BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга трета - Пробудена любов

power_settings_newLogin to reply
+58
aseto
radi842
mams
Tais
anita_geninska
pipimipi
biliana_911
nadejda5
wenby
ev4eee
limisi
juja
Zaharka
Sheba113
penka1234
ruslanatoneva
Jus7_me
lazarkina
desistela
tushe
milanikoale
Мирела
mimsssu
asia_ivv
AngelEyes
kremcheto
yanast
albena_jb
natia3
Norts
Nevinnoto Momi4e
yanitsa1
falenNn
vlado
liusi
iveto131
alleandra
deedee1991
leopardfa
pufilina80
Thea
miladi
vampires_fan
fergis
Ametist
shivacheva78
guokowwaa
afrodita586
memento_mori
MuryG
katito
byh4o
slunchev_luch
drago7902
Ralna
mishle55
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
62 posters

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyКнига трета - Пробудена любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга трета - Пробудена любов

Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 BDB-3a


Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Зейдист, бивш кръвен роб, носи белезите на минало, изпълнено със страдания и унижения. Прочут с неукротимата си ярост и злокобни дела, той буди страх както у хората, така и у вампирите. Гневът е единственият му спътник, а ужасът - неговата стихия. До момента, в който спасява една красива жена от смъртоносното Общество на лесърите.

Бела е мигновено запленена от кипящата сила на Зейдист. Но докато страстта им един към друг нараства, жаждата за отмъщение на Зейдист над мъчителите на Бела го довежда до ръба на лудостта. Сега Бела трябва да помогне на своя любим да излекува раните от своето изтерзано минало и да намери бъдеще с нея...

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:32; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Абе, то не е ли незаконно да ги качват? Бой през устата, ама издателството няма ли да ги съди? Принципно питам.... Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
здравейте не мога да вляза в account-co.net
някой вече изтеглил ли ги е? Можете ли да ми ги пратите?
Намерих един руски сайт изгеглих ги но са на руски а аз искам на бг

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
успях да си изтегля 3,4 и 5 от account-co.net :love: :love: :love:

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
shivacheva78
Моля те да ми ги прати6, защото аз съм с Биткомет и не иска да ми ги сваля .... моля те, моля те да ми ги прати6 ... моя скайп е Miladi_93 или ми пи6и в Фейсбук - Мила Димитрова !!! Благодаря предварително Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 909357165)))

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
miladi написа:
shivacheva78
Моля те да ми ги прати6, защото аз съм с Биткомет и не иска да ми ги сваля .... моля те, моля те да ми ги прати6 ... моя скайп е Miladi_93 или ми пи6и в Фейсбук - Мила Димитрова !!! Благодаря предварително Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 909357165)))

Мила пращам ти линк
http://www.java-bookz.ru/zhanr/book.php?zh=97&author=1330
и тук http://romanticfantasy.ru/load/dzh_r_uord/338
дано да успееш

Последната промяна е направена от shivacheva78 на Вто 3 Яну - 8:16; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
и аз вече си ги изтеглих от XXXX :love: :love: :love:
а нещо за след шестата знаете ли?

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Мила ако не успееш кажи търсих във фейсбук излизат много с това име. А пък в скайп аз не влизам.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Аз знам, че май ще са над 10 книги. !0 май ще е за Тор. Тук някъде във Форума го четох това, но не помня къде. Разровете се малко и ще намерите това, от което имате нужда. А и не е тук мястото да се обсъждат другите книги. Има си определени теми, потърсете ги и съм сигурна, че има инфо за всичко.

Колкото до Зи и 3 книга, пак ще кажа - Зи ми хареса още в предишните книги. Някак си ме радваше как се държеше (поне през повечето време), колкото и безчувствен да беше, той си остана верен на Рот. Тази книга ми е любима. Толкова се радвах на края, когато Бела роди Нала.. Не мога да ви опиша просто. Който не е чел книгата, задължително трябва да го направи! :love:



______________________________
....Тя Пропусна Своя шанс да го убие и сега нейните най-големи страхове са на път да се сбъднат - той я преследва и няма да се откаже, докато не я намери...
Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 399875_109919005797243_100003374329544_49121_604585766_n
Защото на Този Свят няма място И за Двамата..!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Да епилога на книгата беше направо...нямам думи. :slynce: Никога не се бях радвала така на книга. Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 2115147716

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 Mementofw

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Айдеее, и аз при безвъзвратно зарибените! ❌

Хора, преди много време прочетох първата, не ми хареса особено и се чудех каква е тази еуфория около поредицата (не ме замеряйте с камъни за това Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 2115147716 ). Беше ми посредствена първата и това си е.
И добре, че беше една много скъпа моя приятелка, че да ме навие да продължа. Наскоро прочетох втора, несъмнено я харесах повече от първа и се зарибих.
Обаче стигнах веднъж до трета и... абе, хора... влюбена съм в този Зейдист бе значи! :wasnotme: :bigsmile:
И Бела е страхотна, точно като за него! Трета е най-доброто от тази поредица в сравнение с предходните две! На този етап Зи ми е безспорен любимец и едва сега успявам да оценя колко страхотна може да бъде поредицата! :love: Браво на Дж.Р. Уорд, че е създала персонаж като Зи, страхотен е! Е, има и други от прекрасни по прекрасни братя, вече за всички имам далеч по-добра представа, отколкото след прочита на първа. Обаче Зи си ми легна на сърце. Сега съм на повече от половината книга, а я почнах преди броени часове. Споменах ли колко е зарибяваща???

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
shivacheva78 Мерси, но аз си ги намерих и даже ги прочетох ... сега си търся 6 -та книга в нета ... не, че е искам да си купя, но просто нямам тази възможност ... Дано някой да я сканира и да я качи ... :kovcheg:

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
здравейте на всички.прочетох първа и втора книга и много ми харесаха.ако може някой да ми прати превода на трета книга ще съм много благодарна!!!!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Тази книга ми е любимата! ❤ ❤

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
shivacheva78 написа:
и аз вече си ги изтеглих от XXXX :love: :love: :love:
а нещо за след шестата знаете ли?

Аз защо не успяххх ;(;( някой може ли да ми ги прати ии междо другото .... на български са нали?

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Ще може ли и на мен да пратите, защото и аз не успях от линковете, които сте дали по-нагоре, а ги търся от месеци вече? Мерси много.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Ако може и на мен ...ще бъда много благодарна Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 909357165 това ми е любимата поредица и направо се побърквам като я чета Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 2115147716

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 Large_gothic_woman_99483

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Здравейте,някои може ли да метне и следващите книги в ел.вариант , плс?? :wasnotme:

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 99671110

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
супер благодаря

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Искам и аз да си изтегля 3 част но от линковете които са дадени по - горе не става .. моля някой да каже друг сайт или ако има навити да ми пратя по електронната поща нека пишат на лс ... мерси предварително : )

______________________________
Аз съм живот или смърт.
Аз съм спасение или разрушение.
Ангел или демон.
Аз съм благодат.
Забивам ножа.
Това е моята жертва –аз съм звярът…
Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 Energien_vampir

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
shivacheva78 написа:
miladi написа:
shivacheva78
Моля те да ми ги прати6, защото аз съм с Биткомет и не иска да ми ги сваля .... моля те, моля те да ми ги прати6 ... моя скайп е Miladi_93 или ми пи6и в Фейсбук - Мила Димитрова !!! Благодаря предварително Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 909357165)))

Мила пращам ти линк
http://www.java-bookz.ru/zhanr/book.php?zh=97&author=1330
и тук http://romanticfantasy.ru/load/dzh_r_uord/338
дано да успееш



А има ли ги някъде 4та, 5та и 6та на български език? Книга трета - Пробудена любов  - Page 2 909357165

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 2 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply