BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Паднали ангели

power_settings_newLogin to reply
+31
ves
anitoradeva
Tais
zori_84
Gery8818
elhrijovech
diana7106
meglena0991
Tediii
madlin
vampires_fan
нел-j
Ashlie
beni1979
mi666i
antigona
Thea
Dili
lively nightlife
librarian
Merry
Zaharka
~ i.LLusion
Christina.
MuryG
plamsi_sl
Enigma
devil degu
poli8009
~ Mistery writer ~
Renesita
35 posters

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyПаднали ангели

more_horiz
First topic message reminder :

Паднали ангели

Паднали ангели  - Page 4 149866z


Автор:
Лорън Кейт
Издател:
Intense
Раздел:
Фантастика, фентъзи. Хорър
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература

Анотация
Сравнението със Здрач и Новолуние е неизбежно, а ангелите със своите свръхсили са новата тенденция в тийнейджърската литература. “Паднали ангели” е първата книга от ангелската вълна, привлякла вниманието на Холивуд. Правата за филмиране на книгата, първа от

поредица, са купени от Дисни. Има нещо до болка познато в Даниел Григори. Загадъчен и надменен, той завладява вниманието на Лус Прайс от мига, в който тя го вижда през първия си ден в пансиона „Меч и Кръст” в знойната Савана, Джорджия. Той е единственото ярко петно на място, където клетъчните телефони са забранени, учениците до един са пълни откачалки, а охранителни камери следят всяко движение. Макар че Даниел не иска да има нищо общо с Лус – и полага извънредни усилия, за да се разбере това – тя не може да се откаже. Привлечена от него, както пламъкът привлича нощната пеперуда, тя трябва да открие онова, което Даниел така отчаяно се стреми да запази в тайна… дори ако то я убие. А смразяващо студеното държание на Даниел към нея? То всъщност е начин да я защити, използван от него отново… и отново. Защото Даниел е паднал ангел, обречен да се влюбва в едно и също момиче на всеки 17 години… и да гледа как то умира. А Лус е негова спътница, прокълната да се преражда отново и отново като смъртно момиче, което няма представа кое е в действителност. Опасна, мрачна, романтична творба...

„ПАДНАЛИ АНГЕЛИ” е трилър, който ви кара да обръщате жадно страниците...

Невероятна любовна история. Поредицата, за която се твърди, че представя „ангели и страховити демони” се обръща към почитателите на Стефани Майър и всички любители на вълнуващите четива.

Привлекателна смес от изкушение, невъзможна любов и свръхестествени явления, никоя тийнейджърка няма да може да устои на този герой.


/Ани Хийтън/

Ревюта
Книга, написана със стил“ - това беше една от първите мисли, които ми минаха през ума, четейки „Паднали ангели“. Повествованието е изчистено от всички сълзливи моменти и безсмислени драми, за да останат най-наситените емоции и преживявания. Приятно впечатление ми направи, че тук действително има страшни моменти - по едно време взеха и на мен да ми се привиждат сенки. А темата за любовта, безсмъртна във времето, продължава да е вълнуваща. Има много паднали ангели, блестящи крила и сенки, неочаквани съюзници и врагове. Историята на Лус и Даниел обещава да е още по-завладяваща във втората книга.

Станислава Чалъкова, Хеликон – Велико Търново
Вихрушка от премеждия и опасности дебне в пансиона "Меч и Кръст". Когато Лус постъпва в поправителното училище, тя вижда зловещи и странни сенки, които всеки път се появяват така ненадейно, както и изчезват.

Самотна и объркана, с помощта на няколко съученици, Лус потепенно започва да се приспособява към обстановката на това мрачно и страховито място. Тя среща колкото интересни, толкова и непредсказуеми хора, но само един от тях се откроява - Даниел - така загадъчен и далечен...

Още от първия миг когато го вижда, той става най-голямото предизвикателство за нея. Обсебва всяка нейна мисъл, в съзнанието й изплуват множество въпроси без отговори. Защо Даниел е толкова студен и резервиран? Какво го кара да се държи по този начин? Какво крие?

Лус е решена на всичко да разбере тайната, да разгадае това момче, привличащо я като магнит! Тя дори не подозира за съществуващия свят, паралелен на нейния, но е на път да го открие. На път е да открие своя ангел, изпратен с мисията да я защитава винаги!

Изключително емоционална и спираща дъха история. Неочаквани обрати, изненади и коварни опасности дебнат на всеки ъгъл! Една истинска буря от страст, поднесена с неповторим финес. Разказ за забранена любов, разпалваща сетивата.

Петя Георгиева-книжар, Хеликон - Пловдив

______________________________
Паднали ангели  - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Прочетох първите 3 книги и ми остана само последна, просто защото все още я нямам. Намирам книгата за интересна, определено може да се направи паралел със Здрач. За разлика от Здрач обаче, където главният герой успя да спазва дистанция, тук на въпросният Даниел нито му се получи, нито се постара. Досадна беше и очакваната визия на Даниел. Светли очи, руса коса, бла...бла. Защо все "добрият" герой трябва да е сладникав? А в третата книга ако трябва да си призная четох малко по диагонал. Прекалено много детайли от съответната епоха, които лично на мен ми бяха безинтересни. Това да не е скрит урок по история или как? Ще си купя и последната книга, защото ми е интересно как ще свърши цялата интрига. Но се съмнявам да ме изненадат...

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Имам и 4 книги сканирани и не съм ги чела още всичките.Успях само да прочета първата. Хареса ми ,но за момента се въздържам от другите,не ми се четат на компа.

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Явно има хора, който не са дорасли за тази книга. Тя е много хубава.

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Паднали ангели  - Page 4 Neprosteno_hrm


Книгата, която почитателите на поредицата “ПАДНАЛИ АНГЕЛИ” чакаха: историята на Кам, мрачния черен ангел с поведение на лошо момче, когото читателите обожават.

Раят е да бъдеш с онзи, когото обичаш. 
Ад е да бъдете държани разделени.
Къде ще попадне Кам?

Гимназията може да бъде истински ад.

Кам знае какво е да бъдеш преследван. Прекарал е в Ада повече време, отколкото се полага на един ангел. А най-новият му Ад е гимназията, където Лилит, момичето, което той не може да спре да обича, изтърпява наказание заради неговите престъпления.

Кам е сключил облог с Луцифер: разполага с петнайсет дни да убеди единственото момиче, което наистина означава нещо за него, да го обикне отново. Ако той успее, на Лилит ще бъде позволено да се върне обратно в света, и могат да изживеят живота си заедно. Но ако се провали… в Ада има специално място само за него.

Тик-так.

Разперете криле и плачете, докато приелият ролята на лошо момче тъмен ангел Кам най-сетне разкрива измъченото си сърце в новия епичен роман от поредицата “ПАДНАЛИ АНГЕЛИ”, “НЕПРОСТЕНО”.


На книжния пазар от 19.05.2016 г.

______________________________
Паднали ангели  - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Охоооо изненадка :) Много харесвам поредицата и тази книга ще бъде чудесна сигурна съм. Обичам трагични герои и емоционални истории, а щом Кам е замесен ще е точно така 100%

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
О да, определено ще се купува! Паднали ангели  - Page 4 2115147716

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
За мен лично поредицата си заслужава. Много хора по форумите я сравняват със Здрач, но аз не бих казала че може да се търси подобна връзка. По много умел начин е пресъздадена цялата тази "ангелска" история.

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
Хареса ми ❤

descriptionПаднали ангели  - Page 4 EmptyRe: Паднали ангели

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply