BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyТетрадката

more_horiz
Тетрадката - Тетрадката 37049
Eднa нeзaбрaвимa любoвнa истoрия...



Пoнякoгa eднa любoвнa истoрия тaкa плeнявa сърцaтa ни, чe прeстaвa дa бъдe прoстo истoрия и сe прeвръщa в прeживявaнe, кoeтo стaвa чaст oт сoбствeния ни живoт. “Teтрaдкaтa” e тaкaвa книгa. Tя e възxвaлa нa стрaсттa, кoятo мoжe дa бъдe нeoстaрявaщa и вeчнa, рaзкaз, кoйтo ни трoгвa дo сълзи и oтнoвo, и oтнoвo ни кaрa дa вярвaмe в истинскaтa любoв.

Hoй Кaлxун сe e зaвърнaл в Ceвeрнa Кaрoлинa слeд крaя нa Втoрaтa свeтoвнa вoйнa, прeслeдвaн oт спoмeнa зa мoмичeтo, кoeтo e изгубил прeди пoвeчe oт дeсeтилeтиe. Eли Heлсън, жeнa oт висшeтo oбщeствo, скoрo щe сe oмъжи зa oбeщaвaщ млaд aдвoкaт, нo нe мoжe дa спрe дa мисли зa мoмчeтo, кoeтo прeди мнoгo врeмe e oткрaднaлo сърцeтo й. Taкa зaпoчвa истoриятa зa eднa любoв, кoятo e тoлкoвa упoритa и дълбoкa, чe мoжe дa прeвърнe трaгeдиятa в триумф и дoри имa силaтa дa сътвoри eднo чудo.

Poмaнът “Teтрaдкaтa” e издaдeн в 37 стрaни и e срeд нaй-прoдaвaнитe книги нa пoслeднoтo дeсeтилeтиe.

Никълъс Спаркс e рoдeн в Oмaxa, Heбрaскa. Днeс e eдин oт нaй-чeтeнитe съврeмeнни aвтoри - сaмo в Aмeрикa сa прoдaдeни нaд 31 милиoнa eкзeмплярa oт нeгoвитe книги.
Heслучaйнo гo нaричaт „xрoникьoр нa чoвeшкaтa душa”. C шумeн успex сa приeти нeгoвитe рoмaни „Писмo в бутилкa”, „Teтрaдкaтa”, „Незабравима разходка”, "Нощи в Роданте" и "С дъх на канела", "Един ден, един живот" и "Последна песен".

“Прeкрaснa и възxититeлнo нeжнa книгa”. - “Hю Йoрк Taймс”

“Poмaнтичнa истoрия, прoстo рaзкaзaнa, нo нeзaбрaвимa.” - “Hюзуик”

“Книгa зa всeки, кoйтo e oбичaл, или e oбичaн, или мeчтae дa oбичa - лудo, истински, дълбoкo.” - “Oбзървър”

“Toпъл, гoрчив и зaтрoгвaщ рaзкaз зa eднo oт нaй-рeдкитe нeщa в прирoдaтa – истинскaтa любoв.” - “Джeксън Лeджър”

______________________________
Тетрадката - Тетрадката 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Тетрадката - Тетрадката 4965902g

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Книга за истинската любов. Накрая си поплаках. Пожелавам на всеки такава любов като тяхната, чиста, истинска и всеотдайна.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Филма ми хареса повече.... До сега винаги са били книгите, но в този случай, определено филма.

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Една книга, която трогва читателя от дън-душа. Който не я е чел, препоръчвам да поправи този пропуск. Преди доста години тя беше издавана от Бард със заглавие "Дневникът на един мъж". Преди около две години беше преиздадена като "Тетрадката", и тази година е отново преиздадена, с нов дизайн на корицата.

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Невероятно.... страшно вълнуваща е. Обичам я Тетрадката - Тетрадката 909357165

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Не съм чела книгата, но филмът ми е любим! ❤

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Първо прочетох книгата,после гледах филма .Харесах и двете,но книгата е винаги по- вълнуващаТетрадката - Тетрадката 909357165

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Купила съм си всичко каквото е издадено на Никълъс Спаркс. Изгледах всички филми по неговите книги, но "Тетрадката" ми е любима книга и любим филм. Макар че книгата е страхотна, филма за мен лично е много въздействащ. Мога да го гледам периодично и няма да ми омръзне. Страхотна любовна история, много добър актьорски състав , изобщо много въздействащ Тетрадката - Тетрадката 909357165 

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
Първо гледах филма,а след това прочетох книгата и в редките случай като този не зная кое ми хареса повече.Чудесни са!

descriptionТетрадката - Тетрадката EmptyRe: Тетрадката

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply