BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга пета - Lover Unbound

power_settings_newLogin to reply
+50
desdam
mAlice
mimzZityY
lazarkina
Vampp ^:)
wenby
juja
Renesita
steliano
milanikoale
rosi66
naFarela
Thea
veskuuuuu
memento_mori
janeta7
vampires_fan
ajvi
beni1979
plop
tina_tp
Lena
Black_Cherry
slunchev_luch
tanqdimi
mi666i
ivamilusheva
mir4a
Uniquemer
Zaharka
svetlana
dsi2
kaaamzzz
lakoste
vikincety_24
iojeni83
tania_kikito
geriqn
gali68
milenaka
Galifray
h.karamfilova
Бока
Lady_Winchester
emira_had
нел-j
kateto_9379
iveto131
Christina.
~ i.LLusion
54 posters

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyКнига пета - Lover Unbound

more_horiz
First topic message reminder :

Книга пета - Lover Unbound

Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Lover-Unbound-Black-Dagger-Brotherhood-Book-5-B000UZPI8E-L

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Безпощаден и гениален, Вишъс, син на Кървавото писмо, притежава унищожително проклятие и плашещото умение да вижда в бъдещето. Докато растял във военния лагер на баща си, той бил тормозен и подлаган на мъчения. Като член на Братството, той не се интересува от любов или емоции, а само от битката с обществото на Лесърите. Но когато смъртоносна рана го поставя под грижите на човешки хирург, д-р Джейн Уиткомб го принуждава да разкрие вътрешната си болка и да вкуси от истинското удоволствие за първи път – докато съдба, която не си е избрал, не го отвежда до бъдеще, от което тя не може да бъде част.


Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:31; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
АААА хора рай .. преди малко се върнах от книжарницата ... купих си я .. петата книга .. уникална е <3<3<3<3 започнах я .. лол,, суперско .. ❤

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Аз,я прочетох страхотна е макар че, края е с интересни обрати които много не ми допаднаха иначе като цяло е върхът! :wasnotme:

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
И аз харесах книгата но факта че умира не когото трябва малко не ме зарадва.Можеше авторката да измисли друго....

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
мен страшно ме изкефи като Ви разбра,че Скрайб му е майка .. и как реагира .. почна да я храни,обижда и кфо ли още не ... аз само чаках тя да го накаже .. ма нъц :Д:Д

Свърших я .. много мило ми стана като разбрах Скрайб е направила за Ви .. и това което той направи де.. разбира се ПФ!! .. и много забавно ми беше като Рейдж случайно мина през Джейн .. и Ви как реагира .. абе уникална ... направо .. са чакам,, ако някой разбере нещо за ледващата книга ... УУУУ свещена любов,моля да каже нещо,че са ме мъчи яко .... :love: :love: :love: :love: :love: :love:

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Книгата за Ви е много хубава! С Джейн са страхотна двойка. Само че на няколко пъти авторката загатва в книгата, че Бъч и Джейн са се познавали от преди, но така и не разбрах от къде. Дали това става ясно по-нататък в поредицата?

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Голям рев падна! Особено, когато Джейн умря и когато Ви разбра какво е направила майка му... Не мога да се реша дали й симпатизирам или не... Това, което е причинила на Ви е отвратително! А Пейн.. :boxing:

Но като погледнах към книга девета - Мани и Пейн... Ей израдвах се като хлапе на близалка, честно! Джон и Хекс.. Ии Фюри и Кормия... адски много ме изкефи тва в леглото .. Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716 😊 Абее, пак ще я чета съвсем скоро май-май Книга пета - Lover Unbound - Page 4 909357165

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Незнам аз искам да видя какво ще стане с Манело - доктора Книга пета - Lover Unbound - Page 4 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Книгата е страхотна наистина,макар че имаше някои моменти които не ми допаднаха.Но като цяло е много добра.Очаквам с нетърпение следващата. Книга пета - Lover Unbound - Page 4 909357165

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Книгата наистина е невероянта, но края на историята на Ви и Джейн ми дойде малко в повече. Пресилила се е малко авторката, но все пак...Няма да я съдим много сурово, защото се е справила срахотно със предишните. Книга пета - Lover Unbound - Page 4 909357165

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Mementofw

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
хареса ми,но стана много призрачно накрая Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Книгата беше страхотна! Не толкова добра, колкото трета, която си ми остава най-любима, но все пак - страхотна!
Откровено казано, Джейн не беше чак толкова впечатляваща, колкото очаквах. Да, биваше си я, но някак си се бях настроила за нещо повече от нейна страна. Ви поне си беше Ви и оправда всички очаквания! :love:
Сега, след като не харесвам особено нито Джейн, нито Мариса (и особено последната), нещо на мен ли не ми е наред, не знам или Ви и Бъч щяха да бъдат мнооооого по-хубава двойка? Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716
Все едно, не се трогнах чак толкова при случилото се с Джейн. В смисъл, знаех, че ще има такова нещо и как ще бъде върната и т.н. , бях чела спойлери. По-мъчно ми беше именно за начина, по който го изживя Ви.
А истински се трогнах за птичката, която Ви отнесе при дървото на Скрайб Върджин. Въобще не я харесвам, но пък тя ми се издигна в очите с постъпката си. И се трогнах много, когато Ви й отнесе птичката и се закани да донесе още, докато дървото отново не стане пълно с птички. Трогна ме репликата за това, как тя се е лишила от своята любов, заради неговата.
Всичко това до момента с Пейн, в който отново можех само да бъда "Ах, тази к*чка!" ❌

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Wayward daughter написа:

Сега, след като не харесвам особено нито Джейн, нито Мариса (и особено последната), нещо на мен ли не ми е наред, не знам или Ви и Бъч щяха да бъдат мнооооого по-хубава двойка? Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716


aaaa наред ти е, наред ти е .. не си сама Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716 то Кормия дето е била затворена цял живот и познава нищо освен другите избраници и скрайб върджин, имаше далеч по-адекватни реакции от Мариса, която освен гигантична мелодрама и неадекватни действия, друго май не успя да сътвори за цяла книга ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Леле, камък ми падна, че има още някой, който е видял това, което и аз за Мариса! Книга пета - Lover Unbound - Page 4 3569552857
За Кормия тепърва ще чета наготвено ми е книжлето, чака да се освободя откъм време. :slynce:
Колкото до Мариса, първа книга и четвърта от Братството ги прочетох най-трудно. Първа - просто защото не ми хареса, четвърта - защото почти винаги, като се появеше Мариса, успяваше толкова да ме издразни, че често оставях книгата настрани, за да не се ядосвам още повече и чаках да се успокоя, за да продължа нататък... Винаги ще съм си на мнението, че Бъч заслужаваше нещо в пъти по-добро. :pardon: Жестоко, но факт...

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
на мен само 4-та книга ми даде много отпор .. четох я цели 8 часа, което за 400+ страници при мен специално си е чисто светотатство .. нямам нищо против салонната госпожица, но колкото по-малко се мота пред погледа ми толкова по-добре .. между другото Кормия според мен много ще ти хареса, щото мацето има бързи и адекватни /до колкото е възможно/ реакции и много буден ум Книга пета - Lover Unbound - Page 4 909357165

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Ооо, правиш ме още по-нетърпелива! Книга пета - Lover Unbound - Page 4 3569552857
Това ще е страхотно да се види, защото, признавам, малко се бях притеснила. Ъм, така де, Фюри какъвто ми е един праволинеен джентълмен и т.н., тя пък не видяла мъж, не видяла свят, чисто като монахиня та си казвах вече дали въобще, така да се изразя, е възможна наистина "заварката" Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716
Та с този коментар ме подтикваш към по-високи очаквания от Кормия. Засега, от пета книга, единствените ми впечатления бяха колко е благородна, някак истинска, притеснителна и скромна. И като уплашено дете в един свят, който не познава.
О, определено нямам търпение да видя какво ще се случи с нея и Фюри! :slynce:

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
нямам търпение да прочетеш книжката и по-специално една определена сцена с Кормия .. бас ловя, че ще се плеснеш по челото и ще кажеш: баси! тва не е възможно Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
А ти не се съмнявай, че като прочета ще дойда тук да коментирам. :yep:
Така де, не тук, в темата за Фюри и Кормия. :bigsmile:
Сега ще задам глупав въпрос за Ви и Джейн и ще го маркирам като спойлер, че, знам ли, може някой да не е чел книгата, а пък да влезе в темата...
Spoiler :

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
сега ще ти обясня Книга пета - Lover Unbound - Page 4 2115147716

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Олеле! ❌
Spoiler :

Абе, сега разбирам защо в Инсайдър гайда - имаше една сцена, Несъстоялото се интервю - Ви е ядосан на Уорд. И аз да съм, и аз ще съм недоволна! :yep:

______________________________
Книга пета - Lover Unbound - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
Spoiler :


После ще чета интервюто, че ми измислиха работа /мръъън!/

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига пета - Lover Unbound - Page 4 EmptyRe: Книга пета - Lover Unbound

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply