BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дрехи

power_settings_newLogin to reply
+5
sandidid23
Belena
kleo_lil
~ i.LLusion
Didi168
9 posters

descriptionДрехи EmptyДрехи

more_horiz
Не мисля, че е реално да правя тема да всеки един отделен вид дреха, тъй като те са десетки... и няма смисъл. За това тук можете да слагате всякакви дрехи, за всички сезони, които ви харесват :jump2:

Дрехи 28225188

Дрехи Bqcdaaaaawodanbnaaaabc5b

Дрехи Bqcdaaaaawodanbnaaaabc5nb

Дрехи Imgloveitthing

Дрехи 31249077

Дрехи Dknyzimnopalto2010

Дрехи Mantelrot

Дрехи Hudw6322tcpblkbck

Дрехи 005242845

Последната промяна е направена от Didi168 на Сря 28 Юли - 3:52; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Дрехи 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Дрехи 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Определено бих облякла някое от нещата по-горе. Впечатлиха ме дрехите на първите три картинки. Другите не са мои стил :plezenka:

Ето няколко от моите слабости:
къси поли..
Дрехи Magazin_za_nas

блузи тип прилеп ..
Дрехи 9174-1

Сиви дънки ..
Дрехи Stretch-jean

и туники ..
Дрехи 28970_53054

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Vania написа:
Определено бих облякла някое от нещата по-горе. Впечатлиха ме дрехите на първите три картинки. Другите не са мои стил :plezenka:

Ето няколко от моите слабости:
къси поли..
Дрехи Magazin_za_nas


Искаш да кажеш минижуп, нали?
Минижупа е същото, но самата пола е малко по-нестандартна!
Ето един спортен минижуп:
Дрехи DSCI4180_600x379_w_8b77dd2379dbbe8da4c46cf5a3e6ebe7

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Да, харесвам и минижуп, но късите прави поли са ми слабост.
Но не и тези тип колан. Те вече са скандални :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Да, аз уча в модно училище... Дрехи 909357165 Ето някои интересни неща за пролет-лято 2011!
Ами... тази годни са много модерни и дрехите-тип военна униформа. Също и дрехи с цвтя+аксесоари(цветни и модни)! За "диско-парти" облечи нещо от този тип:
Дрехи 4
хубавите обувки, също водят до супер-моден стил:
Дрехи Nachalna-converse-japan-2009-august-modeli-obuvki този стил с тези обувки, е направо супер с роклята. Придава желания стил в много интересен вид:
1.моден и бляскъв
2.секси и сладко
3.тинейджърско
това е... Дрехи 909357165
Но дрехите стил "улични танци" също имат своето предимство... Дрехи 909357165 те са известни още от 80-те, но досега те са редовния стил на много тинейджъри!

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Но стила от 80-те никога няма да се замени!

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
И аз се обличам доста често в по-разпуснати дрехи, макар че за партита и излизане обличам нещо по-елегантно. Ако искаш можеш да се занимаваш с развиването на раздела. С нови статии, анкети, дискусии и т.н. :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Аз ли, благодаря! Може!

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Дрехи Jbkm8ztey@77ew9woДрехи 73wtye5gjien734goДрехи 4qwue4@d98y5texhoДрехи 7wxwr9db2xyjsjtmo
любима ми е тази рокля:Дрехи Gy5eenzt29881jq9oДрехи Gqse2si5ginnuwgkoДрехи 1n2yhyz4fi713xquoДрехи 9in@6u@jdi91x9bdo

______________________________
И ето сега виждаш различията между нашите чувства; ако е бил на мое място, а аз на негово, въпреки че го ненавиждах с омраза, която само озлобяваше живота ми, никога не бих вдигнал ръка срещу него. Да, може и да не повярваш, ако така ти се иска! Никога не бих го прогонил от нейната компания, докато тя желаеше присъствието му. В момента, в който нейните чувства изчезнеха, щях да изтръгна сърцето му и да изпия кръвта му! Но, дотогава — ако не ми вярваш, значи не ме познаваш — дотогава щях да умирам хиляди пъти преди дори да откъсна косъм от главата му. Дрехи 001ukz

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
ММ.. дрехи в зелен цвят Дрехи 909357165

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Нося предимно черни дрехи,но пък за акцент много шарени шалове.

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Една жена винаги трябва да облича с умисъл не може сутрин да стане да отвори гардероба и да навлече първото попадноло трябва да се замисли защото дрехата ти създава настроение самочуствие

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
Любимата комбинация и любимият спортен екип от бутика ми... Дрехи 1997570614 Дрехи 25734010
Дрехи 26024010

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
sido37 написа:
Една жена винаги трябва да облича с умисъл не може сутрин да стане да отвори гардероба и да навлече първото попадноло  трябва да се замисли  защото дрехата ти създава настроение самочуствие  

Напълно съм съгласна с теб.

descriptionДрехи EmptyRe: Дрехи

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply