BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Магьоснически огън (Witch fire) 18+

power_settings_newLogin to reply
+57
НадяАладжова
ditto1971
josi
Mariya Georgieva
soniamit
desunda
Miglena
rainbow
Edje
neviradeva
ViliBojkova
sisiz
tonysof
kotevania
dimeto5
lovely33
makarena
vanqnn
moni88
petentse
megli_234
anitoradeva
Alexwolf
Божидара Георгиева
whocares
valq_9999
penka1234
kss666
GALKATA
nikoleta_alex
ati.web
YDG
ipls
naja0909
naFarela
linkabs
nev4ooo
dudulina
yanitsa1
нел-j
borjnaib
miglenaciq
totomila
Ellendary
mir4a
dsi2
kaaamzzz
zoully1
bibsityY
Uniquemer
debidi20
Renesita
benihill
morgana
tania_kikito
desistela
Zaharka
61 posters

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyМагьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
First topic message reminder :

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 Witchfire

Witch Fire (Магьоснически огън)
Elemental Witches 1



Мира Хоскинс не знае, че е родена естествена магьосница, която притежава редкия - и могъщ - елемент въздух. Също така никога не е очаквала да се озове завързана за махагоновата рамка на легло, пленена от мъж, който копнее да изпълни всяко нейно желание и да освободи магията, живееща в нея...
Горещина се излъчва от магьосникът Джак МакАлистър, който притежава елемента огън. Сборището, управляващите магьосници, са го изпратили да предпази Мира от група вещери, които пресушават магьосническата сила... и живот. Много отдавна, той е видял как родителите на Мира са убити от същите тъмни магьосници. Той иска да изкупи вината си и й предлага всичко, което тя заслужава. Но тя е отдавна загубената братовчедка на шефът му - обявяващ съблазняването за табу.
С твърдото ръководство на Джак, Мира развива своята вътрешна магия. Но неговото чувство за дълг бързо се превръща в неутолим глад. Предупреждават го за естественото привличане между въздух и огън. Сега той рискува да бъде унищожен от жената, която не бива да иска - но от която не може да стои на страна...


Последната промяна е направена от Zaharka на Пет 20 Май - 23:04; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Страхотно, много ще се радвам.И вече съм се заела.Както е тръгнало може и наистина 100 коментара да напиша само за тази нощ. Всъщност и от по-рано щях да започна да пиша(още когато се регистрирах) , но съм си малко срамежлива 😊 (беше ме страх, че ще започна да пиша глупости както вече и става)

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Не бой се, ние не хапем... много Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Ама недей така! Всички пишем глупости като ни прихване! Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

Пиши, пиши, ще попаднеш на приятели, тук . Всички сме хубави и дружелюбни хора! :slynce:

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 4347753x

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря за гласуваното доверие 😊

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Zaharka написа:
Има си специален раздел. В него са публикувани главите от цялата първа книга. А вече започнахме и втората. За да четете обаче, трябва да си направите съответния брой мнения. 😉

А може ли линк към него! Малко ми е неудобно, но не знам къде стоят преводите в сайта! 😊



Последната промяна е направена от yanitsa1 на Вто 15 Май - 17:06; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Звучи обещаващо Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Мисля, че се влюбих в този сайт, а поредицата ми зиглежда много интересна :dance:

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Повярвай сайта си заслужава Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165 Въпреки, че напоследък аз бая съм го занемарила /за съжаление нямам никакво време :(/ И поредицата и всичко ;)

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
linkabs написа:
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊


Добре дошла :slynce:
Не бой се, не сме чак толкова страшни. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165 Не виждам защо възрастта трябва да е проблем, тук сме събрани всякакви. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716 Радвам се, че съм успяла да те заинтригувам и да привлека вниманието ти (ако може да се обръщам към теб на "ти", ако не - съжалявам). Вече сме на път да преполовим 3 книга, така че смело прави нужния брой коментари и се залавяй с четене. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

ПП: Отнася се и за всички останали, които са харесали откъса. Не се притеснявайте, не хапем... много. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
linkabs написа:
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊


Няма значение на колко си години, важното е да имаш интерес към такъв род сайтове и да ти са интересни произведенията, преводите и темите тук. Добре дошла!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря за топлото посрещане :poklon: . Тази тематика е сравнително нова за мен. Чета криминалета и трилъри, понякога фантастика. Днес имах време да се разходя из по-голяма част от темите и взех решение да разнообразя малко четивата си като вкарам и тази тематика. Имам доста голяма библиотека 15 GB. , но смятам да открия нова папка "+18" 😉

Упсс - Zaharka относно обръщението "ти" - може ЕГН-то ми да е голямо, но по дух съм на около 20 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 1089017131 ,така че дори предпочитам да е такова Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
откривай, откривай, че имаш и да я пълниш :bigsmile:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Изглежда Наистина интригуваща книга .Супер ,че има превод

______________________________
To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe...
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Believe nothing, no matter where you read it or who said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense...

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Хубаво е да те завладее нещо само от няколко реда :love:

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Хей, сайтът си е направо златна мина! Порових се тук и там, сега остава само да направя и нужния брой мнения, че навсякъде да мога да надничам.
Преводът ме заинтригува, явно по-нататък ще се чете цялата книга. Понякога фен-преводите се оказват много по-удачни от професионалните.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
YDG написа:
Хей, сайтът си е направо златна мина! Порових се тук и там, сега остава само да направя и нужния брой мнения, че навсякъде да мога да надничам.
Преводът ме заинтригува, явно по-нататък ще се чете цялата книга. Понякога фен-преводите се оказват много по-удачни от професионалните.


Не знам дали успяваме, но със сигурност се стараем да се представяме на ниво. А за заинтригуваните от откъса - действайте бързо, че вече започнахме 4 книга.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Невероятно е. Ще преведете ли цялата книга.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
ati.web написа:
Невероятно е. Ще преведете ли цялата книга.


Знам, че ви мързи безобразно много, но можете да прочетете няколко коментара по-нагоре преди да задавате излишни въпроси. Книгата не само е преведена, а вече дори сме на 4 книга от поредицата...

ПП: Следващи коментари с подобен въпрос ще бъдат изтривани директно!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Страшно ми хареса откъса. И съм се настървила да прочета цялата книга. Обаче не мога да намеря от къде да си я дръпна. Търсих доста,ама не успявам. Ако може да ме насочите, ще съм много благодарна.
П.С. Попадам на разни други книги за вещици, които ми изглеждат много интересни, но ми се ще да ги карам една по една.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply