BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

power_settings_newLogin to reply
+43
Даря Златанова
natali_al
EGeorgieva
desa53
Armagedon
Doria
corsalinda
stanislava91
Детелина
Radost_09
Av4e
DoTo
t.lisheva
ves
neon_lights
HuCa
alabala
atitedito
ivcheto
TraYkovA
me.loco
incheto05
elzablagoeva
Strawberry
Sin.GirL
mishle55
letander
vesito000
desistela
ANNA85
murity
oganche
iveto02
Last_Man_Standing
Candyto
bisi84
Memento
djenny_m
Renesita
Didi168
Zaharka
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
47 posters

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
First topic message reminder :

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

Споделете какво сте планирали да промените? Кои са вашите предпочитания, какво е сегашното положение?


Последната промяна е направена от Vania на Пон 28 Мар - 21:04; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
На нас ни предстои ремонт/най-после/.Надявам се до края на годината да стане
Искам кухнята шкафовете да са с цветове:пясъчно жълто и червено бордо/като кръв/.А печката,хладилника и пералнята да са черни/исках червени и има такива ама цената е много голяма/.А малкитя електроуреди може в червено и черно.За стените не знам.


В спалнята мебелите да са в бяло и черно,а килима,завесите и покривалото в друг цвят/оранжево или зелено или квото ми е кеф в момента.За там съм харесала едни тапети :бели с контури на цветя в черно.Изглеждат като кадифе-релефни са/и скъпи пак/
За детската не съм решила но може би в лилаво,зелено и оранжево

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 123443126690750

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 Dedddaf48df77d4fdcffa1638b19320f

В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 023f1c6704468dc2ad51db577558f89d

Това е примерна комбинация за цветовете само/беше най-близкото до това ,което искам/за кухнята

хола е в светло/пясъчно,бежово /Банята и тоалетната ги направихме с плочки горната половина светло сини,разделени с кант и долната-по-наситено морско синьо /цялата баня е в синьо.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
червена спалня .. лилав хол .. зелена баня ии черно-бяла кухня :slynce:

______________________________
I notice everything.
I just
don't say anything. В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Хола е боядисан в съвсем бледо зелено, коридорите са с тапети със шарки в преливащи цветове - червено-оранжево, стаята ми същите тапети, но цвета е зелено-жълто. Когато боядисвах кухнята, правих някакви смески и сега 3 стени клонят към "пепел от рози", а четвъртата е по-тъмен вариант, който незнам, как да нарека... Мечтата ми е един ден да направя спалнята си в черно-бяло...бял под, черен таван и стени, преливащи от бяло към черно. :yess:

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
~Аз предпочитам по тъмните цветове като черно, червено.. повечето ми приятели като дойдат вкъщи и се казват "Боже, като че ли се намирам в къщата на Дракула В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 549617 " повечето хора предпочитат по светлите цветове, но аз предпочитам тъмните тей като те ме успокояват..~

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 4205875R

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
В момента цялата ми стая е в бяло и черно , стените са бели .. мебелите имат бели и черни мотиви и всичко си подхожда, но искам да внеса повече цвят в стаята и съм решила да си взема някаво изчистено килимче за стаята което да е цялото в тъмно лилаво и перфектно ще се вписва в обстановката, а стените да са си бели , така си ги харесвам.

______________________________
В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 3177235a

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Аз искам така да си направя спалнята-цялата в бяло и черно/стените и мебелите/,а килим,завеси,покривало на леглото-в някой друг цвят-според настроението...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Аз искам бели стени, но на едната да има черни орнаменти от рода на цветя, фигури, такива някакви. И мебелите бели и черни естествено, което малко задължава, но подробности...а пък за декорация вече по весели цветове В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 2115147716 Абе в мислите ми става добре В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 2115147716

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Хол:
Стени - Бели
Таван - Тапет - Бяло/Черно (няк'ва такава шарка)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
всяка стая бих боядисала различен цвят В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Харесва ми така както съм го направила.Стените ми са бели без тази която е зад леглото ми-тя е с тапет на бели и черни раета и от страни на стената има нарисувано обърнато с корените нагоре дърво ,,let it be" с един завъртян шрифт.Малко е хипстърско,но на мен ми харесва,пък и не мога да докарам на вид рисунка по-сложна от тази.Другите стаи са бели защото майка ми така искаше,но аз щях да ги направя някакви по-шаренки.Като при мен с някакви рисунки по стените или поен с цветни тапети.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 Baner-10

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
В нас всяка стая е с различен цвят - антрето е зелено, хола - син, кухнята - розова, спалнята - някакъв странен светъл цвят, трябваше да е лилаво, но....  В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 2115147716  Обичам да ми е цветно  :pardon: 

______________________________
В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
жълто - цвета на лудите В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 2115147716 някак весело, придава нстроение

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
хол оранжев
кухня зелен
спалня жьлт
детска розово
баня синя

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Жълто и оранжево. Спалнята ми е в оранжево.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Червено и бледо прасковено

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Така кухнята бих я боядисала в светло наситено зелено, спалнята в прасковено , всекидневната в лилаво, банята в синьо.

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Миналата година правих ремонт на две къщи и са боядисани по следния начин.
Едната къща:
спалня - розово,като по стената съм си залепила декорация от пеперуди и цветя едноцветни
Гардеробна - цвят светъл трюфел с кремаво
Детска - жълто и синьо
Трапезария - оранжево и светло кремаво
Кухня - светло жълто
Баня - бели и червени плочки
Другата ми къща е съчетание с тапети и боя:
Спалня - розово в боя и сиво в тапет,имам и фототапет точно където е таблата на леглото
Гостна - сини стени в боя и бяло-син-сив тапет на кръгове
Трапезария - оранжева
Кухня - светло кремаво
Баня - сухо помещение - розова , мокро - бели и сиви  плочки

______________________________
В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Аз имам удоволствието вече да съм подготвяла веднъж мой личен дом, което си е гъдел наистина В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165 Макар и моето мнение да беше с по-голяма тежест, в крайна сметка с мъжа ми съвместно решихме кухнята (трапезаря и кухня в едно) да е в черно и бяло с няколко ярки червени акценти, а спалнята ни е в жълто с махагонови мебели. Много бях доволна от взетото решение.
Сега ми престои да изготвя дизайна на новата ни къща, което не ми дава мира и макар че има доста време до тогава, вече бликам от идеи как да си я направя В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165 Този път бих искала кухнята ми да е ретро като малките италиански кухни , представям си тухлена стена, старинни шкафчета бели ама да изглеждат такива състарени, светлосини стени или може би дори мебели .. и разбира се задължително червените акценти В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165 Много ми допада този стил.
Колкото до спалнята - ако питате мен искам червена еротична секси обстановка, но не знам дали мъжа ми би харесал идеята ... Детската ще е изцяло в ръцете на сина ми, но може би ще заложа на светло синьо и зелено в комбинация В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 909357165 И ще имам дрешник .. ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!! :yess: :yess: :yess: :yess:

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
Миналото лято правихме ремонт. Разгледах много списания и си харесах интересни идеи. Но като се стигна до копуваме на боята и съчетаване на всичко... Та накрая бели тавани и цвят Сахара стени (бледо бежово;) ) и ми хареса :)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
И ние така, след много гледане избрахме бело тавани, стени цвят - Манхатън - сиви, станаха хубави ;)

descriptionВ какъв цвят бихте боядисали стаите у дома? - Page 2 EmptyRe: В какъв цвят бихте боядисали стаите у дома?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply