BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyИсторията на прислужницата (2017-)

more_horiz
Историята на прислужницата

Историята на прислужницата (2017-) MV5BMzEzNTIzMDk2OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjIzODQxMjI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_

  • Жанр: Драма, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Рийд Морано
  • Сценарист: Брус Милър, Маргарет Атууд
  • Продуцент: Уорън Литълфийлд, Даниел Уилсън, Фран Сиърс, Илейн Чайкен
  • В ролите: Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Самира Уайли, Макс Мингела, Ивон Страховски, Алексис Бледел, Ан Доуд
  • Разпространител: Hulu
  • Резюме:

    Адаптацията по класическия роман на Маргарет Атууд, „Историята на прислужницата“ разказва за живота в дистопичния Гилеад, познат в миналото като САЩ. Тоталитарно общество с намаляваща раждаемост е изправено пред климатична катастрофа и е управлявано от краен фундаменталистки режим, който третира жените като собственост на държавата. Като една от последните жени, които могат да раждат, Офред (Елизабет Мос) е наложница в дома на Командира - тя е част от кастата жени, принудени да обслужват сексуалните интереси на мъжете, да раждат деца и да помогнат за репопулацията на света. В това ужасяващо общество Офред трябва да се справя с командирите, жестоките им съпруги, останалите от прислугата, както и другите наложници. Докато основната й цел е да открие дъщерята, която някога са й отнели.



Трейлър:



______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
Подновен за втори сезон.

______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
Остави това-кажи гледа ли Каляри-Ювентус-Головете вкара ли Гонсало Игуадин,че аз не можах да ги гледам.

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
Armagedon написа:
Остави това-кажи гледа ли Каляри-Ювентус-Головете вкара ли  Гонсало Игуадин,че аз не можах да ги гледам.


Не гледам футбол.

______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
Armagedon написа:
Остави това-кажи гледа ли Каляри-Ювентус-Головете вкара ли  Гонсало Игуадин,че аз не можах да ги гледам.


Ти няма ли да спреш да ми спамиш навсякъде бе, недоразумение в човешка форма!? :whiping: :strelbaa: :headbang:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
Zaharka написа:
Armagedon написа:
Остави това-кажи гледа ли Каляри-Ювентус-Головете вкара ли  Гонсало Игуадин,че аз не можах да ги гледам.


Ти няма ли да спреш да ми спамиш навсякъде бе, недоразумение в човешка форма!? :whiping: :strelbaa: :headbang:


Бахти гадните икони.
А тоя сериал гледам, че пИчели доста награди и номинации има. Не, че това е изненадващото, а че сериалът е на Hulu, от които не съм видял нищо свястно.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Handmaid%27s_Tale_(TV_series)

______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
А знаете ли, дали ще има нов сезон, както обещаха?

descriptionИсторията на прислужницата (2017-) EmptyRe: Историята на прислужницата (2017-)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply