BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionРазлика в годините? EmptyРазлика в годините?

more_horiz
Коя е най-добрата разлика в годините между две деца? Какво мислите по въпроса?
Моята разлика с брат ми е 2 години, добре е, защото сме израснали заедно, споделям глупостите и белите, сега като поотраснахме се прикриваме взаимно, но и колко бой сме изяли един друг ...
Понякога се чудя какво щеше да е, ако имах брат, примерно с 3 години по-голям .. или сестра близначка!?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Ми това си зависи от самите деца.Мъжът ми има сестра с 1 година по-малка,но нещо не се чувстват особено близки.Други са заедно и се държат,дори с разлика от 7-8години.Така че годините разлика не са от толкова голямо значение

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Между мен и сестра ми е 4 години, като аз съм по голяма, но винаги аз го отнасям заради нея, все на мен се карат, защото тя е разглезената принцеса на мама и тати... До гуша ми е дошло от нея.. Пък и изобщо не се разбираме, все едно сме от различни майки... Дори не си говорим много, да не става на въпрос са сме сплотени.. Тя все ще намери нещо, за което да ме изклюкари.. Но пък напоследък и аз взех да я клюкаря, да види колко е гадно... Разлика в годините? 2115147716 С или без нея.. Родила я е майка ми, поне да я беше възпитала.. Ако се карам с родителите ми, то е заради нея, защото втора такава интригантка никъде няма.. Винаги ще направи нещата така, че аз да съм виновна, и наще само където не й ръкопляскат, че ме е натопила мен.. Не мога да я търпя... Казват, че овен и лъв се били разбирали.. ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!! Не мога даже да я дишам, няма такова второ изчадие, което ми съсипва живота Разлика в годините? 2115147716
Нито си приличаме, нито нищо... Тя е руса, аз съм кестенява, тя е с пъстри очи, аз с кафяви, тя е със светла кожа, моята е по мургава... От къде са я намерили?! :blink: Разлика в годините? 2115147716

______________________________
Разлика в годините? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Разлика в годините? 4965902g

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Е,и аз със мойта сестра не се понасяхме преди.Почти не си говорихме,като деца тя все си измисляше разни неща.А колко ме обиждаше...Тя е 6 години по-малка от мен.Но след като се омъжих и се изнесох от нас,тя завърши-завъртя я живота,разни момчета гаджета-раздели....Някакси постепенно почна много да ми споделя и да търси съветите ми.Сякаш се промени,аз никога не съм предавала доверието и към мен,затова сега ми вярва.Защитавам я пред нашите,послъгвам ги даже малко,за да я прикривам понякога.Не че вече някой им иска мнението де.И двете сме големи,правим го от уважение към тях.
Така че нещата се променят!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
О не знам... Бъдещето ми изглежда прекалено далечно, а й след като замина в чужбина да уча надали ще имаме тази възможност да се сближим, но кой знае :pardon:

______________________________
Разлика в годините? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Разлика в годините? 4965902g

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Мисля,че е по добре ако е малко по-голяма,за да може хем по-голямот ода ви помага,хем пък и да могат да си играят...имам сестра с 5 години по-малко и специално аз се чувствам добре,а и тя..споделя ме си много,давам и съвети и тя се радва

______________________________
Разлика в годините? Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Ми до около 4 години :hmm:

______________________________
Разлика в годините? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Lora11 написа:
Между мен и сестра ми е 4 години, като аз съм по голяма, но винаги аз го отнасям заради нея, все на мен се карат, защото тя е разглезената принцеса на мама и тати... До гуша ми е дошло от нея.. Пък и изобщо не се разбираме, все едно сме от различни майки... Дори не си говорим много, да не става на въпрос са сме сплотени.. Тя все ще намери нещо, за което да ме изклюкари.. Но пък напоследък и аз взех да я клюкаря, да види колко е гадно... Разлика в годините? 2115147716 С или без нея.. Родила я е майка ми, поне да я беше възпитала.. Ако се карам с родителите ми, то е заради нея, защото втора такава интригантка никъде няма.. Винаги ще направи нещата така, че аз да съм виновна, и наще само където не й ръкопляскат, че ме е натопила мен.. Не мога да я търпя... Казват, че овен и лъв се били разбирали.. ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!! Не мога даже да я дишам, няма такова второ изчадие, което ми съсипва живота Разлика в годините? 2115147716
Нито си приличаме, нито нищо... Тя е руса, аз съм кестенява, тя е с пъстри очи, аз с кафяви, тя е със светла кожа, моята е по мургава... От къде са я намерили?! :blink: Разлика в годините? 2115147716


Да си призная това е точно описание на отношенията ми с моята сестра. Тя е с 5 години по-малка и е същото чудовище, само дето и двете сме зодия риби.

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Аз не мога да се оплача..
Отношенията и с трите ми сестри са идеални. С най-голямата ми сестра имаме 6 години разлика и не живеем заедно, но това не пречи да си говорим, като се видим, за всевъзможни глупости. Най-близката ми сестра е с 3 години по-голяма от мен и с нея сме си просто на еднакво интелектуално ниво - простаци отвсякъде! С нея се лигавим, купонясваме, абее кеф! С малката е най-трудно.. Разликата ни е 8 години, т.е. тя е на 10. Лази ми по нервите понякога ама е такъв сладур, че не мога да не и простя! И все пак има зависимост. Ако разликата между децата е по-голяма - отношенията са малко по-хладни. Но пък ако е 1 година примерно (както при 'чедките ми) се избиват и се карат през ден, но пък и споделят всичко (от чувства до дрехи и няк'ви неща, с неясно предназначение за мен) Разлика в годините? 2115147716

Аз като имам деца предпочитам да имат малка разлика помежду си. Макар, че предполагам на жена ми няма да и' е много кеф след 9 месеца мъки и накрая болезнено раждане да има още 9 месеца и още едно раждане, но не знам.. Има време за всичко!

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Моята разлика с брат ми е 3 години, като аз съм по-голямата.Като малки се млатихме много кораво докато не стана с 1 глава по висок от мен Разлика в годините? 2115147716 Но въпреки всичко винаги сме имали много силна връзка и с течение на годините станахме все по-близки. Децата ми имат 4 години разлика и се млатят по същия начин Разлика в годините? 758663567 ,но ако са разделени повече от 1 ден се търсят и си липсват много. Мисля ,че отношениято между децата зависи много и от самите родители! Моите родители никога не са ни делили и не съм усещала по никакъв начин по-специално отношение към мен или към него. Аз се опитвам сега да се държа по същия начин и с моите деца.Не позволявам реплики от рода "Е хайде сега отстъпи му- ти си по-голяма и трябва да отстъпваш!", защото е на 7 години, което със сигурност не я прави "голяма".

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
5-6 години. Ако е 1-2 децата много се бият и карат и могат да си станат близки или изобщо да не се харесват,имаме много такива семейни приятели с деца с малка разлика...ужасно е,дано като поотраснат повече да се разбират.

______________________________
They say don't burn bridges you may have to cross later. I say I don't mind swimming if the bridge was fucked up to begin with.

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
Ммм не знам, със сестра ми имаме почти две години разлика, разбирахме се. При децата ми разликата е 8г. но страшно се карат, може би защото са момче и момиче ли, не знам. Надявам се малката като стане на 6-7 да започнат да се разбират по-добре. Разлика в годините? 909357165

descriptionРазлика в годините? EmptyRe: Разлика в годините?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply