BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Сандра Браун

power_settings_newLogin to reply
+56
did1_ty
stanislava91
jiji
dani~aba
alisiq1993
yanakifeva
Zerita
pantofka
iveto81
chitatel
hellen_law3
zori15
lorenasss
sanispace
tami_vr
Witness
Smile23
karbonara
juliq
dimancheto
medychy
galileo414
olenka63
staleva90
sani_nadq
penka1234
mams
waternimph
nana0102
liny
nina669
tanushi
tenesi321
geneviev
vivi86
Kajol
dfghjk
in82qh
lelemale
kiro89
Й.Игнатова
renka_123
biskit
sisi_12365
Mirinda
svetlana_gadjeva
gerganasto
Titoncho
mishle55
naFarela
mi666i
mska000
janeta7
antigona
Butterfly without wings
Zaharka
60 posters

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyСандра Браун

more_horiz
First topic message reminder :

Сандра Браун

Сандра Браун - Page 2 B0246

Сандра Браун винаги е била пълна с изненади. В младежките си години тя направила доста бърза кариера като модел, но тъкмо щяла да стъпи и на световния подиум, когато се отказала и станала тв водеща. Междувременно успяла и да се омъжи за видеопродуцента Майкъл Браун, и да му роди 2 деца, които днес вече живеят самостоятелно.
Още като малка тя четяла всичко, което й попадне. Сандра си падала най-вече по историите с много любовна страст и не престанала да ги чете до момента, в който сама започнала да пише такива. „Арлекин“ веднага оценил литературните й творения и я взел под крилото си като един от най-обещаващите си таланти, но тя бързо се измъкнала от него. Започнала да пише по-стойностни неща, макар и в същия жанр.
С всеки следващ успех, изразяващ се в милиони продадени екземпляри и набъбваща банкова сметка, писателката печели и признанието на критиците, които я увенчаха с наградите „Уелдънбукс“ и „Далтън“. Така се стигна до момента, в който милиони читателки по света се оказаха подвластни на неустоимата романтика на творенията й, преведени вече на 29 езика.
Сандра Браун е вечната рекордьорка сред пишещото братство в САЩ. За последните 9 години тя има 37 бестселъра в класацията на „Ню Йорк Таймс“ и е продала над 50 милиона екземпляра по света! Тя е и единствената, която е имала по едно и също време 3 бестселъра в класацията.

Библиография:
Зад кадър
Горещи страсти в рая
Здравей, тъма
Лятна буря
Защото те обичам
Бягство
Смъртоносно

Последната промяна е направена от Zaharka на Сря 30 Ное - 0:37; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Оказва се, че съм сред малцината, които харесват "Буря" Сандра Браун - Page 2 2115147716 Всъщност харесвам почти всичко на Сандра, но "Пламъци", "Увлечението" и "Връщане към живота" определено са сред фаворитите ми. Може би ще ми харесат и Горещите страсти в рая... ще видим Сандра Браун - Page 2 909357165

______________________________
You always have. You've always had me... and my heart. My soul. Everything.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Аз също харесвам "Буря"! Честно казано харесвам, като цяло Сандра Браун, макар че някои от книгите и са наистина прекалено......сантиментални. Но книги, като "Завист", "Зад кадър", "Безпощадно", "Рикошет"....и други са много хубави. Тя определено е една от любимите ми автори....след Нора Робъртс обаче :reading:

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Сандра Браун с една дума- КЛАСИКА! Страхотни книги, почти всички с 1/2 изключения!

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
При нея нещата поне при мене стоят 50 на 50.Някой книги направо са ми тооооооолкава скучни ,че направо ме е яд на мазохизма ми и тъкмо да я отпиша и хоп намеря нещо интересно.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Една от любимите ми авторки.Най-много ми харесва "Завист".

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Последната книга ,която прочетох от Сандра Браун е "Пламъци" - увлекателна и интригуваща - бих казала,че се чете на един дъх.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
От Сандра Браун съм чела само "Копринена паяжина" - хареса ми и доста лесно се чете.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Книгите на Сандра Браун са леки и могат да се препрочитат с удоволствие.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Книгите и са страхотни ! Увличащи и лесно четящи се. От съвременните автори С.Браун ми е любимка ,има няколко книги ,които не ми допадат, но повечето ги прочитам на един дъх.

______________________________
Не можеш да предотвратиш прелитането на птиците на тъгата над главата ти, но можеш да им попречиш да свият гнезда в косите ти.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
наистина има няколко книги които са по-трудни за четене и не са ми много по вкус но почти всичките и книги са добри по свои собствен начин

______________________________
:kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: ❤ :kovcheg: :kovcheg:

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Още една изключителна авторка. Почти всичко излязло на български(с някои изключения, разбира се Сандра Браун - Page 2 909357165) е прочетено и голяма част са ми особено мили. Винаги е удоволствие да се запозная с някоя нейна книга

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Много от книгите съм ги прочела и ги имам доста жени имаме нужда от такива книги

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
още една страхотна авторка.До сега съм прочела много от книгите й.

______________________________
Сандра Браун - Page 2 83727eu-960

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
не искам да обиждам феновете и, но не мога да разбера как мога да чета някой нейни книги и направо да ги изяждам с кориците, а други да не мога и до средата да стигна. както и да е едни от любимите ми са Дете, родено в четвъртък и Голямата новина.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
На С. Браун съм чела само няколко книги и много ми харесватСандра Браун - Page 2 909357165

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
http://zaknigi.com/author.php?id=35 :slynce:

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Сандра Браун и на мен ми е любимка. Да не говорим, че "Буря" съм прочела поне два пъти-не ми е скучна. Може би последната книга "Ниско налягане" ми се стори най-скучна, но и тя става.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Като цяло има много добри попадения, но има и такива книги, които ме изкарват от кожата.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Аз определено съм и фен и съм изчела всичко до което съм успяла да се добера!

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
Първата книга,която прочетох от този жанр беше на Сандра Браун-"Дългото очакване".Вече смятам,че е доста лекичка,но тогава бях много впечатлена!Харесвам почти всичките й творби и даже си ги препрочитам понякога.

______________________________
Душата е най-уморената част от тялото.

descriptionСандра Браун - Page 2 EmptyRe: Сандра Браун

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply