Как да си направим пищов? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorld


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да си направим пищов?

Go down 
+25
Деница0507
sabina.ivanova
ipls_
jackbauer
mariva
la gitana
Lady Infernaliia
AliceF
mabo
hekuba
radosty
Sin.GirL
ThE_DeAd_bLoOdY_DoLl
kleo_lil
borislava
maria.9
danitaaaaaa
Lindor <33
Bloody_Rose
-` nigнт_creaтure ..
Zaharka
nightfan
~ Mistery writer ~
Didi168
~ i.LLusion
29 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Администратор
~ i.LLusion


Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeЧет 15 Юли - 20:56

Как да си направим пищов?
Очакваме вашите предложения и мнения ...


1. Голямо значение при преписването има вашето изражение и поведение. Докато преписвате правете невинни и замислени физиономии. Не се въртете, не гледайте надолу (когато пищова е там) и избягвайте среща с погледа на преподавателя. Това ясно ще му подскаже, че Вие преписвате и оттогава нататък ще започне "дебнене", което може да завърши с голям неуспех за Вас.

2. Използвайте пищови и методи, които са по-неизвестни. Учителите също са били ученици и студенти и не по-зле от Вас знаят основните методи за преписване.

3. Използвайте пищова само тогава, когато Вие наистина не знаете отговора на въпроса. Пищова - това е голям риск, така че внимавайте когато вадите вашето тайно оръжие.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
Върнете се в началото Go down
Didi168
Маниак
Didi168


Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 554
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Варна

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeЧет 15 Юли - 21:18

Ако е тест, подаването на уж гумичка е доста полезно, а по нея могат да се запишат верните букви...
Също така съм фен на царските пищови Как да си направим пищов? 2115147716 които обаче трябва сами да си прецените дали можете да ползвате, в зависимост от преподавателя. То всичко опира до него... Нашата по Бел например никога не забелязва, когато темата ни е написана на голям лист А4 с нормален шрифт... най-нагло в-у чина сложен, даже и принтирани листи подминава Как да си направим пищов? 2115147716 но малките ситно изписани листчета най-много бият на очи. ;)

______________________________
Как да си направим пищов? 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Как да си направим пищов? 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.
Върнете се в началото Go down
~ Mistery writer ~
VIP
~ Mistery writer ~


Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeЧет 15 Юли - 22:56

Аз съм на принципа царски пищов или линиики... Нарязвам лист на линиики и пиша там :Д

______________________________
Как да си направим пищов? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как да си направим пищов? 4965902g
Върнете се в началото Go down
nightfan
Активен
nightfan


Пол : Female
Брой мнения : 139
Регистрация : 15.07.2010

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПет 16 Юли - 12:36

При нас е системанаа: 3-ма отличници, по един във всяка редица. Обикновенно само ние решаваме тестове, но и на пищовите съм фен. То кой си учи уроците през цялото време?

Най-ползван: пишеш си отговорите на чина по-рано. Никой даскал не зацепва.
Друг вариант е да си напишеш отговорите на лист, който завиваш в прозрачна химикалка, през цялото време си четеш без проблеми.
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Администратор
Zaharka


Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПет 16 Юли - 12:46

А вие писали ли сте пищови с тебешир на стената? Как да си направим пищов? 2115147716 Как да си направим пищов? 2115147716 Как да си направим пищов? 2115147716

А това с отличниците в редиците е много добро попадение. Малък недостатък е, че за целта ще ви трябват цели трима отличника. ;)

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Върнете се в началото Go down
-` nigнт_creaтure ..
Модератор
-` nigнт_creaтure ..


Пол : Male
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 383
Регистрация : 15.07.2010

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПет 16 Юли - 14:01

Аз пък през живота си веднъж съм си правил пищов и така и не го използвах ... Предпочитам да разчитам на знанията си, но понякога се налага да попрепитам за някоя формула по физика xDXd

______________________________


Как да си направим пищов? Gosho
Как да си направим пищов? 4347715R
Върнете се в началото Go down
Didi168
Маниак
Didi168


Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 554
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Варна

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПет 16 Юли - 18:48

Zaharka написа:
А вие писали ли сте пищови с тебешир на стената? :D :D :D
Ми ние сме писали с маркер по лампата, която виси пред дъската или по дограмата с химикал :D

______________________________
Как да си направим пищов? 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Как да си направим пищов? 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.
Върнете се в началото Go down
Bloody_Rose
Маниак
Bloody_Rose


Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 414
Регистрация : 17.07.2010
Местожителство : София

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeНед 18 Юли - 0:19

Аз не съм добра в преписването, ама никаква ме няма..

______________________________

... Очите му все още бяха прекрасни, все още бяха човешки,
но в тях сега имаше знание, нарастваща тъмнина. Секс, поради
липса на по-точна дума, но този израз в мъжките очи е прекалено
първобитен, за да го има в речника... Това е тъмнината, която
всички ние пазим вътре в нас, надничаща навън. Тази част от нас,
която сме хванали в капана на своите сънища и отричаме на светло..
_______________
Как да си направим пищов? 30xg8t1
Върнете се в началото Go down
Lindor <33
Напредващ
Lindor <33


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 100
Регистрация : 20.07.2010
Местожителство : Велико Търново

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeВто 20 Юли - 15:40

в нашия клас е е т`ва със отличниците или пък листчета в моливниците. също има едни шкафове, които са одраскани и без това ии нищо не се забелязва по тях. :DD

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


Върнете се в началото Go down
danitaaaaaa
Преводач
danitaaaaaa


Брой мнения : 53
Регистрация : 29.03.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeНед 3 Апр - 20:46

а пробва ли ли сте учебника принтиран на малък формат? вурши страшна работа ! :Д
Върнете се в началото Go down
maria.9
Читател
maria.9


Брой мнения : 11
Регистрация : 03.04.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeНед 3 Апр - 22:25

Става и с телефон.Като си снимаш малко информация
Върнете се в началото Go down
borislava
Читател
borislava


Пол : Female
Брой мнения : 19
Регистрация : 07.04.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeЧет 7 Апр - 20:28

наскоро гледах едно клипче за най великият пищов, но си е играчка, само за наистина кофти изпити
1. взимате една бултилка от кока кола или друга напитка
2. махате етикета и го сканирате
3. обработвате изображението и изтривате всички излишни текстове (съдържание на напитката, производител и т.н.). оставяте името на напитката естествено.
4. на мястото на изтритите текстове се въвежда информация по ваш избор
5. принтирате на гланцирана хартия (да е като оригинала), изрязвате и лепите
и честито, имате пищов в който никой не би се усъмнил
:p2:

maria.9 написа:
Става и с телефон.Като си снимаш малко информация

най-готино е с handsfree :wasnotme:
Върнете се в началото Go down
kleo_lil
Редовен
kleo_lil


Брой мнения : 57
Регистрация : 16.05.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeВто 17 Май - 18:53

Ами.. аз че си преписвам, преписвам си, но не и с пищови! Как да си направим пищов? 909357165 Еми.. Как да си направим пищов? 909357165 ние в класа сме 4отличници.. Как да си направим пищов? 909357165 в наща редица сме аз и другото момиче, срещу нас има един фр.. Как да си направим пищов? 909357165 (братовчед на гаджето ми) и в другата редица е един друг фр.. Как да си направим пищов? 909357165 и нали те даскалите нищо не забелязват, но.. айде да не говорим
Как да си направим пищов? 909357165 И както винаги имам 6..
Върнете се в началото Go down
ThE_DeAd_bLoOdY_DoLl
Читател
ThE_DeAd_bLoOdY_DoLl


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 11
Регистрация : 01.05.2011
Местожителство : ThE HeLl xD

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeНед 12 Юни - 22:29

По принцип преписвам от момичето до мене (беше и от стария ми клас) - дотук да си изкарал четворка или петица. За постигане на по-възвишени цели трябва обезателно да си или в средата на една от двете редици (в кабинет по биология с чинове по три места сме!) или в краен случай на последните. Добре е да си седнал в средата. Важно е учителя ако преминава през кабинета като влак, да не застава откъм гърба ти. Може да ползваш и тетрадка, която просто да я слагаш между краката, ако няма дъска под чина и просто да се приплъзнеш напред. Плюс е например да гледаш през прозореца или да се правиш на притеснен, а след това просто да сложиш ръка на челото да захапеш най-безкомпромисно химикала и да поглеждаш надолу и да разлистваш тихичко.

Друг известен метод и то много по-ефикасен, но за дамската част от "аудиторията" (любим цитат на даскалката по бг) е да вземеш и да си сложиш широк колан и в него да пъхнеш листчетата с пищовите. Просто завъртваш и вадиш. При него е рисковано да забележат това завъртване, но с ловкост и хитрина великите дела са налице. Та, късмет. При мене винаги действат!

______________________________
⭐Желирани мечета!!!⭐



Как да си направим пищов? M
Върнете се в началото Go down
Sin.GirL
Читател
Sin.GirL


Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 15
Регистрация : 10.09.2010
Местожителство : Circus Of The Damned

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПет 24 Юни - 19:35

Тази година изобщо не ми беше до учене затова се отдадох на преписването и понеже в моя клас има доста хора които си учат уроците просто сядам някаде около тях и от там нататък е лесно да се препише.
Но преди си пишех на листи пищовите или просто слагам тетрадката си между двата стола.. моя и на момичето до мен и когато госпожата дойде към нас просто сядаме близко една до друга върху тетрадката, а като замине на някаде .. само се отдръпваме леко и си прочитаме каквото ни трябва, трудната част е да се отгърне листа без учителката да забележи че някой мишкува под чина и да се зачуди дали не става нещо. По този метод не са ме хващали нито веднъж, но понеже не пиша кой знае колко в часовете и вече нямам тетрадки от които да преписвам :(
Друг начин е да си напишете на някакъв лист от тетрадка всичко което може да ви потрябва и просто да я го сложите на стола си и си разтваряте краката за да гледате.
Хванаха ме само веднъж, защото вече половината клас беше изгонен за преписване и бяхме останали много малко хора в стаята и госпожата ме помоли да стана от стола си и видя листите ;д

______________________________
Как да си направим пищов? 3177235a
Върнете се в началото Go down
radosty
Въздухар
radosty


Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 9
Регистрация : 28.06.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeВто 28 Юни - 20:25

каква интересна тема, но дайте повече мнения и предложения за направа на пищовите де!?!
Върнете се в началото Go down
hekuba
Напредващ
hekuba


Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 95
Регистрация : 21.02.2011
Местожителство : Пловдив

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeЧет 21 Юли - 18:45

Абеееееее... Даскалите виждат всичко, ама си затварят очите, защото и те са наясно, че това, което изискват от вас да го знаете е един непостижим идеален вариант (казвам го от личен опит, защото аз оставях моите ученици да преписват, но само от пищови - все пак си е труд де).
Докато бях студентка вечно имах пищови, ама не можех да преписвам. За сметка на това колегите изкарваха шестици с моите пищови.

Моите ги правех на хармоника. Става лесно:
1.сканираш текста, който ти трябва, или го набирах на ворд.
2.отваряш нов документ и си разделяш страницата на 4 (става от менюто);
3.пействаш вече набрания текст и го намаляваш до шрифт 8 или 7 на Ariel Narrow
4.изрязваш и си залепяш с тиксо отделните части
5.навиваш на малка хармоника и пъхаш в чорапите - от там се вади най-лесно, или в колана, ако носиш такъв.

Ако някой иска примерен вариант да ми пусне мейлче на лична и ще му изпратя готови.

______________________________
Животът е прекрасен! Особено ако правилно си избереш антидепресантите...
Върнете се в началото Go down
mabo
Читател
mabo


Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 11
Регистрация : 20.08.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeСъб 20 Авг - 22:23

Аз обикновено правя царски пищови или малки листчета,който се крият лесно
Върнете се в началото Go down
AliceF
Читател
AliceF


Брой мнения : 21
Регистрация : 26.09.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeПон 26 Сеп - 21:01

Поне при мен, ако гледаш от телефона, не те забелязват... Аз най-често така правя. Не с хендсфрий, просто имам някаква бележка или снимка, на която е нужната ми информация.
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Драскач
Lady Infernaliia


Пол : Female
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 28
Регистрация : 14.11.2011

Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitimeВто 15 Ное - 17:41

По принцип и аз не съм много добра в преписването - предпочитам да разчитам на себе си.Най-честото явление е да се опитам да направя пищов, и да не го използвам, пък и от правенето им съм запомнила много неща.Понякога с молив по чина съм писала някои неща и те са ми помагали.Но най-интересни са ми учителите, които казват, че при тях не може да се преписва.Честно ви казвам - това си е някаква тяхна мечта и явно са си повярвали.Била съм свидетел на преписване и при най-строги учители, въпреки, че там наистина е малко по-трудно, но никога невъзможно.Най-честа практика в класа е да си преснимат уроците от учебника на 40% в книжарницата и се получава умален учебник.За царски пищови, и отделни листчета всеки знае.Понеже имаме две дъски - едната бяла, а другата черна, черната рядко някой си прави труда да я трие - по празнините между писаното също си правим пищови.Когато си с пола пък можеш да си напишеш на бедрата някои формули и асмо вдигаш леко и поглеждаш.Пък и някой въобще не се свенят да си отворят направо учебника под чина.Ние обаче си работим най-често с устно подсказване - когато е шумно става лесно, но при определени учители - не чак толкова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да си направим пищов? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим пищов?   Как да си направим пищов? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да си направим пищов?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Как да си направим гривна от цип

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Общество :: Образование-
Идете на: