Кой е редно да плати сметката? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой е редно да плати сметката?

Go down 
+4
rhin
Zaharka
Shinbi
~ Mistery writer ~
8 posters
АвторСъобщение
~ Mistery writer ~
VIP
~ Mistery writer ~


Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeЧет 24 Фев - 18:59

Гаджето ви плаща ли ви сметката в заведения? Мислите ли, че винаги мъжът трябва да плаща сметката или е по-добре да си я делите? Ами, ако жената плати?

______________________________
Кой е редно да плати сметката? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Кой е редно да плати сметката? 4965902g
Върнете се в началото Go down
Shinbi
Преводач
Shinbi


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 215
Регистрация : 20.02.2011
Местожителство : ...around the world

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeЧет 24 Фев - 21:00

Хмм интересна тема Кой е редно да плати сметката? 909357165 Аз мисля,че сметката трябва да се подели,а пък ако многооо настоява да я плати мъжът.. иначе относно гаджето не мога да кажа мнение,но имам един приятел,който ако не го оставя да плати сметката и започват едни заплахи Кой е редно да плати сметката? 2115147716 Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Кой е редно да плати сметката? Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Кой е редно да плати сметката? 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeЧет 24 Фев - 21:52

Наскоро я обсъждах тази тема. Лично аз рядко давам на някого да ми плати сметката. Примерно, ако съм ти свършила някаква супер голямата услуга или нещо подобно (т.е. да има някакъв повод и причина), мога да го приема. Това за гаджето... по бринцип не бих, но ако чак толкова държи да го направи, няма да правя сцени. Все пак съм с този човек, защото ми харесва като личност и характер, а не за да ми плаща сметките и т.н.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
rhin
Читател
rhin


Брой мнения : 23
Регистрация : 29.04.2011

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeПет 29 Апр - 22:18

Мъжът трябва да плаща сметката, ако тази сметка обвързва любовния му интерес. Това важи за първите срещи и периода на ухажване(ако има такъв). Веднъж двойка, за равноправие е по-умесно да почне разделяне на сметката, но обикновено мъжете взимат присърце този жест и продължават да плащат сметката, един вид да си докажат мъжкото достойнство.

За мен лично, ако отида на среща и сметката ми не бъде платена, този мъж е вече извън полезрението ми.
Върнете се в началото Go down
Christina.
Администратор
Christina.


Чете : Първото правило на магьосника
Пол : Female
Брой мнения : 3499
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeСъб 30 Апр - 10:54

Shinbi написа:
Аз мисля,че сметката трябва да се подели

+1 :slynce:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кой е редно да плати сметката? 7389738n


Кой е редно да плати сметката? Badge1
Върнете се в началото Go down
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeВто 24 Май - 23:05

На първата среща задължително следя дали ще прояви инициатива да плати. Желателно е! Но не винаги е определящо. С бившия ми приятел още първия път пожела да си разделим сметката и останах с лошо впечатление, но след няколко седмици за Свети Валентин пръсна около 60 лв. за подарък, така че .. всеки за себе си.
Иначе след първата среща гледам да си я поделяме, освен ако той не настоява много. Но така или иначе, сега ми е прекалено интересно с човека, който съм и не сядаме толкова често на кафе. Намираме си нещо друго за правене.
А пък за приятели момчета дори съм черпила. Нямам нищо против, ако имам пари .. =)) И те са го правили, така че .. не виждам лошо в това момичето да поеме инициативата в подобна ситуация!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
mabo
Читател
mabo


Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 11
Регистрация : 20.08.2011

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeСъб 20 Авг - 23:24

Зависи ! Ако той те е поканил значи той трябва да плати или може да си и я поделите
Върнете се в началото Go down
~ Mistery writer ~
VIP
~ Mistery writer ~


Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeНед 21 Авг - 3:36

Става ми неудобно когато някой ме черпи. Дори и да има повод и много да настоява пак ми е неудобно. Никога не съм разрешавала на някой да ми плати сметката, склонна съм да си я поделим. Свикнала съм да съм самостоятелна Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Кой е редно да плати сметката? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Кой е редно да плати сметката? 4965902g
Върнете се в началото Go down
Gifted69
Преводач
Gifted69


Пол : Female
Брой мнения : 403
Регистрация : 16.07.2010

Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitimeНед 21 Авг - 13:28

Lora11 написа:
Става ми неудобно когато някой ме черпи. Дори и да има повод и много да настоява пак ми е неудобно. Никога не съм разрешавала на някой да ми плати сметката, склонна съм да си я поделим. Свикнала съм да съм самостоятелна Кой е редно да плати сметката? 2115147716
Чувствам се по същия начин. Мразя да ме черпят, така че според мен е редно да се подели. Ако пък много настоява -ок, негови са си парите Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Когато Торбалан ляга да спи всяка нощ, проверява гардероба си за Дийн Уинчестър Dean: You're not going to kill me, are you? Sam: No. Dean: Good. 'Cause that would be awkward...
Кой е редно да плати сметката? 2zegz9x Кой е редно да плати сметката? 10qclf8Кой е редно да плати сметката? Winchesters157Кой е редно да плати сметката? DramaticChipmunkКой е редно да плати сметката? ArtofZenКой е редно да плати сметката? Cookies
Кой е редно да плати сметката? 2hyjkh5
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е редно да плати сметката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е редно да плати сметката?   Кой е редно да плати сметката? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е редно да плати сметката?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Спам Център :: Лет ми да те лов ю-
Идете на: