BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

power_settings_newLogin to reply
+20
krissy280401
Ametist
snegnik
beni1979
Thea
Merry
monaliza
eli_131
Todomodo
Last_Man_Standing
нел-j
MuryG
puFF
~ i.LLusion
djenny_m
Alliana
~ Mistery writer ~
devil degu
Bloody_Rose
Christina.
24 posters

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyДмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
First topic message reminder :

Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 Some-radom-i-think-makes-a-good-D-vampire-academy-12362169-350-290

Дмитрий Беликов - Той е двадесет и четири годишен дампир, назначен да бъде пазител на Лиса заедно с Роуз. Той също е наставник на Роуз и нейн любовен интерес. Дмитрий отвръща на нейните чувства, но не иска да имат връзка в повечето книги, защото би попречило на техните задължения като пазители. Той е от Сибир, има руски акцент и обича старите уестърн романи.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 7389738n


Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 Badge1

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
АААААААААААААА бравоооооооооо! :love:
На някои от снимките е страхотен, на някои от снимките... не чак толкова. Оф, аз пак идеализирам главния герой, ама какво да правя. Иначе на някои от снимките наистина пасва. :slynce:

______________________________
Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
И все пак си оставам за този вариант:
Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 Dimitri_Bookmark_by_dancing_drama

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
На мен пък Бен Барнс изобщо не ми допада за Дмитрий. Той е як, не казвам, че не е. Ама не и за :heart2: Дмитрий :heart2:

______________________________
Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
Merry написа:
На мен пък Бен Барнс изобщо не ми допада за Дмитрий. Той е як, не казвам, че не е. Ама не и за :heart2: Дмитрий :heart2:


Да, доста даже !! На мен ми харесва излъчването му .. и не знам защо, но определено си представям Дмитрий така. Със същата коса и излъчване, тяло .. и лицето му е някакво меко, а не грубо .. :cvete:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz

Хора , какво ще кажете са този сладур според мен е потенциален Дмитрий с всички екстри дето се казва!

John Abraham!!!! Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 1513021971

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
Димка е страхотен ;)

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
beni1979 написа:

Хора , какво ще кажете са този сладур според мен е потенциален Дмитрий с всички екстри дето се казва!

John Abraham!!!! Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 1513021971


Наскоро го гледах в някой филм, ама... нещо не ми пасва :unsure: Като мъж-шапка му свалям, но като Дмитрий- :dry:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 3267763._SX540_

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
djenny_m написа:
Дмитрий с неговата сдържаност като дампир и с новата си арогантна визия като стригой много ме нервира. Преди го харесвах, но сега съм фена на Ейдриан :love:


Аз също съм фен на Ейдриън от самото начало...Дмитрий никога не ми е харесвал толковва Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 909357165

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
Страхотеен!! Мъж и половина Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 909357165

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
Четох първа и втора книга от гледна точка на Димитрий и се чудех дали някъде няма и останалите.Ако някой знае нещо по въпроса ще съм му много благодарна ако ми каже

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
Когато Димка стана стригой, направо се разплаках , не можеше ли да го върнат отново дори като човек :(

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
хм, е това е наистина комплексен образ, мечта на доста женски сърца ;-)

______________________________
Орсън Скот Кард: `Джейн`: "Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл".

descriptionДмитрий Беликов / Dimitri Belikov - Page 3 EmptyRe: Дмитрий Беликов / Dimitri Belikov

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply