BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Защо краставицата е по-добра от мъжа?

power_settings_newLogin to reply
+16
bombolinka
sweet_h
Jus7_me
Memento
viteniq
Goldengirl_
Роза Беликова
desistela
MuryG
~ Mistery writer ~
Renesita
Koen
escapingthesun
Candyto
Christina.
Zaharka
20 posters

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyЗащо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Защо краставицата е по-добра от мъжа?

1. Средната дължина на краставицата - 18 см.
2. Краставицата запазва твърдостта си поне една седмица.
3. Краставицата няма да ви каже, че размера няма значение.
4. Кратсвицата може да запазва спокойствие.
5. Краставицата може да се пипне в супемаркета, за да се убедите в твърдостта й.
6. Във всяка възраст може да се уредите със свежа краставица, ако пожелаете.
7. Краставицата няма да спре да ви уважава на сутринта.
8. С краставицата може да отидете на кино и...да изгледате филма.
9. Краставицата няма да разкаже на другите краставици, че вече не сте девствена.
10. За краставицата няма значение дали сте девствена или не.
11. Краставицата няма да иска да задоволявате капризите и.
12. Можете да имате, колкото си искате краставици, даже едновременно.
13. Краставицата може да я изядете, ако поискате.
14. Краставицата не е ревнива: краставицата никога няма да ви направи сцена, ако в хладилника има и други

краставици.
15. За краставицата няма значение, че имате критически дни.
16. Пред краставицата не е нужно да се извинявате.
17. Краставицата не дразни кожата ви с наболата си брада, не заспива на гърдите ви, не пуска слюнки на възглавницата и не хърка.
18. Краставицата може да издържи цяла нощ.
19. Краставицата никога няма да изяде и изпие всичко, което е хладилника.
20. Краставицата не разхвърля мръсно бельо, където и попадне.
21. С краставица тоалетната седалка винаги ще бъде в положението, в което сте я оставили.
22. Краставицата никога няма да избяга от вас нито при друга жена(или мъж), нито при друга краставица.
23. Няма да бъдете разочаровани, разбирайки, че краставицата: а) женен; б) посещава кожно-венерологическия
кабинет; в) предпочита вашата сестра.
24. Краставицата винаг е трезва, даже и да изкара цялата нощ в компанията на други краставици.
25. Краставицата не издърпва цялото одеало за себе си и остава с вас до сутринта.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
9. Краставицата няма да разкаже на другите краставици, че вече не сте девствена.
Ужас :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

8. С краставицата може да отидете на кино и...да изгледате филма.
Не, не, не! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  7389738n


Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Badge1

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
hrisetooo написа:
9. Краставицата няма да разкаже на другите краставици, че вече не сте девствена.
Ужас :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

8. С краставицата може да отидете на кино и...да изгледате филма.
Не, не, не! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

+1 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
6. Във всяка възраст може да се уредите със свежа краставица, ако пожелаете.


13. Краставицата може да я изядете, ако поискате.


24. Краставицата винаг е трезва, даже и да изкара цялата нощ в компанията на други краставици.


Ей тия ме разбиха! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ей, скъпа моя любима краставица! Как бих могла да живея без теб! :laugh:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Animated_gif_024_hippo

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Краставицата трудно се манипулира и трудно дава пари.

______________________________


 
         
       

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Cohen написа:
Краставицата трудно се манипулира и трудно дава пари.


Ако си с мъж, само за да ти дава пари значи си неуспяла и глупава. А ако един мъж иска да си с него, защото има пари, значи е некъдърен идиот, който няма с какво друго да се изперчи :pardon: А манипулацията си е напълно нормална както за мъжа, така и за жената.
Лично аз предпочитам да си купя кило краставици, вместо да тръгна да си избирам мъж Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Renesita написа:
Cohen написа:
Краставицата трудно се манипулира и трудно дава пари.


Ако си с мъж, само за да ти дава пари значи си неуспяла и глупава. А ако един мъж иска да си с него, защото има пари, значи е некъдърен идиот, който няма с какво друго да се изперчи :pardon: А манипулацията си е напълно нормална както за мъжа, така и за жената.
Лично аз предпочитам да си купя кило краставици, вместо да тръгна да си избирам мъж Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716

Това мнение искрено ме разсмя :lmao:
Ако ме питате мен краставиците са за салата Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Защо краставицата е по-добра от мъжа?  4965902g

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Е,убихте ме Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716
Мъже много,краставици още повече :lmao:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Ха-ха-ха!Направо ме разбихте от смях.Ама при така изброените преимства направо да се замислиш,колко краставици ще ти трябват за таратор и салата и да си вземеш поне още 2/за всеки случай/.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Ох, какво да кажа? :laugh: :laugh: :laugh: Нямам думи.Не вярвах, че краставиците са такива "мъже" на място. :lmao: Бананите сигурно са им братовчеди.

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Роза Беликова написа:
Ох, какво да кажа? :laugh: :laugh: :laugh: Нямам думи.Не вярвах, че краставиците са такива "мъже" на място. :lmao: Бананите сигурно са им братовчеди.



Зависи от предназначението :lmao:

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Така си е Защо краставицата е по-добра от мъжа?  909357165)

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
:laugh: направо умраях от смях :laugh: горките маже не стига, че се състезават помеждуси. а сега и с тази неуморима и префекна краставица :laugh:

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Yyyyyyy

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Защо се сетих за една извадка от общия чат..?
Мога да я озаглавя "Защо прахосмукачката е по-добра от жената?" :laugh:

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Memento написа:
Защо се сетих за една извадка от общия чат..?
Мога да я озаглавя "Защо прахосмукачката е по-добра от жената?" :laugh:


Всички сме добре запознати с приключенията ти, особено след като въпросния чат е увековечен в бисерите :lmao:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Ааа.. аз не съм разказвал история.. всичко това бяха предположения.. Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
:lmao: Хихи...краставицата...

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Краставицата не мрънка, докато обикаляте магазини :goodjob:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
Дали да не разкарам гаджето и да си взема една краставица? Ама нали съм си алчна по-скоро ще си ги задържа и двете и ще си ги менкам както ми е удобно... :yess:

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  T5rsd4
Смъртта не е нищо повече от преминаване от една стая в друга...

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
~ Mistery writer ~ написа:
Renesita написа:
Cohen написа:
Краставицата трудно се манипулира и трудно дава пари.

Ако си с мъж, само за да ти дава пари значи си неуспяла и глупава. А ако един мъж иска да си с него, защото има пари, значи е некъдърен идиот, който няма с какво друго да се изперчи  :pardon: А манипулацията си е напълно нормална както за мъжа, така и за жената.
Лично аз предпочитам да си купя кило краставици, вместо да тръгна да си избирам мъж  Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716
Това мнение искрено ме разсмя  :lmao:
Ако ме питате мен краставиците са за салата  Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716

И според мен краставиците са за салата, за другото си има мъже!Защо краставицата е по-добра от мъжа?  2115147716 

______________________________
Защо краставицата е по-добра от мъжа?  CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionЗащо краставицата е по-добра от мъжа?  EmptyRe: Защо краставицата е по-добра от мъжа?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply