Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук

Go down 
+8
veskuuuuu
afrodita586
Renesita
Geesmee
Thea
rozz93
~ i.LLusion
Merry
12 posters
АвторСъобщение
Merry
Преводач
Merry


Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeНед 20 Фев - 0:46

Не знам само на мен ли ми е било интересно кои са героите на кориците или доста от вас са се питали същото. След като прочетох всички книги, си позволих да задам този въпрос на Ибис.

Внимание: Текстът съдържа немаркирани спойлери. За непрочелите 6-та книга, не препоръчвам да гледате информацията за 5-та и 6-та книга. Четенето е на ваша отговорност.
Под всяка корица ще видите името на изобразения персонаж.

Разговорът между мен и Ибис можете да видите след кориците.

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006475V
Роуз Хатауей

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006477X
Лиса Драгомир

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006479m
Лиса Драгомир и Дмитрий Беликов

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006481I
Дмитрий Беликов ( :heart2: )

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006482w
Таша Озера

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 3006485a
Джил Мастрано


" Merry: Прочетох преди 2 дни последната книга от Академията. Беше много добра, макар че 2-3 неща не ми харесаха, но това вече би интересувало авторката, а не вас. Но много се чудих за нещо и искам да ви попитам. Ясно ми е, че на първата корица трябва да е Роуз (макар, че момичето можеше и да е хубаво, защото това не е), ясно ми е също, че на 4-та книга на корицата трябва да е Дмитрий.
За 6-та си мисля дали това трябва да е Джил, защото всичко би се променило, ако се намери последният наследник на фамилията Драгомир, та всичко се върти именно около това.
Бихте ли казали на всяка една корица кои трябва да са хората? Особено ми е любопитно за 2, 3 и 5. Най-много ми харесват кориците на 4, 5 и 6. Но не знам дали съм права за 4 и 6.

Издателство Ибис: Идеята на нашия художник за персонажите на кориците е следната:
1 - Роуз
2 и 3 - Лиса
4 - Дмитрий
5 - Таша
6 - Джил

Merry: Ха, не бих се сетила, че трябва да е Таша... Мерси за отговора "

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език


Последната промяна е направена от Merry на Нед 20 Фев - 14:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeНед 20 Фев - 13:16

Защо Джил е на последната корица?
Не съм чела книгата все още, но има ли някаква вероятност, тя да е ..

Spoiler:


П.П. Снимките не излизат :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
Merry
Преводач
Merry


Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeНед 20 Фев - 14:26

Ако наистина искаш да знаеш за Джил, ще ти кажа.

П.П. скапани корици, снощи излизаха. Оправих ги Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 909357165

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език
Върнете се в началото Go down
rozz93
Читател
rozz93


Брой мнения : 10
Регистрация : 23.02.2011

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeПет 25 Фев - 8:16

Всички корици са невероятни и аз също никога не съм предполагала,че всъщност това са някои от персонажите,тъй като съм си мислела,че са други.Само едно ме учудва.Лиса на двете корици е различна или само на мен ми се струва така. :blink:
Върнете се в началото Go down
Thea
Администратор
Thea


Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeПет 25 Фев - 12:53

И на мен определено ми се струва така и на корицата наа втора книга я харесвам далеч повече...

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Dragon-Book
Върнете се в началото Go down
Merry
Преводач
Merry


Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeПет 25 Фев - 16:09

Момичето е едно и също. Определено не ми харесва за Лиса, но... какво да се прави.

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език
Върнете се в началото Go down
Merry
Преводач
Merry


Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСъб 2 Апр - 15:53

Гръцката корица за "Кръвно обещание". Това според мен трябва да е Ейвъри. Харесва ми. Единствената корица от чужбина за Академията, която мога да кажа, че ми харесва без да имам забележки, май е тази. А и малко ми е слабост тази книга... :wasnotme:
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 205623_10150123904879023_297474864022_6598360_1504622_n

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език
Върнете се в началото Go down
Geesmee
Въздухар
Geesmee


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 1
Регистрация : 13.04.2011
Местожителство : Русе

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСря 13 Апр - 17:15

За "Духовна връзка" предполагах, че е Таша, както и за "Последна саможертва", че е Джил, за "Кръвно обещание" бях 100% сигурна за Дмитрий. Само че не мога да разбера защо момичето, изобразяващо Еоуз е с по-светла кожа и коса от момичето, изобразяващо Лиса... Тези две корици са единствените, които нещо не ми допадат, но и те са хубави
Върнете се в началото Go down
Renesita
Администратор
Renesita


Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСъб 25 Юни - 20:22

На мен най-много ми харесва корицата на първата книга и бях сигурна, че е Роуз. Много е сладка.
За четвърта и пета отново бях сигурна, че са съответно Дмитрий и Таша Озера. Обаче ми е интересно защо на трета за изобразени Дмитрий и Лиса?
Гръцката корица наистина е много хубава 😉

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Върнете се в началото Go down
afrodita586
Преводач
afrodita586


Пол : Female
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 355
Регистрация : 16.11.2011
Местожителство : София

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСря 16 Ное - 16:24

Хмм.. Начии само не съм съгласна за 2 и 3 книга кои са на кориците. На 3 и аз мисля, че е Дмитрий, обаче това да е Лиса.. Не ми се вярва. Няма нищо общо, освен цвета на косата естествено.
А колкото до 2, аз мисля, че това е Роуз. Само очите ии косата малко не и пасват, но в книгата ставаше дума (ако не се лъжа де, шото отдавна я четох), че Роуз е облечена с бяло палто или нешо подобно.Единствено това ме кара да мисля, че е тя. :hmm:
И напълно съм съгласна, че момичето на първата книга не е хубаво.Трябвало е да е по хубаво, все пак трябва да си приличат с хората от книгата. Това се отнася и за кориците на 2 и 3
книга.
С нетърпение чакам филма да излезне и дано не са това и актьорите.. или по скоро дано не са същите Лиса и Роуз!

Стига с критиките. Супер поредица е! ❤ :love:


______________________________
....Тя Пропусна Своя шанс да го убие и сега нейните най-големи страхове са на път да се сбъднат - той я преследва и няма да се откаже, докато не я намери...
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 399875_109919005797243_100003374329544_49121_604585766_n
Защото на Този Свят няма място И за Двамата..!
Върнете се в началото Go down
Merry
Преводач
Merry


Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСря 14 Дек - 4:41

Вижте, съгласна съм с всички, които в даден момент са се изненадали, когато са разбрали кои персонажи са изобразени на кориците. Едни ще са изненадани за втора, други за трета, трети за пета, останалите за шеста. Аз не подозирах, че на пета книга например е изобразена Таша. Та за изненадата разбирам. Но не можете да кажете "не съм съгласен/на кой е изобразен". Под кориците черно на бяло са думите на ИК Ибис. Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук 909357165
Аз харесвам 4,5 и 6. С една единствена забележка, че можеха да добавят на фотошоп белези от едната страна на лицето на Таша, защото ако си спомняте, един стригой ѝ ги беше "подарил". Но тогава явно са мислели, че веднага ще познаем, че е тя. Както и да е. Но първа, втора и трета за мен чисто и просто са грозни. Въпрос на вкус е просто, няма как. :pardon:

______________________________
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език
Върнете се в началото Go down
veskuuuuu
Напредващ
veskuuuuu


Пол : Female
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 94
Регистрация : 09.12.2011
Местожителство : кипър,пафос

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСря 14 Дек - 10:36

нима на първа корица е роуз?според описанието си я представих :dry: по-различно
Върнете се в началото Go down
snegnik
Читател
snegnik


Брой мнения : 17
Регистрация : 14.12.2011

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeСря 14 Дек - 10:54

моята представа за роуз е по различна от тази на корицата в БГ
Върнете се в началото Go down
yanitsa1
Преводач
yanitsa1


Чете : All
Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 312
Регистрация : 30.12.2011
Местожителство : София

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeПет 30 Дек - 21:37

Според мен дори и да са на корицата не е нужно да са някои от книгата. Пример дава Безсмъртните,където много идейно снимките са на фенове,участвали в конкурс за това,кой да бъде на корицата.

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.
Върнете се в началото Go down
rusokoskata7
Читател
rusokoskata7


Брой мнения : 26
Регистрация : 23.04.2012

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeВто 12 Мар - 14:59

Не вярвам петата корица да е на Таша,защото тя има белег на бузата,а на корицата лицето и е нормално
Върнете се в началото Go down
gaby7yyyy
Читател
gaby7yyyy


Чете : фентъзи
Пол : Female
Брой мнения : 27
Регистрация : 22.07.2013

Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitimeПон 22 Юли - 10:49

кориците са страхотни
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук   Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои са героите от кориците на поредицата "Академия за вампири"? Отговорът е тук
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Поредица: Академия за вампири
» Академия за вампири - комикс
» Ще филмират „Академия за вампири”
» Тестове по Академия за вампири
» Академия за вампири: Кръвни сестри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Бестселъри :: Академия за вампири-
Идете на: