BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Защо се регистрирахте?

power_settings_newLogin to reply
+227
Рени А П
BookLover2000
Nadq1234
nasii_ivanova
Cvetomira681
Nurcan
Nicole940
Гери
hmarconi
mani240222
destoneva
g.krikoryan
LiglatA
minigirl
Rumiatanasova
danielle77
Fria
Sun_flo
Tini78
Тони Димова
Sheni
peti30
ninetu22
margock
irenaAleksieva
p4eli87
Tonq
Janni83
tinito_m1
timbaloidd
blanca81
radoslava1983
DanielaMileva26
bybyn
greeneyes
Ellaa
nev.ivanova
Бойка
Poli3398
Hot_chocolate72
Надежда6
pumbalaura
кума лиса
maia22
Дори Димитрова
Mirkana
margo71
matricata_rap@abv.bg
petytodorova@gmail.com
florena5
keittt
Radoslava75
milena50
vchobatarova
Деница Крумова
vladi4ka
Лунна светлина
nikoll1991
d.chiperkova
MariaMGHx
barbara.2014
laska
lokitoki
Morgancheto
rusto
Fanihllv
GalyaGalya
LGeorgieva
dobihp
Любов
persia123
tsveteto
svetli4ka
Phelan
Сирена
sido37
Bo Georgieva
Elik
_DDD_
mimka86mimka
sunshinee__
марти7074
Zarazno_zlo
vanu6ka30
BlackWolf
veselyshko_123
mailgerganavasileva
NVasileva
dianaa1962
Pipilotaeuforia
ViliBojkova
Dangel
desunda
anetageo
polii4ka
blackwater
InnaV
marisima
stelinia
NETI8888
kremenapaloma424
angelajz
десистанева
lazarina
krisiilieva
firebird
petya_ninova
capricorn6
Панайотова
lylu
Doichinova
maloko80
Armagedon
ГерганаGe4i
sonya75
toni6910
addie.dm
Iva_to
Radost_09
Terry97
mimencety8988
viki_alex
kaspyr
e4o1976
fleur
Пебълс
desi0956
qaz12332
Freya1985
kochsumaz
Аркадия
adventureb
EGeorgieva
alabala
stefani70
katichi
viki12
k3vi7o
kamina
Prisi
Ralna
si76si
paula
petyastoykovaa
джинджифил
nadiatg
morgana666
svoboda_a
MoonGoddess
varnam
Tais
Chaos
nikito0o988
lady-jass
ja_face_vr_
wolfrigorn
peri meri
Старшината
fata_morgana
plqsak
in4eto7
EvaMars
e.mei
мяу
criminalz
amonmak
desdam
penka1234
r86
yanitsa1
chugreeva
kss666
Mirka14
Ange Noir
Dark_Red_Rose
xpuc
rosita764
lioness
cenerentola
Mar4eto
bobych
swisi
sarah_michael
lidia1359
queen-stefi
4ona
vegenceto
Gery8818
Starkiller_*
roger01
inarra
Ellie.
marmalad
cold_lady_
Merry
miglenaciq
serendi
MuryG
Memento
yanakk
mira_all
eva_stoqnova
AliceF
Sisiliya
GGG
Order.of.Chaos
sanchoo
Devilsmate
az_moq_milost
Thea
zoia_yotkova
Snowkid
Tediii
krasy
Бела Кълън
tin4e1970
Strawberry
tochicabg
Riddle
Black_Cherry
Zaharka
kaaamzzz
duffy
lunichkata90
nedialka
mishle55
~ i.LLusion
231 posters

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyЗащо се регистрирахте?

more_horiz
Реших да направя едно ново запитване към потребителите на форума. Защо се регистрирахте? Имате ли някакво желание да се включите към екипа?
И одобрявате ли развитието на форума?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Честно да ви кажа отначало се регистрирах за да прочета един превод на една книга.. Защо се регистрирахте?  800698 но после като разгледах самия сайт и видях, че има доста интересни неща от абсолютно всички сфери.. Разбира се, че искам да се включа в екипа, даже сега помагам за превода на "Магьоснически огън" искам да помогна с каквото мога за да се реализира сайта тей като виждам колко пот и труд сте вложи ли за да го направите такъв какъв то е сега. Защо се регистрирахте?  236962

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Защо се регистрирахте?  4205875R

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Регистрирах се заради удоволствието да чета Фен преводите.
Определено форума става все по-добре и по-добре.

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Чух за сайта и какви страхотни преводи правят и реших да се регистрирам.вярвам,че ще остана много доволна! :love:

descriptionЗащо се регистрирахте?  Empty^^

more_horiz
Регистрирана съм от половин минута и то защото ми препоръчаха този сайт като опция за участие в конкурси за писателска дейност. Алилуя, все още имало хора които пишат и четат! Сега отивам да си потърся конкурса :Д

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
В началото,защото разбрах,че мога тука да чета книги.Но после разгледах сайта и страшно ми хареса.. има много интересни дискусии,книги,и други неща.. сега стоя повече в България свят даже и от фейсбук.. уха!

______________________________
Защо се регистрирахте?  Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Радвам се, защото фейсбук наистина доскуча, а тук можеш да си попишеш с качествени хора :haha:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Защото си ме разнасяте като куфар още от стария форум. :lmao:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Zaharka написа:
Защото си ме разнасяте като куфар още от стария форум. :lmao:

+1 Защо се регистрирахте?  2115147716 А пък и форума ми в любим още от както се регистрирах в стария :love:

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Още като влязох във форума, се влюбих в начина, по който излежда, а като разгледах и секциите, реших, че няма начин да не се регистрирам. :slynce:

______________________________
Защо се регистрирахте?  Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Здравейте..., регистрирах се основно заради преводите, но съм малко разочарована от условието, че трябва да спамиш - за да можеш да виждаш превода.
Мисля, че това като условие е малко абсурдно въпреки, че го има във все-повече форуми...
Честно казано - не виждам особен смисъл в това изискване...
(Ако някой реши да ми обясни защо се налага това изискване..., бих била много признателна.)

Приятно забавление на всички и се надявам за поста си да не бъда спряна от достъп до форума.

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
tochicabg написа:
Здравейте..., регистрирах се основно заради преводите, но съм малко разочарована от условието, че трябва да спамиш - за да можеш да виждаш превода.
Мисля, че това като условие е малко абсурдно въпреки, че го има във все-повече форуми...
Честно казано - не виждам особен смисъл в това изискване...
(Ако някой реши да ми обясни защо се налага това изискване..., бих била много признателна.)

Приятно забавление на всички и се надявам за поста си да не бъда спряна от достъп до форума.


Искрено се съмнявам някой да ти спре достъпа до каквото и да е. А условието е с цел да стават дискусии, да има материал за разговори, както и да ни улеснявате с коментари за работата ни, било положителни или отрицателни. Несъмнено е по-лесно да се влиза, да се чете и да се изчезва без да се пускат коментари, но за нас е важно да резберем мнението на потребителите. А спамът не е оферта. Коментарите трябва да са смислени и по темата, иначе се намесваме ние и се почва голямо триене. Понякога и на потребители. 😉 Защо се регистрирахте?  2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
За смислени коментари - ДА ... но в повечето случаи коментарите(поне по преводите) са от сорта: "Страхотни сте"; "Супер сте" и т.н. и са придружени с не малко емотикони, които изразяват радост, любов, щастие и т.н.
Не ме разбирайте погрешно ... нямам нищо против градивните коментари и дискусии, но се дразня на коментари, които според мен... видимо са от типа: дай да трупаме цифрички.

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
tochicabg написа:
За смислени коментари - ДА ... но в повечето случаи коментарите(поне по преводите) са от сорта: "Страхотни сте"; "Супер сте" и т.н. и са придружени с не малко емотикони, които изразяват радост, любов, щастие и т.н.
Не ме разбирайте погрешно ... нямам нищо против градивните коментари и дискусии, но се дразня на коментари, които според мен... видимо са от типа: дай да трупаме цифрички.


Е, все от някъде се започва. Първите 10-15 коментара се правят най-трудно. След това като че ли започват да коментират по-охотно. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Vania написа:
Радвам се, защото фейсбук наистина доскуча, а тук можеш да си попишеш с качествени хора :haha:


Това е първият форум, в който съм се застояла толкова дълго, но как да игнорираш нещо толкова добре направено при наличието на толкова форуми където се набляга на едно и туй то... В този има от всичко, за което можеш да се сетиш, пък и екипът му е страхотен. Какво повече да искаш?! :cvete:

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Здравейте! Случайно попаднах на сайта, търсейки неща свързани с темата вампири, върколаци и т.н. Освен това разбрах, че има и фенпреводи, което много ме зарадва. Вярвам, че ще остана доволна! Малко ме смущава условието с коментарите. Но... нищо!

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Те не се набавят толкова трудно, а и са по-скоро с цел хората да се разгледат из категориите и да се запознаят по-добре с форума. Предполагаме, че така поне ще събудих интерес. Иначе направо се нахвърлят на преводите и не забелязват другото.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Регистрирах се защото ми стана интересна визията тук.
Не съм се разглеждала много под повърхността, но се надявам да ми остане време да го направя. Виждам, че е положен доста труд и съм убедена, че администраторите имат опит в създаването на форуми. Харесва ми това, че имате фен преводи и с удоволствие ще прочета нещо /разбира се след като събера необходимите мнения/. Също не виждам смисъл от това, но се успокоявам, че не сте решили да са повече...

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Обичам да контактувам, а форума е място, на което можеш да го правиш, да споделяш идеи, интереси, да разискваш теми и възгледи, да дискутираш книги и филми и не на последно място да се забавляваш. Зарибих се по фен фиковете и така се регистрирах в няколко форума, включително и този. Има толкова талантливи хора и с удоволствие чета техните творения. Също така и фен преводите са на ниво. Браво на тези, отделили от времето си и положили толкова труд да превеждат или редактират. Благодаря Ви.

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
Здравейте! Как попаднах на форума? Ами търсих някава рецепта и питам аз чичка Гугал и отварям наред и а, гладам интересна визия и си мисля, бре щом тук има нещо за готвене, значи форума е богат на всякакви теми, а аз обичам разнообразието Защо се регистрирахте?  909357165. Форумът страшно ми харесва и ако мога да помогна веднага се включвам само кажете.

Последната промяна е направена от Tediii на Пет Юли 22, 2011 7:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЗащо се регистрирахте?  EmptyRe: Защо се регистрирахте?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply