BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Вашият стил?

power_settings_newLogin to reply
+36
Phelan
varbanova3
sido37
rosssiii
Тони87
Armagedon
Джани
magy2401@gmail.com
veselyshko
Пебълс
salsa81
Black_pearl_94
Радост
me.loco
shebek1733
nilekta
Plamena.D
julie86
IntoxicateU
mams
HelloweenMyLove
biscuitm0nster
lioni
snejana_78
backtoblack
kleo_lil
Dolore Senzafine
~ЛиЛ~
vampire_girl_6
devil degu
Fallen_AngeL
~ Mistery writer ~
Zaharka
vampires_fan
stasi_1022
~ i.LLusion
40 posters

descriptionВашият стил?  EmptyВашият стил?

more_horiz
Вашият стил?

Вашият стил?  F3g1LvxcmM20071207221643

Следвате ли модните тенденции?
Редовно ли посещавате близкия мол, за да се сдобиете с най-новото? Какви дрехи си купувате?
Носите се официално, или спортно? Следвате стил от музиката, или копирате някоя актриса?
Или създавате ваш уникален стил? С какво се отличава?
Споделете с нас ...


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
в моят град няма мол,така че през месец-два отскачам до близкия град с мол. Не следя чак толкова модните тенденции. Обличам се с дрехи, в които се чувствам добре.Обичам да нося както спортни,така и официални дрехи. Една моя леля живее в Испания и често ми праща дрехи от там или нейни,който вече не и стават.

______________________________
И където и да идеш,
и с когото и да бъдеш
няма да обича като майка като брат!!!
И където и да идеш,
и когото и да срещнеш
няма да ти вярва като майка като брат!!!

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
И аз съм като теб. Опитвам се да си изградя собствен стил на обличане. Не спазвам стандати нито слушам мнението на хората. Щом аз се харесвам, значи и другите могат Вашият стил?  909357165)
Обичам да смесвам стиловете. Но все пак си предпочитам, така да се изразя, бунтовнически и диви дрехи, като кожени ръкавици без пръсти, накъсани дънки, потници с гол гръб ..
По някакъв странен начин се научих да смесвам и спортния стил с елегантния и да изглежда някакси невинно небрежен. И аз не мога да го обясня :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Истината е, че и аз самата нямам идея какъв е стилът ми... Чувствам се стабилна на токчета и може би с пола, но някак си не ми е толкова приятно, както с кецове, суичър и къси панталонки... Сигурно предпочитам да ходя с дънки и кецове, само че единия ден съм с маратонки (няма значение какъв вид - кец, гуменка или от ония високи кецки) или с ботуш на някакъв 4-5 см ток... :smile1:
Иначе често ходя до мола (били сме в криза, пък в София откриха пет или шест нови мола, три от които близо до нас) Но рядко нещо наистина ми грабва окото... и в повечето случаи не си струва парите... защото, по закона на Мърфи, или ще го загубя, или нещо ще му се прецака...

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Не следвам, а мисля, че и до сега не съм следвала каквито и да било тенденции. Важното е да се чувствам добре. В един момент може да ме видите с къса пола и токове, а в следващия - с дънки и маратонки. Всичко си зависи в какво настроение съм. Но най-вече, като че ли се придържам към спортно-елегантния и по-небрежния. И най-много ми допадат уникалните дрешки и най-вече излезлите изпод моите ръчички, защото никъде другаде не може да се намери нещо подобно. :bigwink:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Като за начало винаги съм имала уникален стил. Независимо от всичко. Харесвам дългите блузи, роклите, панталоните. Може дамо мен да ме видите облечена с дънки, рокля и еспадрили... Странна комбинация, нали?! Но същевременно много яка!
Също така аз се водя спортно елегантна. Нося дълга риза, някакъв шал, тениска тесни дънки и хората очакват обувки на токчета, но съм си сложила кецове Вашият стил?  2115147716: Или пак тесни дънки, голяма тениска и кецове Вашият стил?  2115147716:
Зависи от настроението ми.. Може и някой голям суитчър да метна отгоре... Иначе тази година стила ми ще премине още една крачка към само елегантното :bigwink:

______________________________
Вашият стил?  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Вашият стил?  4965902g

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
И аз съм почти като вас. Един път може да се кача на токчета, да съм със риза, сако и тесни панталони, а в следващия момент да сложа дънки или панталони /от тези с много джобове/ и някоя голяма тениска или риза.
Обичам да смесвам двата стила. Винаги е много забавно, когато се започне с експериментите, но като цяло се чувствам по-добре в по-спортни панталони и кецове.
Като цяло се обличам според настроението, но абсолютно винаги съм в черно. :pardon: Майка ми постоянно ми вика, че съм като погребален агент. :lmao:

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Fallen_AngeL написа:

Като цяло се обличам според настроението, но абсолютно винаги съм в черно. :pardon: Майка ми постоянно ми вика, че съм като погребален агент. :lmao:


Сранно познато Вашият стил?  2115147716 Вашият стил?  2115147716 Вашият стил?  2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Ами обичайно изглеждам като торба с картофи. Вашият стил?  2115147716 Нося големи ризи, отдолу някоя тениска или потник, големи дънки, и маратонки, кецове, гуменки..........абе каквото ми попадне. :pardon: И аз също понякога нося ръкавици без пръсти.

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Стила ми клони към спортно-елегантния. Мразя да нося токчета и рокли , особенно токчета , имам чувството, че ако се кача на тях на втората крачка ще падна и ще избърша пода, затова предпочитам равните обувки . Любимите ми цветове са черно, бяло,лилаво и червено, затова и те са преобладаващите цветове в гардероба ми

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Небрежен..обичам дънки,семпли блузки и потничета,цветовете обикновенно са бяло и черно!

______________________________
Вашият стил?  Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Моят стил съм си АЗ.Не следвам стриктно модните тенденции и не мисля че някой трябвада го прави,дори манекенките извън подиума не го правят пък и се менят ужасно често,мразя товачесе казва "модерно е пепелното русо" и всички тичат да се изрусяват -това е глупаво.Аз бично следвам цветовите тенденции и типа дрехи-пънк,милитари или елегантен или си избирам един от нашумелите напоследък стилове и дълго време не го сменям.Не си купувам дрехи от мола-или много рядко и то по 1-2 неща.Не обичам конфекция-типа на terranova и дрг. мразя да видя 100 чевека с моята блуза,вманиячена съмна тема оригиналност.Много ме кефи какво казва Jessie J -Обожавам винтидж(дрехите втора употреба) харесва ми мислата да нося нещо което някой друг е носил,неговият живот,неговата енергия.Не всеки може да се позволи бутикови и маркови дрехи и винтидж стила е много подходящ за всеки ден особено.Мразя лейбъли -примерно ти си емо,ти си гот,ни си кифла ето например с една приятелка която има пари и си купува само от мола си пишехме 10 неща които обичам в теби на 4 място беше написала стила ми,тя самата ме пита какво да си купи и как да съчетае дрехите.Може би най-характерното замен е че постоянно си променям косата-не се боядисвамс амоняк обаче.Ето например-бях медно руса и с доста дълга коса-естествена ,сега я отрязах доста и я боядисах тъмен шоколад.сори за дългия пост-малко си падам маниачка 😊

______________________________
There, there is nothing else but grace and measure,
Richness, quietness, and pleasure.

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
еми.. шарен, (някой път черен)!

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Ако говорим за стил, да речем, че моят е по-кежуъл :P Напоследък се ориентирам към по-цветните неща... Карирани ризи, тениски с уникални щампи, размъкнати панталони, кецове, гуменки... Ако говорим за аксесоари (все пак съм от силния пол, не прекалявам), нося няколко значки на Happy Tree Friends на раницата си (гледам да са в тон с цялостното облекло), и различни връзки, ластици, гривни по ръцете според настроението... Като цяло, да се облича стилно човек не е толкова трудно, стига да спазва няколко основни правила: вързване на цветовете 2 по 2, няколко тона от 1 и същи цвят или нещо изпъкващо... И да не забравяме, че анцугът е само за стадиона и/или фитнеса Вашият стил?  2115147716

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
стилно и делово

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Aми аз все съм си в черно,мн често дори наподобявам стила на някоя от любимите ми рок звезди.Нося синджири по черните си панталони или джинси.Нося тениски на рок банди.И черно яке,с черни кецове или ботуши.Госпожата ми по математика вика,че съм във вечен траур. Вашият стил?  2115147716

______________________________
Вашият стил?  Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Аз си имам собствен стил..просто съм Себе си,не следвам никакви модни тенденции ;д Обожавам накъсани дънки и ръкавици без пръсти!Харесвам провлачени чанти с много значки и тем подобни нещица закрепени по тях (:

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
според настроението...ако се чувствам газарски дайте кецовете,широките дънки и суитчъри...ако ми е мерак за купон и дискотеки може да ме видите с прилепнали дънки,високи обувки и фешън блузки..но най-обичам когато съм си в нас и се разлагам на дивана с баскетболните шорти и прокъсаната тениска.. :bigsmile:

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
според настроението с слуцая но блузите са ми шарени Вашият стил?  909357165

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
Хм, аз се обличам според настроението и според това, къде ще ходя. Модни тенденции не следвам. Не се интересувам от това кой цвят бил моден за сезона (те и без това подбират някакви идиотски цветове). :д

descriptionВашият стил?  EmptyRe: Вашият стил?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply