BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

power_settings_newLogin to reply
+58
Nuriko88
pavlina27
Radoslava75
Мария06
neliko17077
wenibu
Ива Рангелова
Vili Kadiiska
Казакова
mar4etooo1
Lyusi13
milena50
viki12
night_girl
Viki
matricata_rap@abv.bg
vaylyt1234567890
mimeto_1988
Бет Рандъл
dibidi
Zerita
mims3
dindiiv
vamida
vampir4eto666
fifileta
ira.bebeto
dfghjk
galileo414
nilekta
desi_dragancheva
chugreeva
mams
becky13
lazarkina
renka_123
neli_ivanova
rosiss
jjanet
albena_jb
Tania62
Thea
denkata
Yris
yanitsa1
iovka
Kasiopeq
Sefi
gery_vampirelady
hope123
byh4o
mayondry
snejana_78
Devilsmate
Merry-Ann
manage6
kaaamzzz
~ i.LLusion
62 posters

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 Empty10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
First topic message reminder :

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Енергичен и вълнуващ сюжет, горещи герои и неприлично много страст се разливат измежду страниците на поредицата. Има стотици причини защо да спрем погледа си точно върху тези книги в книжарницата, но тук ще изброим само десет от тях… останалите можете да допълвате.

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 2u8gfpv

Десет причини
да прочетете „Братството на черния кинжал“ от Дж. Р. Уорд


Можете да прочетете тук: Цък !!

Ако имате други идеи споделете ги 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 909357165 ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Да, наистина всичко е вярно.. Цялото това напрежение не те оставя дори накрая... 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 3569552857

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Всичките 10 още защото са разтърсващи! Винаги чакам следващата с нетърпение

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Поредицата съдържа всичко необходимо, за да е успешна - любов, еротика, екшън, напрежение, драма и т.н. Нямам пропусната книга. Но...последните (12-та и 13-та) ми се струват някак изсмукани от пръстите, мудни, нещо им липсва. Чакам мнения за 14 -та, за да знам дали си струва да я чета.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
По-скоро някой да се опита да каже 10 причини да НЕ се чете 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 1089017131 За мен лично първата книга от поредицата, която ме разочарова в началото беше тази за Ви. След 2-ри и 3-ти прочит( защото при първи бързам да видя какво ще стане накрая) започнах да откривам изречения, които Уорд сякаш беше преписала от мозъка ми.Сега е една от любимите ми в поредицата.Харесва ми, че тя се опитва да променя начина, по който ни представя историите.Все пак жената е дипломиран юрист и се учи да бъде писател в крачка. Добре ѝ се получава. На мен книгата за сенките ми беше малко скучна и като съшита от клишета, но пък компенсира после с Краля.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
В четенето стигнах до книгата за Джон Матю. От там на сетне май ми дойдев повече. Може би трябва да мине малко време и да ги позабравя, че до осма книга ги четох една след друга.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Изчела съм всяка една книга излязла до сега и съм изключително впечатлена.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Поредицата е уникална всяка една история те кара да четеш без да спираш.
Има от всичко,жалко ,че след Избраницата няма продължение.
Стана ми интересно какво ще се развие със Троу и неговата призована демонична сянка.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
dibidi написа:
Поредицата съдържа всичко необходимо, за да е успешна - любов, еротика, екшън, напрежение, драма и т.н. Нямам пропусната книга. Но...последните (12-та и 13-та) ми се струват някак изсмукани от пръстите, мудни, нещо им липсва. Чакам мнения за 14 -та, за да знам дали си струва да я чета.



Прочети я ,няма да съжаляваш.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
всички до 16, които са преведени са супер. Да има малко повтарящи се и мудни книги като Кралят, но последна Избраницата е супер. Заслужава си да се изчете цялата поредица

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
всички до 16, които са преведени са супер. Да има малко повтарящи се и мудни книги като Кралят, но последна Избраницата е супер. Заслужава си да се изчете цялата поредица

Чела ли си Наследството на черния кинжал
Кървава целувка?

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Имам я в библиотеката от линка, но не съм я чела. Малко се наситих на вампири и сега чета други. На същия автор четох Кралете на бърбана, която не е лоша поредица, нооо не може да се сравни с Черния кинжал..

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Благодаря

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Оле, уникални са. Няма други като тези книги. Всяка книга сана по себе си е завладяваща.

______________________________
10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 7337223

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Аз пак препрочитам поредицата, тъкмо завърших "Кралят". Страшно увлекателна серия, поне според мен. 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 1089017131

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Любима поредица.Току-що приключих "Избраницата".Разбрах, че следващата се казва "Крадецът".Някой да знае къде може да я намерим преведена, или изобщо дали е преведена?

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
кн. 16 Крадецът я намерих и е качена в папката на автора в линка под подписа ми. Приятно четене 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 909357165

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Дали някой случайно да е подразбрал от някъде дали Ибис ще продължат да издават поредицата?На сайта им не е обявено да очакваме следваща книга.
Сякаш читателския интерес към тези книги понамаля.

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Здравейте! Малко съм "смотана" и не мога да намеря "Крадецът" от Братството на черният книжал"! Можели линка, моля!? 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 1997570614

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Здравейте, нова съм в форума и аз търся книга 15 Избраницата и 16 Крадеца. Ако някой може да съдейства ще бъда благодарна.
Хубав ден

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
Поредицата е много завладяваща ,а героите са много различни .

description10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ - Page 4 EmptyRe: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply