BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тереза Медейрос

power_settings_newLogin to reply
+29
jeska
krasi82
didi26
oira
Mirinda
shebek1733
nilekta
amcocker
Kasiopeq
Uniquemer
poison
elhrijovech
vampires_fan
naFarela
lili_hrisi
antigona
morgana
lemberova
Merry
librarian
tanqdimi
papincetoOo
Avrora
beni1979
Бока
ladyb
valq
нел-j
MuryG
33 posters

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyТереза Медейрос

more_horiz
First topic message reminder :

След полунощ

Тереза Медейрос - Page 2 13750

Поредица: Kane/Cabot
1. After Midnight (2005) / След полунощ
2. The Vampire Who Loved Me (2006) / Вампирът, който ме обичаше

Умната и красива Карълайн Кабът не вярва на ушите си, когато чува какво си шушукат хората за годеника на сестра й Вивиен. В изисканото общество се носи слухът, че тайнственият виконт Тревелиън всъщност произхожда от стар вампирски род! Карълайн е убедена, че става дума за смешно суеверие, докато самата тя не попада по време на една съдбовна среднощна вечеря в мрежата на омагьосващия Ейдриън Кейн...

ЛИНК

====================================================================================================================
Вампирът, който ме обичаше

Поредица: Kane/Cabot
1. After Midnight (2005) / След полунощ
2. The Vampire Who Loved Me (2006) / Вампирът, който ме обичаше

Тереза Медейрос - Page 2 F691c355067291ab
(тази корица е fan made - автор Мия)

Превод от английски: djenitoo, The Duchess, Gael, hol_back_girl, Lindsеy, The Marquess, marsei, mishonca, radysan, savagejo, Yoringel
Редакция: The Duchess, helyg, J.M.

Джулиън Кейн е отново в града.
Преди време, когато е седемнадесетгодишно момиче, красивата и упорита Порциа Кабът спасява прокълнатия живот на привлекателния вампир Джулиън Кейн, който я белязва завинаги, а след това заминава в търсене на своята душа. Той се завръща пет години по-късно, за да открие, че очарователното младо момиче, което е оставил зад гърба си, се е превърнало в омайна красавица с нежно сърце… и страстни копнежи.

Порциа бързо открива, че съблазнителните и забранени целувки на Джулиън все още я карат да копнее за нощта… и за неговите ласки. Но този Джулиън, който се е завърнал в Лондон, не е същият вампир, когото тя помни. Безрезултатното търсене на откраднатия му човешки живот го е превърнало в пропил се развратник. А неотдавнашните убийства в града, карат Порциа да се страхува, че мъжът, когото тя винаги е обожавала, може би наистина е чудовище.

Джулиън знае, че трябва да отблъсне Порциа, но страстта и гладът му за нея нарастват все по-неудържимо всеки път, когато я докосне. От години той се бори с изкушението да се предаде на прокълнатите си дарби, без да осъзнава, че любовта на Порциа може да му поднесе най-опасния от всички дарове… причина да живее.

ЛИНК

ДОПЪЛНЕНИЕ:

Banshee написа:
Относно въпроса с хартиения вариант с момичетата умувахме как да постъпим и накрая решихме със собствени средства да я дадем на печатница. Избрали сме си такава, имаме готова оферта и изчакваме кога ще ни се обадят, за да могат да поемат книгата. Надяваме се в края на този месец или началото на другия да отметнем и тази работа.
Да подчертая не подхождаме като издателство, нито с цел печалба, нямаме това право, защото не сме платили 1 стотинка по книгата, освен предстоящия печат. Нашето желание беше да си направим 30 бройки, за нас и за няколко подаръка, уви това не е възможно, защото не може да се пусне по-малък тираж от 100 бройки. Ще ни останат минимум 70 книги, и наистина мислехме да предложим във форума КАЛДАТА и тук в тракера ESCAPE, който има желание да види книжката на хартия - да си я купи.
Просто снощи решихме да изчакаме, около седмица с предложението, за да може да прочетете романа. Истината е, че ние не сме професионални преводачи и някои хора могат да решат, че не сме се справили адекватно, а другият вариант - различни хора сме с разнообразни вкусове, не очаквам всеки да хареса самата история. Така че прочетете книгата, и ако наистина държите да я имате на книжен носител - това е възможно, както казах твърдо сме решили с останалите момичета и ще я печатаме.
Силно се надяваме някои от вас да прегърнат идеята ни и да се включат с покупка, пак подчертавам - не е с цел печалба. Коментирали сме го помежду си и се надяваме да съберем около 20 желаещи от калдата и отделно Джени(djenitoo) пое ангажимента да попита във вампириските форуми, току виж и там се намерят желаещи.
Тези от вас,които искат да прибавят книгата за Джулиън в личните си колекции могат да пишат тук в темата или на лични на някоя от преводачките в рамките на 3 седмици. Приятно четене,дами!





Последната промяна е направена от MuryG на Пон 25 Апр - 23:36; мнението е било променяно общо 3 пъти

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Все пак това е Тереза Медейрос хора. За тези които не са почитатели на историческите романи ще кажа, че тя има много по-добри книги от тези двете тук. Може да намерите и други нейни книги в интернет. Тереза Медейрос - Page 2 2115147716

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Хубави са и двете, но втората ми хареса много повече.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Прочетох първата и сега ще гледам да сваля и втората Тереза Медейрос - Page 2 909357165 Не е лоша Тереза Медейрос - Page 2 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
И аз най-накрая намерих време да прочета двете книжки. Определено втората книга ми хареса повече. Както беше писала Мери. Джулиан и Порша са много по-интересни и забавни персонажи.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
На мен и двете много ми харесаха, но във втората имаше завършеност. Някой знае ле кои ще са главните в третата част? Май няма останали свободни братя и сестри.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Е колко гадно, че са махнали линка в Ескейп :(

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Определено коментарите ме заинтиригуваха - ще коментирам след прочита

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
аз харесах и двете книги страхотна писателка ❤

______________________________
Тереза Медейрос - Page 2 2vrssg3

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Тереза е много омайна авторка и с голям кеф прочетох и двете книги.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Определено Тереза Медейрос е омайна авторка 😄 Някъде из коментарите прочетох, че има и по-добри нейни книги и се присъединявам към мнението. Според мен нейната сила са историческите любовни романи - "Твой завинаги" например е класика в жанра. Но и поредицата Кейн е страхотна, особено втората, а все пак е и 😄 за вампири....

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
От тази авторка съм чела други книги и определено мога да кажа че ме грабва,но тези книги точно не сам и ги чела,така че...ще споделя мнението си след като ги прочета 😊 :reading:

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Прочетох първата книга и определено ми хареса.По коментарите разбирам ,че втората е даже по-хубава и сега се захващам с нея.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
чела съм и двете книги ,много ми харесаха ,но 2-рата повече .това са първите книги които прочетох от Тереза Медейрос и може би затова когато прочетох други нейни нещо се разочаровах ,понеже не ми се сториха толкова яки :kovcheg:

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
И двете книги си заслужават да се прочетат.Макар че втората(която прочетох първаТереза Медейрос - Page 2 909357165)ми хареса повече

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Определено книгите ме изненадаха. Не са съвсем в стила на Тереза, но са интересни.

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Книгите са страхотни Тереза Медейрос - Page 2 1997570614 Препоръчвам ги горещо на тези които все още не са ги чели.

______________________________
Тереза Медейрос - Page 2 335495c

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
Чела съм само втората книга, но сега с голямо удоволствие ще прочета и първата Тереза Медейрос - Page 2 1513021971

descriptionТереза Медейрос - Page 2 EmptyRe: Тереза Медейрос

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply