BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Хекс Хол

power_settings_newLogin to reply
+23
magdalasf
love_hex.hall
Just_Another_Star
antigona
Uniquemer
Vampire Lady
nyx
Denica
JoInT{}MaNia4ka
escapingthesun
nqkoq
beni1979
tanqdimi
kathrin
nightfan
Last_Man_Standing
Renesita
poli8009
devil degu
MuryG
Zaharka
Thea
Christina.
27 posters

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyХекс Хол

more_horiz
First topic message reminder :

Хекс Хол
Хекс  Хол  - Page 3 HexHallUkFinal

Страници: 336
*В България - СофтПрес
*Дата - ноември/декември


Преди три години Софи Мърсър откри, че е вещица. Това и докара проблеми. Не надарената й майка винаги я е подкрепяла, доколкото е възможно, консултирайки се с отчуждения баща на Софи – неуловим европейски магьосник – само, когато е необходимо. Но когато Софи привлича прекалено много човешкото внимание в нощта на бала, в която заклинанието й претърпява ужасяващ обрат, баща й е този, който ще реши наказанието й: заточване в Хекс Хол – изолирано училище за надарени. Още познати като вещици, феи и шифтъри.
До края на първия си ден в училище сред откачалките-тийнейджъри, Софи започна да разбира как стоят нещата: трима могъщи врагове, които изглеждат като супер модели, безсмислено влечение към секси магьосник, страховит призрак и съквартирант, който се оказва, че е най – мразеният човек в цялото училище и единственият вампир. По – лошо, Софи скоро научава, че мистериозен хищник напада учениците, а единственият й приятел е заподозрян номер едно.
Докато поредица от кръвни мистерии започват да се разкриват, Софи се подготвя за най – голямата заплаха: древно общество, решено да унищожи всички надарени, особено нея.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Хекс  Хол  - Page 3 7389738n


Хекс  Хол  - Page 3 Badge1

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Много благодаря за резюмето и информацията! 😄
Само че корицата на книга 1 беше мнооого по-готина, но нека не издребнявам...
Пух, книгите са излязли до втора:

Книга първа - Hex Hall

Книга втора - Demonglass

______________________________
Хекс  Хол  - Page 3 Dragon-Book

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
благодаря ви за информацията,нямам търпение да излезе,става корицата но 1 беше адски готина

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
леле и аз чакам Хекс  Хол  - Page 3 909357165 вече с толкова много поредици и все хубави... Хекс  Хол  - Page 3 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
На мен парфюма ми хареса повече от книгата. :cvete: Е, и книгата си имаше своите моменти.

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Абе, хора, аз ли не виждам или не пише кога трябва да излезе 2ра книга!? :unsure:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Тази книга много ми хареса. Хареса ми защото е различна от другите. С неочакван край и страхотни тайни. Хареса ми защото не от твзи книги които щом прочетеш резюмето и ти става ясно какво става в цялата книга и как ще свърши.

______________________________
Хекс  Хол  - Page 3 Three_Days_Grace_Logo

It's not too late. It's NEVER TOO LATE !!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Zaharka написа:
Абе, хора, аз ли не виждам или не пише кога трябва да излезе 2ра книга!? :unsure:


На 23ти май излиза книгата!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Vampire Lady написа:
Zaharka написа:
Абе, хора, аз ли не виждам или не пише кога трябва да излезе 2ра книга!? :unsure:


На 23ти май излиза книгата!


Мерси много :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
http://www.goodreads.com/book/show/11696543-spell-boundето това е 3 книга до колкото видях ще излезне най-късно през май 2012 мн време на мене лично първата ми беше супер интересна сега съм на посредата на 2рата немога да се отделя от книгата насякъде я мъкна с мене е аз не си ги купувах взех ги и двете на веднъж от библиотеката спестих 30лв. 😄
:love: :crazy:само,че в момента това е английската корица те българските са различни от английските!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Резюме на книга 3 - Spell Bound:
Хекс  Хол  - Page 3 11696543
Spoiler :


Очаквайте на английски на 13.03.2012 г.

______________________________
Хекс  Хол  - Page 3 Dragon-Book

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Много харесвам поредицата,различна е и интересна,очаквам с нетърпение книга 3

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Някой знае ли кога ще излезе 3-та книга? Мерси предварително .

Азбуката ни е на повече от 1100 години. Глаголицата е създадена през около 855 година от Св. Константин-Кирил Философ, а кирилицата десетилетие по-късно. Покажи уважение, използвай я!
escapingthesun

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Хора, чудя се много ли е повърхностна поредицат.. не сикам да чета елементарни проблеми, просто на по-специални места. мнения по въпроса!? :unsure:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Хекс  Хол  - Page 3 5115460e

Хекс Хол Кн.3: В плен на магията

Автор: Рейчъл Хокинс
Издател: СофтПрес
Раздел:
Фантастика, фентъзи. Хорър
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 15.00 лв.





"В плен на магията" кн.3 от трилогията "Хекс Хол" е разтърсващият финал на една незабравима трилогия, наситена с романтика, екшън, магия и хумор!

Някога смятана за вещица, а после - за демон, сега Софи е едно безпомощно момиче, лишено от спицалните си сили. Тя е сама и беззащитна, в очакване на заклетите си врагове.

За нейна изненада при срещата й с Бранник се оказва, че тя е единственото човешко същество /макар и не съвсем човешко/ в една вековна война, което може да спре унищожаването на света.

Въпреки че е лишена от магическите си способности, Софи решава да приеме това предизвикателство, какво о и да й коства то. Пътят, по който поема, я връща в гимназията за откачалки "Хекс Хол", за да се изправи пред чудовищен портал на смъртта.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
yanitsa1 написа:
Хора, чудя се много ли е повърхностна поредицат.. не сикам да чета елементарни проблеми, просто на по-специални места. мнения по въпроса!? :unsure:


На мен ми харесва и я намирам за добра! ;)
Да не кажа, че май специално на СофтПрес им е най-добрата, която превеждат... Със сигурност закопава Училище за вампири, по-смислена ми е на мен лично... Има интригуващи обрати и интересни персонажи.

______________________________
Хекс  Хол  - Page 3 Dragon-Book

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Хмм, почнах я. Мега кифленски роман ми прозвуча в началото и се отказах.
Но като прочетох мненията ви, май ще и дам шанс.

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
Четох я отдавна и като за 18 годишното ми "аз" беше супер.

descriptionХекс  Хол  - Page 3 EmptyRe: Хекс Хол

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply