BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга втора - Вечна любов

power_settings_newLogin to reply
+31
biliana_911
stefkaiordanova
wenby
kolena
avroro
glory20
lazarkina
renka_123
milanikoale
rosi66
veskuuuuu
fergis
elinora97
plop
tina_tp
manage6
slunchev_luch
Ralna
mishle55
antigona
~ЛиЛ~
Womanitka
gali68
elito_4471
beni1979
Bonnie_Bennett
h.karamfilova
kateto_9379
Poison Ivy
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
35 posters

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyКнига втора - Вечна любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга втора - Вечна любов

Книга втора - Вечна любов - Page 2 BDB-2a

Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Рейдж е най-страховитият боец в Братството, а също и най- сексапилният. Излъчването му на филмова звезда му е спечелило прякора „Холивуд“. Но зад привлекателната му външност се крие чудовище. При силен гняв, болка или неудовлетвореност Рейдж приема формата на смъртоносно създание, което той не е в състояние да контролира и всеки, намиращ се около него в този момент, е изложен на истинска опасност…

Мери Лус се озовава в света на вампирите случайно. Застигната от коварна болест, която изпива живота є, тя не търси любовта. Но Рейдж успява да събуди у нея неудържима страст и тя се превръща в единственото същество, което е способно да укроти звяра в него. За да я задържи до себе си и да я спаси от болестта, той е готов на отчаяни жертви. А в това време враговете им стягат обръча си около тях...

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:31; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Само едно ще напиша УОУ

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
първа и втора книга най-ми харесват.като ми се развали настроението си ги препрочитам

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Книгата е страхотна!

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Тази книга е НЕПОВТОРИМА. както и другите от поредицата

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Рейдж ме грабна напълно, той ми е любимецътКнига втора - Вечна любов - Page 2 909357165)

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
И аз започнах да я чета. Страшно интересна е и много съм любопитна как ще завърши книгата.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Прочетох я, страхотна книга!!! И финала беше много як.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Дайте линк за сваляне на цялата поредица :bighug: Не успявам да я намеря в нета,а изглежда интересна....

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Поредицата е на хартиен носител. От някакви сайтове са сваляни някои от първите книги, но те май сега не са активни или нещо такова беше. Може да си ги купите в ел. вариант от страницата на издателството.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Това ми е любимата книга от поредицата. Любовната история между Рейдж и Мери определено е най-затрогваща за мен. Пък и ми хареса как е представен Рейдж, като нещо повече от красиво лице. Досега съм стигнала до 10-та книга, но Рейдж и Мери си остават мои фаворити. Дано авторката ни представи и друга толкова чувствена и тъжна история като тяхната.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
много ми хареса

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Изключителни герои, а краят е затрогващ.

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
обожавам поредицата това е любимата ми книга от неяКнига втора - Вечна любов - Page 2 3569552857 

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Вечна любов си остана любимата ми книга. Поне 1 път на 2 месеца си я препрочитам. Има страхотни моменти а Мери и Рейдж си останаха любимата ми двойка.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Много добра книга.Бих я препрочела с удоволствие.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Книгата е невероятна !!

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Прекрасна поредица.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
Тази книга от поредицата е супер, като цяло всичките са супер увлекателни.

descriptionКнига втора - Вечна любов - Page 2 EmptyRe: Книга втора - Вечна любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply