BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

power_settings_newLogin to reply
+2
desistela
~ i.LLusion
6 posters

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyСезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
First topic message reminder :

Отговори от края на сезон, спойлери - сезон 3
Разпространяването без позволението на форума е напълно забранено.
Превод: Ваня


Стефан направи какво за брат си!? С кой ще се събере Джеръми сега!?! Къде е сега Клаус?

Безбройни въпроси се въртят в главата на зрителите след края на сезон втори. Какво значи всичко това за трети сезон? Без да издава прекалено много Джули Плек предлага няколко отговоря в една от интервютата си:

Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Poor-jer_500x333

АНА И ВИКИ СЕ ЗАВЪРНАХА!?
Не знам, от къде точно го решихме, но е до някъде от това, че Бони застана срещи законите на природата, когато върна Джеръми обратно към живот. Както научихме през този сезон, вещиците, като служители на природата, могат да направят доста, когато злоупотребяваш със силата си. И те и казаха в онази сцена, че ще има много последствия. Сега видяхме само началото на това, което ще се случи.

КАК ЩЕ СЕ ОТРАЗИ СЦЕНАТА НА ЕЛЕНА И ДЕЙМЪН В ЛЕГЛОТО ПРЕЗ СЕЗОН ТРЕТИ?
В момента Деймън се нуждае от прошката и любовта й, а тя се нуждае да му я даде. Беше много истинско за нея. Има много повече, което се случи през този момент, и през сезон трети ще се разкрие какво точно е означавало за нея, за Деймън, и разбира се за връзката Стефан-Елена-Деймън.

ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЛИ ЕЛЕНА И ДЖЕРЪМИ С АЛАРИК?
Обещахме на Мат Дейвис да го сритаме здраво в задника и героя му наистина да се почувства по-добре. Искам да го накараме да погледне нещата от по-силната своя страна в живота, и това е само едно от нещата, който се надяваме, че ще направим с него.

КАКВО ЩЕ СТАНЕ С ДЖОУЗЕФ МОРГАН И ДАНИЕЛ ГИЛДС?
Ако ще разкриваме историята на първородните, не мога да обещая, че ще видим отново Даниел Гилдс отново в миналото. И следващия път, когато го видим ще е част от забавата през сезон трети.

КОЛКО ЛОШ ЩЕ СТАНЕ СТЕФАН?
По-рано в сезона решихме, че това ще е пътя, по който ще поемем в края на сезона, така че всичко, което направихме с него, беше с цел да изградим основата на промяната, която ще настъпи по време на неговото пътуване. Доста сме развълнувани от възможностите тук. При Стефан никога не е само бяло и черно, като "Добрия Стефан" и "Лошия Стефан" . Той се бори с това нещо, което надделява над него така значително, и независимо, че се опитва да го изхвърли от него, то побеждава. И го контролира по начин, който никога не е влиял върху Деймън. Да гледаме Стефан, борещ се с това, и може би побеждаван от него е сцена, която може да се развива дълго време. Има много възможности тук.

Последната промяна е направена от Vania на Вто 6 Сеп - 20:38; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Ужас, не я харесвам тази актриса, а и ми изглежда по млада от Аларик, че да ги направят двойка(поне аз така разбрах де, че те ще се "ухажват Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 2115147716 в сериала" а да не говорим за майката на Бони, коя актриса ще играе ролята, че то както се вика " тя майката по хубава от щерката" Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 2115147716 абе не знам аз направо съм шашната надявам се поне да си изиграят ролите като хората иначе не знам сигурно ще се гръмна Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 2115147716 Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 2115147716

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 4205875R

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Eто я и майката на Бони
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Persia%20White-4
Перша Уайт е избрана за ролята на Аби Бенет, майката изоставила Бони в „Дневниците на вампира“. За първи път ще я видим в 12-ти епизод и ще се завърне след това. Аби е описана като красива, но жена с неприятности, която носи товара на тайните от миналото си, довели до изоставянето на Бони. Също така „е решителна като всяка Бенет.“ Да не би това да е кодовата дума за „тя също е вещица“ или вероятно, имаше ли причина да научим в предишния епизод, че някой може да бъде или вещица или вампир, но никога и двете?
Източник: insidetv.ew.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Нов герой
Шоуто в момента търси красив, висок и внушителен физически мъж, за ролята на Фин с възможност за завръщане. Докато той е тих, Фин притежава тъмна страна.Той е един вид по-малко злият брат на Клаус.Ще го срещнем в ретроспекция от 1491г., която ще се излъчи в 13-ти епизод. Както се говори, Фин се натъква на уязвимата Катерина и едното нещо води до друго…

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Деймън и Елена ще се съберат ли най-сетне заедно?
"Поведението на Стефан ще отвори много врати на Деймън и Елена,"казва Джули Плек."Романтиката е във въздуха.Eлена най-сетне разбира,че трябва да се оттегли от Стефан,което означава че ще гледа някъде другаде. Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 1089017131

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Втората половина от сезона ще покаже как Каролайн празнува своя 18 рожден ден – но има един малък проблем. Технически тя не може да остарява вече, което води до преживяна от нея „тийнейджърска криза“.Тя си казва „Нямах търпение да стана на 18. 17 е натоварена възраст. А аз ще съм в тази тежка възраст завинаги.“ Каролайн започва да си задава въпроси за това какъв ще бъде животът и като вампир, страда по своята връзка с Тайлър, чувства се несигурна и тъжна. А за Каролайн да е тъжна, особено когато ще има парти, кара Елена, Мат и Бони да разберат, че трябва да направят нещо за нея за да я откъснат от тези мисли. Затова и организират необичаен, нетрадиционен рожден ден.Но както има традиция да се случва в шоуто – нещата тотално, тотално се объркват.

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Джули Плек: „Когато шоуто се завърне през януари Стефан е изчезнал, след като открадна семейните ковчези на Клаус, но ще разберем, че е бил зает с това да измисли начин да е една стъпка пред него в плановете си. Когато на Деймън и Елена най-накрая им се отдава възможност да го предизвикат заради последните му действия, неговият отгворо кара Деймън отново да се замисли относно действията си спрямо чувствата си към Елена.“ Междувременно Каролайн няма да я видим преди 12 януари, когаго „тя и Тайлър обсъждат скорошната си раздяла и какво значи подчинението на Тайлър към Клаус за тяхното бъдеще. О, и тогава е нейният 18 рожден ден!“ :slynce:

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Избрани са още двама Древни братя
Пригответе се да се запознаете с другите Древни братя.
Британският актьор Каспър Зафър и Австралийския актьор Натаниъл Бизолик ще изиграят ролите на Фин и Кол, научи ексклузивно TV Guide. И двамата братя имат сметки за разчистване с Клаус, особено след като са били заключени в ковчезите, които Клаус разнася толкова дълго.

Преди се запознахме с пастрок на Клаус, Майкъл, когото Клаус уби и сестра му Ребека, която наскоро умря от ръцете на Елена. В същото време другият брат, Илайджа, е в ковчезите, които Стефан хитро открадна от Клаус. Други двама Древни братя умряха преди това.
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 111208ZaferBuzolic1
Зафър-в дясно,Бизолик-в ляво
Превод: yan4etolp
Източник: www.tvguide.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Спойлер за целувка и напускащ герой
Някои от вас феновете ще умрат, когато видят епична сцена с целувка, която ще се случи много скоро! Признание: изкрещях малко, когато чух за това. Някакви предположения кои ще са? И още информация, един главен герой, който познаваме и обичаме ще напусне Мистик Фолс, благодарение (недиректно) на Деймън.
Превод: yan4etolp
Източник: it.eonline
П.П Целувката ще бъде между Деймън и Елена - просто съм убедена в това :love: ,а главен герой който ще напусне Мистик Фолс предполагам,че може да бъде Аларик,макар че,не ми се иска да е той,но кой друг може да е? :pardon: Някой да има друго предложение?

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
11-ти епизод ще се казва "Our Town" и ще бъде голям епизод за всички наши любими герои,също така ще видим бой между братята Салватор. :yess: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 2115147716

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Спойлери за предстоящите епизоди

Елена и Стефан не стоят на дърво, целувайки се. Елена е много, много ядосана на Стефан след събитията в предишния епизод. Когато Бони разпитва Елена за непокорния си приятел, Елена решително обявява, че Стефан „ги е предал“. Двамата наистина се срещат в епизода, но дали крайният резултат ще бъде това, за което се надяват феновете на Стелена? Елена също така предприема няколко големи и неочаквани стъпки в този епизод, без да се съгласува със съюзниците си.

Деймън е тъжен. Може да е лощ, но Деймън истински обича брат си, както добре знаем. Елена разбира колко много скърби той след като Стефан обърка плана им в предишния епизод и когато той отново се среща със Стефан, го оставя да разбере колко гневен и измъчван е.

Джеръми става буен. Откакто беше принуден да се откаже от Ана и връзката му с Бони приключи, Джеръми е станал малко нестабилен. Аларик е загрижен, защото той преписва в училище и с Елена са изненадани, когато научават, че е уволнен от бара. Прекарва свободното си време като се мотае с Тайлър, с което семейството му не е много съгласно. Но Джеръми не е загубил разсъдъка си и бързо наваксва със случващото се в Мистик Фолс. Този нов Джеръми, който взима участие, е дори въоражен с арбалет и наистина голям нож.

Предаността на Тайлър е поставена под въпрос. Когато Джеръми стане надменен със сестра си и Аларик, той решава да покани Тайлър за вечеря. Елена и Аларик са изключително притеснени за Тайлър и мотивите му, защото е посветен от Клаус. Те го молят да обясни връзката си с Древния, но не са доволни от отговорите му. Накрая Елена казва „Клаус е тероризирал всеки един от нас, а ти си просто заслепенo верен към него.“. „Мислиш прекалено много. Все още мога да взимам решения сам.“, отвръща Тайлър, разстроен, че са се усъмнили в правото му на избор както Каролайн. Но имаш ли избор, Тайлър? Скоро ще стане ясно на чия страна е Тайлър.

Клаус се завръща… за отмъщение. Елена е притеснена, че Клаус все още не е направил своя ход след танците, но това скоро приключва, когато Древният се отбива за питие в бара. Той казва на дуото, че търси Стефан, но Елен казва, че прблема му е с не е с тях. О, да и той е някак загрижен за изчезналата му сестра. Но Клаус престава да си играе игрички и се изправя пред Деймън в къщата на Салваторе, като му казва точно как Стефан е откраднал всичките членове на семейството му и, че иска помощта на Деймън да си ги върне. Когато Деймън напомна на Клаус, че няма да приеме поканата, Клаус решава „… ще има демонстрация. Изглежда, че вие отвръщате най-добре на представеното насилие.“ Трябва да се притеснявате. Клаус не си играе.

Бони е ВИП. Въпреки, че я няма от началото на сезона, Бони е първият човек, който виждаме в епизода, главно защото сънува за ковчезите с Древните, без да осъзнава какво означават сънищата й. Но скоро се забърква в цялата ситуация и вещерските й способности се проявяват.

Предзнаменование? Джеръми гневно заявава неща, които могат да се окажат истина. След като всички се уверяват докъде може да стигне Клаус за да си върне семейството, Джеръми мъдро предлага да напуснат града. „Никой от нас няма да се измъкне от този град жив,” казва той в заключение. Чудите се дали това няма да се окаже истина накрая? С Дневниците никога не се знае.

Два шока: Докато някои действия в епизода са изненадващи, двете най-неочаквани събития са точно в последните 5 минути, чиито последици вероятно ще виждаме известно време.

Елена и Деймън: Опитват се всячески да повярват, че Стефан, който познават го няма завинаги и че ги е предал. Елена разбира, че е дошло време да продължи с живота си и да не се държи за призрак от миналото. Когато сериалът излезе в почивка остави Деймън и Елена да вярват, че планът им срещу Клаус беше провален от Стефан, който ги спаси. Това, което те не знаят, е че Стефан го направи за да спаси Деймън от марионетките на Клаус. Един от големите моменти в епизода, когато Стефан се появява пак в живота им. Кога ли те разбират каква роля е изиграл той в спасяването на Деймън и какво значи това за тях? Докато Стефан се е фокусирал над Клаус, Деймън и Елена ще продължат да се оповават един на друг, въпреки че Деймън ще се върне към преструвките, пиенето, цупенето и безчувствеността. Но между тях изниква романтично напрежение и Елена ще се затрудни в отрицанието си. След като Стефан е извън картинката в умът и се появява начин да се освободи и да позволи на напрежението да излезе. Въпросът „Елена обича ли Деймън и хлътна ли по него през цялото това време” ще бъде голяма част от сезона.

Стефан. Въпреки, че може би някога ще обясни мотивите си на бившата си любов, той има само един човек в ума в момента, и това не е Елена.Стефан действа агресивно и недостатъчно рационално срещу Клаус. Това ще бъде голям проблем за Елена. Можеш да подходиш различно, ти можеш да бъдеш различен, да се чувстваш различно и дали победата в тази война е по-важна от хората, които ще нараниш през това време? Но сега отмъщението е неговия приоритет. Междувременно Клаус е противника. Ще продължим да виждаме неговата чувствителност, докато той става все по-ядосан и по-ядосан, по-жесток и зъл.

Елена. Животът в Мистик Фолс никога не е без своите усложнения и Елена ще има доста проблеми. Първо е фактът, че тя уби Ребека и когато на Древната сестра и измъкнат камата ще е бясна, меко казано. Елена ще започне да вижда как и тя самата е способна на разрушения както вампирските и приятели. Тя разбира, че за да оживее и да защити хората, които най-много обича, понякога трябва да се държи повече като Катрин, отколкото като Елена, и понякога трябва да вземеш мрачно решение, трябва да се прибегне до насилие и това я тревожи. Коя е тя в действителност? Определено не е момичето от съседната врата, което прави добрини. Никога не е била.

Превод: yan4etolp & Mokka
Източник: tvovermind.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Деймън и Елена: Най-накрая! След няколко много близки моменти, колко дълго двойката „ще бъдат ли заедно или не“ ще стига до момента, без всъщност да стига? „Не сме от тези, които само загатват, без да отиват на някъде“, казва Плек. „Не харесваме да разказваме историите си по този начин.“ Всъщност, тя обещава, че“в крайна сметка ще има възнаграждение“ за дълго изгражданото сексуално напрежение между бившата на Стефан и брат му. Но тя добавя, че дългоочакваният момент „когато се случи, може и да изненада хората“.

Купидон оцелва… Клаус? Има ли големият лош хибрид нежно, сантиментално сърце? Както писахме по-рано, някой ще прикове погледа на Клаус много скоро. „Преследването на този някой ще бъде интересна и забавна част от следващата глава.“ споделя Плек. Но хубаво ли е да си в центъра на вниманието на вампир? Все пак може да означава, че си вечеря. Плек се смее преди да ни увери, че историята е „ възможност да се види една страна на Клаус, която все още не сме виждали, да бъде привлечен към някой друг… Ще бъде много забавно.

Събудете се и помиришете манипулацията. След някои наистина неприятни събититя, Тайлър ще „започне да разбира, че контрола, който Клаус има над него е дори по-силен, отколкото си е мислел и, че връзката на посвещаване си има много, много болезнена цена.“, казва Плек. „Той ще направи нещо по този въпрос, ако имаше някаква надежда да си върне Каролайн.“ И това е голямо „ако“. „Когато Тайлър защитава Каролайн, това не прави Клаус много щастлив.

Древното семейство. Романтиката не е единственото в ума на Клаус. Той ще е доста зает, докато се опитва да си върне семейството от Стефан. И не всички вампири ще си стоят в ковчезите. „Поне един от тези намушкани с кинжал Древни ще излезе от ковчезите“, загатва Плек. „Това ще се случи по-скоро, отколкото си мислите.“ Плек вече разкри, че Ребека ще се събуди гневна. Сега също знаем, че Клаус ще се събере с братята си Кол (Натаниъл Бъзолик) и Фин (Каспър Зафер). Новата им поява ще направи голямо разкритие за това кога и защо са били намушкани. Да не споменаваме „Клаус, който контролира почти всичко от доста време, изведнъж сега има множество братя и сестри, с които да се справя.“, добавя. Късмет, приятел!

Доктор Фел. Новият доктор (изиграна от съпругата на Пол Уесли Тори Девито) не само забелязва способността на Аларик да оцелее в невъзможна ситуация, но „определено е повече от това, което се вижда.“ Споделя Плек. Като например да влезе в радара на… Деймън. „Интересът й към Аларик кара Деймън да проучи дали д-р Фел „си струва какъвто и да е вид връзка с приятеля му. Не е задължително да му хареса това, което открие.“


Превод: yan4etolp

tvline.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Джули Плек за новия епизод и какво предстои след него

Целувката! Защо времето най-накрая бе подходящо Деймън и Елена да се целунат, без тя да е всъщност Катрин или той да умира?

Изграждахме го през целият този сезон и вярвате или не, всъщност мислехме, че ще стигнем до там в края на 9-ти епизод. А после, когато стигнахме в края на ноември за края на полусезона, не го усещахме на място. Сякаше все още не му беше времето. И така най-накрая времето беше подходящо, когато приключвахме тазвечершната история. Сякаш тяхната връзка беше еволюирала до мястото, където не е нещо, на което Елена би се противила, да се отдръпне, да го отхвърли или дори да съжалява.

А защо виждаме Деймън да си отива, а след това да се връща? За да причини на феновете сърдечен удар ли?

Искахме той да има този момент на майната му. (Смее се) Знаете, минах пред мнго неща. Обичам това момиче от много време. Не бива да я целувам. Не е правилно. Брат ми спаси живота ми. Не бива да го правя, да му се невиди, но майната му. (Смее се) И един вид той прави това.

Когато разговаряхме миналия месец за моментите в шоуто, които са те разплаквали миналата година, ти спомена, че верандата е специално място в еволюиращата им връзка. Трябваше да предвидя тази целувка.

Верандата е мястото на първата им лъжлива целувка, когато се оказа, че е Катрин. Това е мястото, когато тя му казва, че приятелството им е приключило и никога няма да му вярва отново във втория сезон. А сега, е мястото на този неочакван, но хубав момент между двамата.

Страхувах се, че камерата ще се отдръпне и ще се види как Стефан стои там. Раздвам се, че не беше така. Щеше да е прекалено предвидимо.

Струваше ни се, че не трябва да използваме това. Беше личен момент мезжду тези два героя, които развиха приятелство и интимна връзка от много време. Беше много отдалечено от Стефан и сякаш заслужаваха да е само техен.

Хареса ми, че беше задоволително, но не се усети, че той ще я притисне за още. Като гледаме напред, как реагират те на това?

Един от любимите ми моменти в цялата сцена, странно, е след като той я целуна. Ясно е, че дъхът й беше взет един вид. След това той просто я поглежда и казва „Лека нощ“ и си тръгва. Той казва „Ако ще съжалявам за нещо, ще съжалявам за това“. Той взе момента, улови го и беше като каубой. (Смее се) А сега, той е човек, който може да си тръгне и да каже: „Хей, направих каквото трябваше, а сега да се върнем към предишния живот.“

След Деня на благодарността, Иън Сомърхолдър туитна „Разбира се, първи ден след празника, Деймън Салваторе е гол.“ Ще го видим ли гол следващата седмица?

Да. (Смее се) Той има причина да е в добро настроение следващата седмица. Започваме епизода с него под душа, докато започва деня си с усмивка.

Другият голям момент тази седмица беше Джеръми. Първо, да поговорим за отрязването на главата на хибрида. Кръвта по лицето му беше невероятна.

Разплисването беше много добре изпълнено.

Елена и Аларик накараха Деймън да въздейства на Джеръми. Казаха му да напусне Мистик Фолс за дълго време, без да се колебае и да живее под добре със семейство и приятели в Денвър. Какво предстои?

Не искам да издавам прекалено много, но Елена научи много труден урок в първия сезон, когато взимаше решения вместо Джеръми, а той откри това и измаше чувство, че му е отнела правото на избор, манипулирала го е. Тя не забрави този урок. Тя все още е наясно в голяма степен какво му причинява, когато прави това. Но смятам, че момента, когато казва „Той е на 16 години. Само дете е. Не трябва да живее по този начин.“, когато всичко е казано и направено, това е абсолютната истина. Ако има начин как да защитиш дете от ужасите на живота в Мистик Фолс, особено в този сценарий, мисля че като най-загрижена за него, тя има всяко право да го направи. Но със сигурност няма да стане без още разговори и драма.

Плака ли, докато пишеше сцената?

Плаках. Плаках, докатто гледах как Елена стои там, докато Деймън казва на малкия й брат, че е време да си отиде и да живее по-добре, как Аларик подкрепя това и Деймън е толкова мил и честен с Джеръми. Само идеята за това дете, което по най-необикновения начин може да има шанс.

Какво би искала да кажеш на феновете, които се притесняват, че Стивън Р. МакКуийн ще напусне сериала?

Смятам, че със сигурност ще видим Стивън в епизода следващата седмица, а след това ще трябва да видят къде ще отиде след това.

Трябва да поговорим за Тайлър. Той е такъв гадняр в този епизод.

Така е. За съжаление, Тайлър мисли, че притежава свободната си воля и започва да осъзнава, че може и да не е така. Това се изяснява във следващите няколко епизода. Последиците от това, да си мисли, че наистина има власт над съдбата си са доста трагични и определено разтърсват света му и излагат на риск връзката му с Каролайн. Но, знаете, той трябва да научи урок и да осъзнае „О господи, може би тази благодарност към Клаус не е толкова добра както си мислех.

Когато той говореше за връзката на посвещението, почти се усещаше сякаш диалогът му не се вписваше в останалото шоу. Това е странна динамика.

Да. Това е като култ, и независимо дали гледате на това като нещо религиозно или не, е много странно затруднено положение за един от нашите герои да открие себе си, защото разбира се той не се държи като себе си. И дори да не осъзнава, той е променен и всико е резултат от свръхестествената си връзка с Клаус.

Да сменим темата, какво да смятаме, че има в ковчега, който Бони и Стефан се опитват да отворят? Някой от братята или сестрите на Клаус?

Няма да правим заключения за нищо. Искам да се чудите какво има в този ковчег. Защото като пресметнете има още един ковчег от братята и сестрите на Древното семейство.

Исках да поговорим за скорошното промо “Human or Stefan”. Този кадър със Стефан, който кара бясно с Елена на седалката до него и казва, че може би трябва да я превърне във вампир и отхапва китката си – определено горещо.

Да. Обичам този епизод. Стефан стига до големи екстремности, за да каже това, което иска и да откаже Клаус. Наистина е съкрушително това, което прав и наистина стига право до същината на любовната му история е Елена. Това е голям епизод за връзката на Стефан и Елена, в който се разбира колко е трагично и тъжно, че такава велика любов е била разрушена в резултат на всичко сторено от Клаус.

Значи тази сцена е истинска. Не е някакъв сън?

О, тази сцена е много истинска и тежка за Елена. Единственото, което Стефан винаги е защитавал в нея е правото й на избор. А ето, той е там и заплашва да го отнеме.

Превод: yan4etolp

Източник: insidetv.ew.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Спойлери

Искам още информация за Дненвниците!
Един Гилбърт си тръгва, друг пристига: нов челен на Гилбърт ще се появи в Мистик Фолс! Време е да се запознаем със Саманта, която е някак мила, но може за секунда да се обърне, като освободи дяволската си страна. Колкото до заминаването на Джеръми, можете да очаквате да го видите за една гореща минута в епизода тази седмица.

Някаква надежда за Стефан и Елена?

Нещо ни подсказва, че тези двамата няма да се съберат скоро. И причината е, че Стефан ще използва Елена като оръжие във войната си с Клаус. Не е красиво.

Предстои ли взаимодействие между Бони и Деймън? Феновете на книгите очакват с нетърпение тези моменти.

Когато за последно разговаряхме с Кат Греъм се уверихме да й кажем какви въпроси сме получили във връзка с Беймън. „О, Господи! Ще ви отведат в света на Беймън – толкова е забавно! Няма нищо от това засега и всъщност имам повече сцени с Пол, отколкото с Иън.“

Превод: yan4etolp
Източник: it.eonline.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Спойлери за Деймън

Иън Сомърхолдър ми каза на наградите People’s Choice, че тъкмо е заснел сцена, където „Деймън се събужда гол с жена, която е готин вампир.“ Може ли това да е Катрин? Нина Добрев загатва: „Не мога да кажа дали съм в сцената или не, но е героиня, която феновете познават и Елена със сигурност ще има мнение за това.


Превод: yan4etolp
Източник: tvguide.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
Спойлери за Клаус

Официалното описание на един от предстоящите епизоди се казва, че Клаус организира вечерно парти. Някакви подробности какво ще се случи?

Звучи сякаш за десерт има кръв. „Винаги има малко насилие във всичко, което върши Клаус – дори да започва с ястие, ще приключи с насилие“, разкрива самият домакин, Джоузеф Морган. Освен това е невероятно зареждащо. Представете си да имате този могъщ хибрид да организира. Кои ще бъдат гостите? Наистина е интересна идея. Виждали сме толкова много да се сблъсква физически с хората, интересно е да се види малко повече от културната му страна, чарът му и елегантността на масата за вечеря.


Превод: yan4etolp
Източник: tvline.com

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
На 27-ми Януари няма да има епизод. Сериалът се завръща у нас на 3-ти Февруари.

______________________________
Сезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСезон трети - интервюта, спойлери, новини - Page 2 EmptyRe: Сезон трети - интервюта, спойлери, новини

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply