BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

power_settings_newLogin to reply
+12
Daenerys
Мирела
Black_Cherry
Малчо
jmv
kateto_9379
Christina.
~ Mistery writer ~
poli8009
Merry
Renesita
Thea
16 posters

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
First topic message reminder :

Новата поредица "Академия за вампири"

от Ришел Мийд, из официалния сайт на поредицата

"Последна саможертва" ще бъде последната книга за Роуз, но тя ще бъде последвана от спиноф* поредица, отново развиваща се в света на Академия за вампири. Странични персонажи, които са познати от предходната поредица сега ще бъдат главни герои и ще има изцяло нова сюжетна линия (а не последната, разказана от различна гледна точка)
Засега няма точна дата на издаване, но можете да я очаквате приблизително късното лято или ранната есен на 2011 година.
Към момента не ми е позволено да издам заглавие, резюме или пълният каст на персонажите. Ще ви кажа, че ще се води в трето лице, така че ще имаме няколко гледни точки. Една от тях ще бъде Сидни. Останалите са тайна засега. Също така очаквайте и кратко участие от страна на Роуз. Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 909357165

спиноф - (spin-off) спиноф поредица е нова поредица, която използва персонажи и детайли от друга поредица.

Последната промяна е направена от Thea на Нед 19 Авг - 16:16; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Renesita написа:
За да избегне гражданска война, Сидни е привикана да играе ролята на бодигард и защитник на Джил, представяйки се като нейна съквартирантка...


Дрън-дрън, че пляс - дампири няма ли за таз работа? Какъв бодигард може да е баш пък Сидни???Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTC96vyxJJIuGZQdeLiGgdRMW-hY0zIKw_xQdtArOjMg0Fjj97TMA
И въпреки подобна изцепка за авторовия гений на Ришел Мийд, трябва да кажа, че съм доста нетърпелива за новата поредица, че се затъжих за моите любимци (дори и Роуз вече да не е в центъра на нещата).

______________________________
Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
парвата книга от новата е страхотна с нетарпение очаквам цялата книга!Браво!

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Днес я прочетох и съм доста приятно изненадана.Макар и да няма чак толкова екшън определено ми хареса и то много. Естествено най-хубавото е,че Ейдерън вече започва да се подобрява и да излиза от депресията,която го беше налегнала.Нещата при Джил за съжаление бяха прекалено за да истина.Единственото,което не ми хареса е ,че Ришел има навика да завършва книгите си по такъв начин,че умираш от яд,че не е излязла следващата книга.Хубаво беше и това,че вече има привличане между главните герои.И е облекчаващо,че Джил преодолява малко или много Ейдриън,макар че ми се вижда някак трудно положението заради голямата изненада,която определено беше неочаквана.Е и края не беше много щастлив де,но поне вече знам,че и тази поредица ще се следи. :p2:

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Звучи интересно!

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Нова и обещаваща поредица от Ришел Мийд

______________________________
Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 Dragon-Book

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Някой има ли книгата на ел. вариант ?

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Съгласна съм, че е не по-малко добра от Академията, има си всичко, което го има и там. Пък и щом има Ейдриъън, за какво говорим! Няма я в ел. вариант.

______________________________
Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 5418751n

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Някой чел ли е книгата ако някой я е чел моля да пише да каже дали си заслужава да се чете :rolleyes:

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
И двете излязли съм ги чела и ми харесват...Академията обаче си остава номер едно.Но и продължението си има своя чар,а и тук виждаме някои от другите герои малко по-разтеглени...повечко за тях.Като Ейдриън <3

______________________________
Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Това е една от любимите ми книги! Обожавам я прочетох я за няколко часа (може и да не съм мигнала през нощта за да я прочета и да съм заспала случайно в един от часовете но си струваше наказанието )

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
Колко са книгите от втората поредица?

descriptionНовата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки" - Page 2 EmptyRe: Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply