Аз карам.”
    Постепенно качествата му го превръщат в един от най-търсените хора в тази сфера, но когато един от обирите се обърква напълно и единствено той оцелява, всички банди и престъпни организации с които е работил в миналото обявяват награда за главата му, с надеждата да погребат информацията с която той може да разполага.
    На всичкото отгоре в колата му попада и момиче (Кери Мълигън), което той не познава но което се оказва приятелка на бивш затворник, който също е по петите на каскадьора.




Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionDrive: Живот на скорост EmptyRe: Drive: Живот на скорост

more_horiz
На цялото чакане... и нищо. Добре, че беше Райън, че да го изгледам заради него. Не беше идеално лошо, ама и далеч не беше това, което очаквах. Има и много по-добри филми от жанра. Иначе сеценарият беше що-годе добър, играта също... но режисурата определено не ми хареса и от там като цяло негативната ми оценка. Някак си ми беше дървен и плосък. Е, имаше си и добри попадения, ама на общия фон... Очаквах доста повече. :dry: :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply