BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Препоръчайте ми сериал/филм

power_settings_newLogin to reply
+25
mira2006
кума лиса
mixsi
wolfrigorn
repichka
esimeonova54
svetleto_007
rosali
koleva
kaaamzzz
Only mirage
Akherousia
Riddle
Zaharka
~ Mistery writer ~
kleo_lil
Petia
desistela
Renesita
beni1979
Thea
puFF
Koen
escapingthesun
~ i.LLusion
29 posters

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyПрепоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
First topic message reminder :

Ако търсите някое интересно филмче, за довечера .. или не можете да го откриете ..
тук е мястото да попитате.



Аз търся "The Mercenary: Love and Honor"(2009)
С участието на Анджелина Джоли .. но не мога да го намеря, дори и постер  :unsure:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
mira2006 написа:
Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!
https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
Здравейте, не успях да намеря олайн за гледане - The Matchmaker's Playbook (2018), моля, ако някой го е срещал някъде по онлайн сайтовете да помогне!
Благодаря предварително!

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
Yoni написа:
mira2006 написа:
Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!

https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/

В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
matricata_rap@abv.bg написа:
Yoni написа:
mira2006 написа:
Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!

https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/

В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.

Благодаря, този е гледан отдавна! Надявам се да открия - The Matchmaker's Playbook.

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
mira2006 написа:
Здравейте, не успях да намеря олайн за гледане - The Matchmaker's Playbook (2018), моля, ако някой го е срещал някъде по онлайн сайтовете да помогне!
Благодаря предварително!

Със субтитри или без?

______________________________


 
         
       

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
Нсмерих го в руски сайтове, но ми се искаше да го гледам с БГ субтитри.

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
mira2006 написа:
matricata_rap@abv.bg написа:
Yoni написа:
mira2006 написа:
Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!

https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/

В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.

Благодаря, този е гледан отдавна! Надявам се да открия - The Matchmaker's Playbook.

Боже чак сега видях датата на публикацията ти Препоръчайте ми сериал/филм - Page 4 3807526781

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
Изгледах "Сандитън" сезон 1. Да, имаше нещо като финал на сезона, но сега съжалявам, защото ми разпали любопитството. Търсих информация дали правят и втори сезон, но не открих. Препоръчайте ми сериал/филм - Page 4 3382520118

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
Дияна В. написа:
Изгледах "Сандитън" сезон 1. Да, имаше нещо като финал на сезона, но сега съжалявам, защото ми разпали любопитството. Търсих информация дали правят и втори сезон, но не открих. Препоръчайте ми сериал/филм - Page 4 3382520118

Прекратен е. Има 3 сезона.

descriptionПрепоръчайте ми сериал/филм - Page 4 EmptyRe: Препоръчайте ми сериал/филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply