10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Go down 
+58
Nuriko88
pavlina27
Radoslava75
Мария06
neliko17077
wenibu
Ива Рангелова
Vili Kadiiska
Казакова
mar4etooo1
Lyusi13
milena50
viki12
night_girl
Viki
matricata_rap@abv.bg
vaylyt1234567890
mimeto_1988
Бет Рандъл
dibidi
Zerita
mims3
dindiiv
vamida
vampir4eto666
fifileta
ira.bebeto
dfghjk
galileo414
nilekta
desi_dragancheva
chugreeva
mams
becky13
lazarkina
renka_123
neli_ivanova
rosiss
jjanet
albena_jb
Tania62
Thea
denkata
Yris
yanitsa1
iovka
Kasiopeq
Sefi
gery_vampirelady
hope123
byh4o
mayondry
snejana_78
Devilsmate
Merry-Ann
manage6
kaaamzzz
~ i.LLusion
62 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeПет 22 Апр - 22:53

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“

Енергичен и вълнуващ сюжет, горещи герои и неприлично много страст се разливат измежду страниците на поредицата. Има стотици причини защо да спрем погледа си точно върху тези книги в книжарницата, но тук ще изброим само десет от тях… останалите можете да допълвате.

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 2u8gfpv

Десет причини
да прочетете „Братството на черния кинжал“ от Дж. Р. Уорд


Можете да прочетете тук: Цък !!

Ако имате други идеи споделете ги 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165 ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
kaaamzzz
Пристрастен
kaaamzzz


Чете : Само най-доброто!
Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 392
Регистрация : 06.06.2011
Местожителство : България

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeПон 6 Юни - 16:57

Аз съм напълно съгласна с причините от авторката.Накратко казано,в тези поредици се съчетават страшно много екшън сцени,има както любовни така и еротични моменти. Което не е за подминаване.И има много хумор..

______________________________
10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250
Върнете се в началото Go down
manage6
Читател
manage6


Брой мнения : 29
Регистрация : 01.07.2011

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСъб 9 Юли - 20:11

Четат се на един дъх,заредени са с много емоции,фантазия и любов.
Върнете се в началото Go down
Merry-Ann
Читател
Merry-Ann


Пол : Female
Зодия : Libra
Брой мнения : 25
Регистрация : 28.02.2011
Местожителство : Caldwell, New York

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 13 Юли - 20:14

Това, което на мен ми направи впечатление и ми хареса е начина по който авторката е съчетала животинските инстинкти с човешкия разум. Това, че им е трудно да контролират "звярът" който живее във всеки един от тях е допълнителна тръпка за читателя.

______________________________
The son of a bitch actually bent the laws of physics, he was so attractive. Blond hair was cut short in the back and left longer in the front. Teal-blue eyes were the color of Bahamas seawater. And that face made Brad Pitt look like a candidate for The Swan.
10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Lovereternal.th
"I do trust you."
"Bullshit. And here's a quick tip. I hate being lied to."
Върнете се в началото Go down
Devilsmate
Читател
Devilsmate


Пол : Female
Брой мнения : 22
Регистрация : 22.08.2011

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeПон 22 Авг - 15:32

Поредицата е една от любимите ми, даже бих казала, че тя води класацията! 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165
Върнете се в началото Go down
snejana_78
Активен
snejana_78


Брой мнения : 187
Регистрация : 07.07.2011

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 14 Сеп - 10:09

силни, дръзки, въздействащи, смели, възбуждащи, красиви,опасни, разтърсващи,интересни, необуздани

Divergent харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
mayondry
Читател
mayondry


Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 18
Регистрация : 02.10.2011
Местожителство : София

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeНед 2 Окт - 20:05

И готиния сарказъм на Бъч! Толкова много ме разсмива тоя човек... т.е. вампир. Какви хрумки има само 😉
Върнете се в началото Go down
byh4o
Напредващ
byh4o


Чете : фентъзи и романи
Пол : Female
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 97
Регистрация : 29.07.2011
Местожителство : София

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeЧет 24 Ное - 22:29

Просто задължително трябва да се чете тази поредицата,има толкова причини за това...Като се започне със страстта,вълнението за всяка следваща страница,вълнуващия сюжет абе с една дума ВСИЧКО!!!!!......Най-добрата поредица според мен до сега... ❤ :meche: :love: :lovely:
Върнете се в началото Go down
hope123
Читател
hope123


Брой мнения : 11
Регистрация : 29.05.2011

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeПет 25 Ное - 15:28

При чини могат да се намярят повече от 10- книгите са страхотни изпълнени с екшън, драматизъм, лбюбов, нежност, саможертва, еротика. Задължително четиво.

______________________________
:kovcheg:
Върнете се в началото Go down
gery_vampirelady
Драскач
gery_vampirelady


Чете : Всичко, навсякъде, по всяко време!
Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 97
Регистрация : 27.10.2011
Местожителство : WonderLand

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСъб 26 Ное - 12:28

Твърдо съм съгласна с изброените 10 причини, макар и да смятам, че могат да се намерят 110 такива. Наистина тази дефиниция за вампирите, която дава "Братството...." е уникална по свое му. Изисква се доста находчивост и въображение, за да създадат толкова различни, завършени и добре функциониращи образи. Идеята за лесърите също заслужава своите овации. Двата свята, на вампирите и на лесърите, взаимодействат много добре по между си.
Според мен, може би единственият герой, който не харесвам (по очевидни причини)и който смятам за не добре изграден е Срайб Върджин. Сериозно хора, за божество тя е прекалено очовечена като характер, а постъпките подлежат на сериозна критика. Някак си нейните издънки не ми се връзват и идеята за божество. Така поне мисля аз.

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 4417865i

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 4417878r
Върнете се в началото Go down
Sefi
Въздухар
Sefi


Чете : The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал] и др.
Пол : Female
Брой мнения : 4
Регистрация : 13.11.2011

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 1 Фев - 13:14

Поредицата е невероятна една от любимите ми, да не кажа че е любимата ми поредица!
Върнете се в началото Go down
Kasiopeq
Редовен
Kasiopeq


Пол : Female
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 76
Регистрация : 12.02.2012
Местожителство : where dreams come true

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeНед 12 Фев - 23:25

Направо съм погълната от поредицата. Найстина досега може би е най-добрата,която съм чела. Харесва ми различни свят на вампирите,който е представен в нея. А самите герой не мога да реша, кой харесвам най-много.Чета ги на един дъх нямам търпение за следващата книга
Върнете се в началото Go down
iovka
Читател
iovka


Брой мнения : 13
Регистрация : 13.02.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 15 Фев - 14:49

супер е кара те да я прочетеш на един дъх
Върнете се в началото Go down
yanitsa1
Преводач
yanitsa1


Чете : All
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 312
Регистрация : 30.12.2011
Местожителство : София

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 22 Фев - 19:57

Майко мила. Прочетох първата книга и дъхът ми секна! Толкова беше добра! Дано и другите са такива, въпреки че 12 книги си е доста. ;) :slynce: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165 Много ми се промени мнението за книгата :love:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.
Върнете се в началото Go down
Yris
Читател
Yris


Пол : Female
Брой мнения : 11
Регистрация : 10.03.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeВто 20 Мар - 23:10

Бих добавила към списъка и остроумните диалози. Искрено се забавлявах.
Върнете се в началото Go down
denkata
Читател
denkata


Брой мнения : 24
Регистрация : 29.03.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeВто 3 Апр - 11:59

yanitsa1 написа:
Майко мила. Прочетох първата книга и дъхът ми секна! Толкова беше добра! Дано и другите са такива, въпреки че 12 книги си е доста. ;) :slynce: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165 Много ми се промени мнението за книгата :love:

Тез 12 направо не се усещат... Толкова са интересни и поглъщащи, че не усещаш кога си прочел книгата и питаш за следващата. Мен лично повече ме плаши това, че са само 12 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165
Върнете се в началото Go down
Thea
Администратор
Thea


Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeВто 3 Апр - 14:51

То май не е сигурно, че ще са само 12, нали авторката беше казала, че ще пише докато има интерес. :pardon:

______________________________
10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Dragon-Book
Върнете се в началото Go down
denkata
Читател
denkata


Брой мнения : 24
Регистрация : 29.03.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeВто 3 Апр - 15:11

Wayward daughter написа:
То май не е сигурно, че ще са само 12, нали авторката беше казала, че ще пише докато има интерес. :pardon:

А дано! Въпреки че не съм убедена, че може да продължава много. То това брадство ще стане по-многобройно от турската армия. Но няма да откажа някоя друга книжка в повече 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ 909357165
Върнете се в началото Go down
Tania62
Читател
Tania62


Брой мнения : 22
Регистрация : 10.04.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 2 Май - 8:20

Просто ми беше трудно докато се реша да си купя първата книга ида я прочета.След това така се зарибих че си ги купих всички иги прочетох на един дъх .Сега чакам с нетърпение седмата книга .Решила съм четази поредица ще си я купя цялата да си я имам в библиотеката.
Върнете се в началото Go down
albena_jb
Читател
albena_jb


Брой мнения : 12
Регистрация : 01.05.2012

10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitimeСря 2 Май - 10:40

Поредицата е много приятна за четене, може би именно, защото вампирите са доста различни от другите в жанра, няма я непрекъснатата им жажда за кръв, а и не блестят като феи :lmao2: ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“   10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Търся книгата...
» Братството на черния кинжал
» Пътеводител за посветени (Братството на черния кинжал )
» Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"
» Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Бестселъри :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: