На 15 март Facebook спира! - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На 15 март Facebook спира!

Go down 
+6
~ Mistery writer ~
puFF
Thea
Petia
Renesita
Koen
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Koen
Администратор
Koen


Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeПон 10 Яну - 20:03

First topic message reminder :

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Stormy

Електронното издание WeeklyWorldNews.com написа, че на 15 март Марк Зукърбърг ще затваря Фейсбук. Причината за тази стряскаща новина е, че поддържането на известния сайт станало твърде стресиращо.

"FaceBook излезе извън контрол", казва Зукърбърк в пресконференция, "и стресът на управлението на това дружество ми съсипа живота. Трябва да се наложи край на лудостта!"

Зукърбърг обясни, че на 15 март потребителите вече няма да имат достъп до техните FaceBook акаунти.
"След 15 Март целият сайт ще спре", заяви Avrat Humarthi, заместник-президент на техническите въпроси към Facebook. "Така че, ако някога искате да видите снимките си отново, препоръчвам ви да си ги свалите от вашите профили. Вие няма да можете да си ги върнете, след като FaceBook спре."

Зукърбърг заяви, че решението за спирането на Facebook е трудно, и той смята, че хората ще се разстроят. "Аз лично не мисля, че е голяма работа," каза той в лично интервю по телефона. "И за да бъда честен, мисля че е за добро. Да не сте във Facebook, а да сте навън и да сте истински приятели. Това ще е най-добре!"

Някои Facebook потребители бяха бесни след изслушването на тези шокиращи новини. "Какво ще правя без Facebook?", заяви Денис Брадшоу, ученик в гимназията от Индиана. "Животът ми се върти около него. Аз съм във Facebook най-малко 10 часа в денонощието. Сега какво ще правя през цялото си свободно време?"

Въпреки това родителите в цялата страна отбелязаха дългоочаквано чувство на облекчение. "Радвам се, че FaceBook кошмарът свърши," каза Джон Гътари, майка от Детройт. "Сега детето ми няма да бъде залепено на екрана на компютъра по цял ден. Може би дори вече ще мога да разговарям с него".

Точно сега във финансовата криза се критикува, че Зукърбърг ще изгуби милиарди долари. Фейсбук в момента е класирана като една от най-богатите фирми в света, с приблизителна печалба от 7,9 милиарда долара.
Но Зукърбърг остава невъзмутим от тези обвинения. Той казва, че ще остане с решението си да спре Фейсбук.

"Не ми пука за парите", казва Зукърбърг. "Аз просто искам да си върна стария живот." Във Фейсбук препоръчват потребителите да си премахнат всички свои лични данни от интернет страницата си преди 15 март. След тази дата всички снимки, бележки, връзки и видеоклипове ще бъдат окончателно изтрити.

Източник: http://www.snews.bg/bg/statiya/na-15-mart-facebook-spira:3313

______________________________


 
         
       


Последната промяна е направена от Cohen на Пон 10 Яну - 20:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Thea
Администратор
Thea


Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Яну - 19:20

Renesita написа:
Teia написа:
Да, така е. Ама ме съмнява този да няма нищо против да бъде на такава загуба. :pardon: Честно казано, на негово място би ме било страх да го закрия, защото има толкова много луди - някои може да поискат да го убият, други пък може да вземат да се самоубият от мъка. Звучи супер хиперболизирано, ама лудите са си луди

Направо се спуках от смях докат ти четях коментара :lmao: :lmao: :lmao:
То е комично, ама не е изключено На 15 март Facebook спира! - Page 2 2115147716

Абе, майтапа на страна, имаше преди време случай на ученик, който се обесил заради двойка в училище, я си представи някой с по-лабилна психика, дето живее във фейсбук пространството... ❌ Дано да греша във всеки случай. Но честно казано не виждам причина да го спират, могат да го затворят временно или нещо от сорта, ама чак път да го спрат ме съмнява. Ще поживеем, ще видим

______________________________
На 15 март Facebook спира! - Page 2 Dragon-Book
Върнете се в началото Go down
Renesita
Администратор
Renesita


Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Яну - 20:31

Не вярвам да го спрат, донт уири На 15 март Facebook спира! - Page 2 2115147716

______________________________
На 15 март Facebook спира! - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Върнете се в началото Go down
Koen
Администратор
Koen


Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Яну - 21:05

Lety написа:
Според мен, малкият зубър или се опитва да качи рейтинга на сайта или си е купил акции от някоя фирма за производство на Ext. Harddiscs

Ако го направи ще го призная :lmao:

"Maлкият зубър" На 15 март Facebook спира! - Page 2 2115147716 Радваш, радваш На 15 март Facebook спира! - Page 2 2115147716
Нека не забравяме и приказката:
Отнасяй се с уважение към зубърите, защото някой ден ще работиш за такъв. На 15 март Facebook спира! - Page 2 2115147716

______________________________


 
         
       
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Драскач
JoInT{}MaNia4ka


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 191
Регистрация : 17.01.2011
Местожителство : Плевен

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Яну - 23:16

Искам да го няма тоя фейс... макар да знам, че няма да изчезне...

______________________________
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
poli8009
Активен
poli8009


Брой мнения : 192
Регистрация : 24.07.2010

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeВто 18 Яну - 0:49

Кофти, но за разлика от някои хора, аз не съм пристрастена. :wasnotme: Имам познати, които нестават с часове от компа заради фейса... И въпреки това съм убедена, че рано или късно ще се появи програма, която ще запълни липсата му.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!
Върнете се в началото Go down
Koen
Администратор
Koen


Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitimeПон 24 Яну - 0:42


______________________________


 
         
       
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На 15 март Facebook спира! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На 15 март Facebook спира!   На 15 март Facebook спира! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На 15 март Facebook спира!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Келан Лъц спира да яде късно вечерта през новата 2011
» 8-ми март
» Честит 8-ми март
» ЧЕСТИТ 8 МАРТ!
» ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Общество :: Технологии и електроуреди :: Компютри и телефони-
Идете на: