Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"

Go down 
+23
matricata_rap@abv.bg
Бойка
Dangel
mi666i
natali_al
asayva
marisima
tm2016
Galka84
nmk_262
Krasirusabvbg
NETI8888
alliz83
vampir4eto666
renesme_cullen
ghiata
mizrahi
medychy
snejana_78
Poison Ivy
shani88
Shinbi
~ i.LLusion
27 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeНед 6 Мар - 22:41

Тази тема я отварям тук, за да видят всички, не само хората от екипа, но и потребителите и най-вече любителите на книги.
Искам да знам би ли имало интерес да отворя раздел за поредицата "Братството на черния кинжал". Ще отворя анкети, теми за героите, за снимки и т.н., разбира се ако имам подкрепата ви .. и се обръщам лично към вас, тъй като съм една твърдоглава администраторка и като си наумя нещо го правя, но въпроса не е там .. искам да знам, дали ще бъде предизвикам интерес с него!? Дали ще ми помогнете да го развия!?
С нетърпение ще очаквам отговорите ви и естествено ако имате някакви идеи ..
:slynce: :slynce:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

Rumiatanasova харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
Shinbi
Преводач
Shinbi


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 215
Регистрация : 20.02.2011
Местожителство : ...around the world

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeПон 7 Мар - 8:36

Аз съм за! Не съм сигурна за какво става въпрос,но дори и само заглавието ми звучи супер интересно :slynce: Мисля,че съм чела някъде нещо за тази поредица...

______________________________
Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Върнете се в началото Go down
shani88
Маниак
shani88


Брой мнения : 440
Регистрация : 03.03.2011
Местожителство : Смолян

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeПет 11 Мар - 10:29

Тази поредица е страхотна прочела съм първите три книги и с нетърпение чакам да излезнат и останалите.Според мен ще има голям интерес, жалко че английския ми куца и не мога да прочета останалите книги :wasnotme:
Върнете се в началото Go down
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeПет 11 Мар - 10:44

Вече създадох раздела. Може да видиш: https://bgworld.forumotion.com/f54-forum
Сега само ще го развивам и ест. ще преведа интересни статии и т.н.
Ще се помъча да пусна и откъси от следващите книги.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
Poison Ivy
Читател
Poison Ivy


Брой мнения : 11
Регистрация : 14.03.2011

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeПон 14 Мар - 22:40

Фен преводи?!
Върнете се в началото Go down
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeВто 15 Мар - 8:24

Какво имаш предвид?
Ще направя фен-превод на едни отпаднали сцени от книгата и интервюта с авторката.. но за друго не знам!?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
Shinbi
Преводач
Shinbi


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 215
Регистрация : 20.02.2011
Местожителство : ...around the world

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeВто 15 Мар - 8:36

Мисля,че пита дали ще превеждаме книгата.Според няма смисъл след като вече излезе и на български език. :happy1: Можеш да я намериш в книжарниците,издателството е Ибис и до момента са налице първите три книги от поредицата Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" 909357165

______________________________
Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Върнете се в началото Go down
snejana_78
Активен
snejana_78


Брой мнения : 187
Регистрация : 07.07.2011

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 14 Сеп - 9:55

аз съм "за" такъв раздел...тези книги са ми любими...очаквам ги с нетърпение
Върнете се в началото Go down
medychy
Читател
medychy


Пол : Female
Брой мнения : 11
Регистрация : 25.11.2012

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeПон 17 Дек - 23:13

супер са :bighug:
Върнете се в началото Go down
mizrahi
Читател
mizrahi


Брой мнения : 10
Регистрация : 03.10.2012

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Братството на черния кинжал - какво голямо разочарование...   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeВто 24 Сеп - 15:19

Много се колебах, дали да почна тази книга и накрая все пак реших да я започна. За съжаление първите 2 тома напълно потвърдиха първоначалните ми опасения, че ще е загубено време - плоски характери, нелогичен сюжет и много сълзи и сополи, които може би могат да разчустват някой 14 годишен пубер, ама на мен ми идват твърде наивни.

Предварително се извинявам на феновете, чиито крехки чувства може би неволно ще нараня с това свое мнение.
Върнете се в началото Go down
ghiata
Читател
ghiata


Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 25
Регистрация : 18.02.2013

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeВто 24 Сеп - 16:05

Невероятни книги, нямам търпение за всяка следваща. Не искам поредицата да има край.
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Чете : Розови романчета и кримки
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 2185
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Seoul, South Korea

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeВто 24 Сеп - 21:23

ghiata написа:
Невероятни книги, нямам търпение за всяка следваща. Не искам поредицата да има край.
+1. Всички са такива сладури, че се чудя понякога кой харесвам повече. Но безспорен любимец ми е Ви. :love: 

______________________________
Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

wenibu харесва това мнение

Върнете се в началото Go down
ghiata
Читател
ghiata


Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 25
Регистрация : 18.02.2013

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 25 Сеп - 10:31

Аз не мога да реша, кой ми е любим. Във всеки намирам качества, които харесвам. Не мога да избера. :bighug: 
Върнете се в началото Go down
vampir4eto666
Читател
vampir4eto666


Пол : Female
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 15
Регистрация : 18.12.2013
Местожителство : Йена

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 18 Дек - 21:10

ghiata написа:
Аз не мога да реша, кой ми е любим. Във всеки намирам качества, които харесвам. Не мога да избера. :bighug: 

Разбирам те и аз имам същия проблем Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" 909357165 
Върнете се в началото Go down
alliz83
Читател
avatar


Брой мнения : 12
Регистрация : 26.02.2014

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 26 Фев - 9:10

Страшно харесвам,поредицата.
Върнете се в началото Go down
NETI8888
Читател
NETI8888


Брой мнения : 14
Регистрация : 25.01.2017

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 25 Яну - 23:13

Имам я поредицата, но все още нямам време да я започна. Една приятелка ми я препоръча.
Върнете се в началото Go down
Krasirusabvbg
Читател
Krasirusabvbg


Брой мнения : 28
Регистрация : 29.12.2016

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 15 Фев - 14:55

Здравейте
Може би някъде вече сте писали за това, но аз да си попитам: Ще качвате ли преводи на книги 9,10 и т.н от поредицата за братството?
Върнете се в началото Go down
nmk_262
Маниак
nmk_262


Чете : Всичко
Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 514
Регистрация : 29.07.2014

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 15 Фев - 15:11

Krasirusabvbg написа:
Здравейте
Може би някъде вече сте писали за това, но аз да си попитам: Ще качвате ли преводи на книги 9,10 и т.н от поредицата за братството?

Издателство Ибис са превели всички книги до 13 включително.
Върнете се в началото Go down
Galka84
Въздухар
Galka84


Брой мнения : 8
Регистрация : 05.02.2017

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСря 15 Фев - 17:59

Страхотна поредица! Изчела съм я до 6 част. С удоволствие бих прочела и останалите книги.
Върнете се в началото Go down
tm2016
Читател
tm2016


Брой мнения : 26
Регистрация : 27.07.2016

Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitimeСъб 11 Мар - 18:23

Поредицата е невероятна! Очаквам с нетърпение 14 книга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"   Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Към потребителите: Раздел за "Братството на черния кинжал"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Търся книгата...
» Проблеми на потребителите
» Защо не мога да пиша в раздел "Забавлението е тук"
» 10 причини… да четем „Братството на черния кинжал“
» Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: За форума :: Проблеми и предложения-
Идете на: