BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво според вас е любов?

power_settings_newLogin to reply
+8
Pippa
Старшината
Nadenceto22
Zaharka
Butterfly without wings
desistela
rhin
~ Mistery writer ~
12 posters

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyКакво според вас е любов?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво според вас е любов? Как разбирате, че обичате някой? Как изразявате любовта си?

______________________________
Какво според вас е любов? - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво според вас е любов? - Page 2 4965902g

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Ех значиииии! Да му се невиди! Аз си помислих, че си ми намерил пират за мъж. Нищо, ще се задоволя и с настоящия каубой. Какво според вас е любов? - Page 2 2115147716  С ласото :whiping: :1: :tooth: 
173 съм. Пораснах 1 см от миналата година, какво знаеш ти. Мислех, че на дърти години не се расте. Ама ей го на.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Какво според вас е любов? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Какво според вас е любов? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Е па си ниска чедо.Манекенките почват от 176.Но друго си е и 186 така с един метър крак а?При такъв мъж дето говорим са 'оди с пари майна' там са оди с пари.И пак няма гаранция че ще стане работата.Щото те много искат такъв пират.😄 😄 😄 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Какво според вас е любов? - Page 2 Ywkb

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Лелеее за пръв път ми казват, че съм ниска ама айде. А от манекенките съм на светлинни години разстояние Какво според вас е любов? - Page 2 2115147716 Да ти кажа, докарвам го крака почти - 96 санта :pardon: Но далеч не са прави, кльощави и манекенски. По-скоро са човешки и са здрави, че с тях се върши работа.
Това леко прозвуча сякаш предлагам едни други услуги, ама айде Какво според вас е любов? - Page 2 2115147716 
Че защо да се ходи с пари. Няма да го купувам я. Ох, като се спомене за една връзка или във взаимоотновения за пари и направо ми призлява, честно.
Момчета, мили мои, момчета, не всички жени/мъже гледат пачката, разберете го най-сетне!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Какво според вас е любов? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Какво според вас е любов? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Аба аз чедо не съм си и помислил нещо тривиално.Аз съм се отдал на други работи.Оди са с пари щото сега е безмъжие.Пък и който иска елит трябва да плаща.Ето виж че па отюваме за Трабанта и Ройса.Ройса е бая пари па Трабант и за 100 лева може да земеш.То всеки иска елит без пари ама 'то така не стаа е майна':cvete: :slynce: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Какво според вас е любов? - Page 2 Ywkb

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Безмъжие е, защото по-голямата част от мъжете са едни огромни льольовци и дори чеп за зеле не става от тях, пък за друго да не говорим.
Ама защо сравняваш хора с коли :dry: 
Тва е тъпо. Все едно да започна да сравнявам мъже с дъвки.
Ей го на:
Така
Едни мъже са като Хуба Буба - сладки, вкусни, но винаги знаеш какви са предварително.
Други са като Байрам - скучни и безвкусни.
Трети са като Орбит - предвидими и еднакви.
Четвърти като Турбо - като ги разтвориш винаги има изненада отвътре.
Пети са като Уинтърфреш - гледаш ги с подозрение и очите ти винаги са насълзени.
А шести са като детска Орбит - харесват ги само малките момиченца.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Какво според вас е любов? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Какво според вас е любов? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Ба добре ба чедо.Тъйка дойде.За сравнението.Предложи друго да го ева.Аз дадох само пример да са ева.Викаш ся мъжете не сме сериозни и отговорни а?:pardon: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Какво според вас е любов? - Page 2 Ywkb

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Еми да де, само пример е все пак, но според мен е неуместен. А за другото - където коли, там и дъвки. Не е съвсем честно, нали?
Сериозни сте вие в някои отношения само, в други никакви ви няма. И при жените е така, да не кажеш, че слагам само мъжете под общ знаменател. А за отговорност всеки сам преценява що е това отговорност и как да я поеме.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Какво според вас е любов? - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Какво според вас е любов? - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Слагай ги ба чедо.Аз жените ги слагам под такъв знаменател щото се едно и също.Пък и ги познавам много добре.Все пак тва ми е втората специалност.Аз за сериозния и отговорния се пошегувах.Тва са си ваши лафове и блянове.Аз нямам нищо общо с тях и не съм такъв щото съм 'окумуш'.:cvete: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Какво според вас е любов? - Page 2 Ywkb

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
Оф доста се отклонихте от темата.То философията на Старшината за жените вече ни е ясна.За това пък аз на въпроса за любовта ще кажа следното:само този,който не е срещнал любовта може да говори толкова отрицателно и
невярващо за нея!По-нататък няма смисъл.

______________________________
Какво според вас е любов? - Page 2 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionКакво според вас е любов? - Page 2 EmptyRe: Какво според вас е любов?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply