Новини от ИК Ирис Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новини от ИК Ирис

Go down 
+3
jmv
jenia123
Zaharka
7 posters
АвторСъобщение
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeЧет 9 Юни - 17:55

Тук можете да пускате всичко свързано с издателството, което ви се стори интересно. Новини от ИК Ирис 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
jenia123
Напредващ
jenia123


Брой мнения : 109
Регистрация : 16.07.2011

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeСря 3 Апр - 18:30

Чудих се къде да си метна въпроса, но понеже "Лудетината" на Джил Барнет е издадена от Ирис реших, че май тук е най-подходящото място. Та доколкото разбрах Лудетината е първата книга от трилогия. Третата също я има в книжен вариант, но моментът с втората книга за сър Роджър ми се губи. Въпросът ми е, издадена ли е тази книга на български и ако не, Ирис предвиждат ли да се захванат с нея.
Върнете се в началото Go down
jmv
Активен
jmv


Брой мнения : 146
Регистрация : 27.12.2010

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeСря 3 Апр - 22:09

jenia123 написа:
Чудих се къде да си метна въпроса, но понеже "Лудетината" на Джил Барнет е издадена от Ирис реших, че май тук е най-подходящото място. Та доколкото разбрах Лудетината е първата книга от трилогия. Третата също я има в книжен вариант, но моментът с втората книга за сър Роджър ми се губи. Въпросът ми е, издадена ли е тази книга на български и ако не, Ирис предвиждат ли да се захванат с нея.

Втората не е издавана на български. А колкото до Ирис, никой не знае какво ще издават в бъдеще. Начинът им на работа е да бръкнат в един кош и каквото намерят това издават. За тях такова нещо като поредица просто не съществува |-(
Върнете се в началото Go down
galileo414
Редактор
galileo414


Чете : Всичко до което се докопам
Пол : Female
Брой мнения : 309
Регистрация : 15.11.2012
Местожителство : Велико Търново

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeСря 3 Апр - 22:56

Дано да издадат и втората книга на Джил Барнет. Аз отдавна съм зачакала една изчезнала принцеса и цяла орда Синстър. Знае ли човек може и това да доживея- да издадат пълна поредица. :headbang:
Върнете се в началото Go down
jenia123
Напредващ
jenia123


Брой мнения : 109
Регистрация : 16.07.2011

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeСря 3 Апр - 23:32

И изчезналата принцеса ми е дерт, признавам. А Синстър ги прочетох на руски поради липсата на български превод и честно ще се радвам ако някой ги издаде и тях.
Върнете се в началото Go down
vivi86
Активен
vivi86


Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 212
Регистрация : 24.11.2012

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeЧет 4 Апр - 20:00

galileo414 написа:
Дано да издадат и втората книга на Джил Барнет. Аз отдавна съм зачакала една изчезнала принцеса и цяла орда Синстър. Знае ли човек може и това да доживея- да издадат пълна поредица. :headbang:
:wait:
Върнете се в началото Go down
Ralna
Преводач
Ralna


Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 2517
Регистрация : 26.12.2010
Местожителство : Пловдив

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeСря 7 Дек - 20:01

Абе не е точно новина от издателството, ама бях в чуденка къде да го паркирам. Има един чудесен сайт, за книги втора употреба (които са чисто нови обаче почти всички) та в момента смъкнаха много яко цените, има най-новите книги на Ирис за по 0,90ст. както и стари класики от 0.22ст. до 2лв, тъй че който иска да си запълни поредиците, сега е момента. ЦЪК ТУК

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от ИК Ирис I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
Върнете се в началото Go down
zaraki
Читател
zaraki


Брой мнения : 10
Регистрация : 07.12.2016

Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitimeЧет 8 Дек - 7:08

Благодаря за сайта помогна ми за една книга която издирвам от мн време
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини от ИК Ирис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини от ИК Ирис   Новини от ИК Ирис Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини от ИК Ирис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новини от ИК Ера
» Новини от ИК Интенс
» Новини от ИК Плеяда
» Новини от ИК Ентусиаст
» ”The Expendables 3” - новини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Преводна литература :: ИК Ирис-
Идете на: