BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyПоредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Поредица "Сестрите Чанс"  Podaryk-ot-sydbata

Подарък от съдбата: кн.1 Сестрите Чанс

Съдбата се е отнесла жестоко с Абигейл Чантри. Осиротяла още на дванайсет години и лишена от подкрепата на роднините си, Аби знае, че животът ще й поднася единствено трудности. Но идва ден, в който е принудена да се откаже дори от работата си като гувернантка, за да спаси по-малката си сестра и две нейни приятелки от ужасна участ.
Сами в опасния и многолюден Лондон, четирите момичета не намират изход от безнадеждната ситуация до нощта, в която отчаяната Аби се решава на дръзка и рискована постъпка. Смелостта й обръща хода на събитията и момичетата изненадващо се сдобиват с нов дом и с покровителството на една възрастна дама от висшето общество. Абигейл, Джейн, Дамарис и Дейзи вече са сестрите Чанс, племенници на лейди Биатрис, и мечтите им изглеждат осъществими.
Скоро обаче в живота им се появява един мрачен и непреклонен мъж, който е решен да научи всичките им тайни. Аби знае, че не може да избяга от истината. Но какво ще й донесе тя?..

Още болка или щастие, за което дори не е мечтала.


Корична цена: 16.00 лв.

Дата на издаване: 28.07.2017


______________________________
Поредица "Сестрите Чанс"  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Божичкооооооо, наистина ли ще издават Ан Грейси?!!!!! Не мога да се натърча на воля из къщи от страхотен кеф!!!Поредица "Сестрите Чанс"  D4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a Обожавам тази уникална авторка - романите й са изключително разтърсващи, с прекрасни главни (и второстепенни) герои дето се джафкат непрекъснато! Вълнуващи, затрогващи любовни истории, подправени с много свежарски хумор, а стилът й е ала Джулка Куин!!! Браво на издателство "Калпазанов"!!! Поредица "Сестрите Чанс"  C4993e31cf749afb121e1f1728c48255Адмирации за прекрасния избор!!! Нямам търпение да дойде 28.07! Тази поредица - "Сестрите Чанс" я няма преведена на руски и с грааааамаданско нетърпение очаквам да се запозная с тях! А пък след тях, ако ИК"Калпазанов" реши да ни запознае и с други сестри - от поредицата "The Merridew Sisters", ще сбъднат една от нааай-съкровените ми мечти за историческите любовни романи! Особено първата от поредицата - "The Perfect Rake" е в личната ми Топ 10 от любими романи!!!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Купих си книгата в събота и я изядох с кориците до неделя!
Чудесен избор, моите поздравления към издателството!
Свежа, приятна, забавна, с малко нетрадиционни за този жанр герои, леко ми напомни в това отношение на Лорейн Хийт / проклети да са Егмонт, че така и не довършиха поредицата!!!/, изобщо.. 400 страници отлитат като миг и естествено ти се приисква веднага да посегнеш към втората книга от серията!
Затова, уважаемо издателство,моля ви не ни опъвайте излишно нервите и ни зарадвайте скоро с историята на втората сестра Чанс!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Бърз въпрос преди да съм я купила - всички глави ли са налични? Поредица "Сестрите Чанс"  675148475

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Естествено, има вече отзив за книгата???

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Колко пък да е естествено, щом се поражда такъв въпрос!? След последната изцепка ще има да ме прощавате, ама въпроса си е много на място...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Да права сте, ние се извинихме, отпечатахме и нов тираж. Мислим, че платихме достатъчно за грешката, която остава да ни тежи. Но се надяваме, че след взетите мерки със смяната на редактора, това повече няма да се случи. Ще се радваме да си върнем доверието Ви.

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
А, то и ние се надяваме на малко повече уважение към читателите (всъщност това е отправено към всички издателства), ама само времето ще покаже. Дотогава - вече прочелите я може да ми отговорят на въпроса.

ПП: И докато сме на въпроса със смените - вземете си някой друг да ви прави читави корици, че тези деформирани и изкривени лица са потресаващи. Такова чудо е за учебниците по патология...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Zaharka написа:
Бърз въпрос преди да съм я купила - всички глави ли са налични? Поредица "Сестрите Чанс"  675148475


Даааа, пълна разкошотия - 21 глави + епилог!!! :yess:

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Hera написа:
Zaharka написа:
Бърз въпрос преди да съм я купила - всички глави ли са налични? Поредица "Сестрите Чанс"  675148475


Даааа, пълна разкошотия - 21 глави + епилог!!! :yess:


Ей това беше приказка! Тези дни и аз ще се оборудвам. Поредица "Сестрите Чанс"  1351334953

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Поредица "Сестрите Чанс"  210355_b

Сватба през зимата Кн.2: Сестрите Чанс

Четири млади жени изглеждат обречени да прекарат живота си в нищета… докато една смела и отчаяна постъпка не преобръща съдбата им. В „Сватба през зимата“ една компрометираща ситуация води до неочаквана венчавка и неустоимо изкушение…
Заради нещастното си минало Дамарис Чанс се е отказала от мисълта за брак, но нейната настойница, лейди Биатрис Девънам, я убеждава все пак да дебютира в обществото и да прекара един изпълнен със забавления сезон.
Когато се озовава в компрометираща ситуация с красивия развратник Фреди Монктън-Кумс, Дамарис няма друг избор, освен да се омъжи за него… стига бракът да е само формален. Новият й годеник като че ли приема условията й, но всъщност има съвсем друг план: да прелъсти своята неохотна зимна невеста.
Ще разрушат ли тайните на Дамарис шансът й за истинско щастие или Фреди ще й помогне да се отърси от оковите на миналото и да се поддаде на неустоимото изкушение?

______________________________
Поредица "Сестрите Чанс"  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Йей, супер, ще се чете обезателно.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Поредица "Сестрите Чанс"  I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Ехааа, пак съм проспала този прекрасен момент! Поредица "Сестрите Чанс"  509644de2e60712c2d66077359a62725 Хайде да идва 20-ти! Поредица "Сестрите Чанс"  C4993e31cf749afb121e1f1728c48255

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Значиии... за книгата не знам, ама е те тва е корица. Най-накрая нещо по-читаво да пуснат...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Първата книга много ми хареса. Очаквам останалите книги от поредицата да са също толкова забавни.

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Здравейте! Може ли да ме насочите, дали я има някъде сканирана първата книга "Подарък от съдбата"?

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Dubak123 написа:
Здравейте! Може ли да ме насочите, дали я има някъде сканирана първата книга "Подарък от съдбата"?


Вероятно, но не и тук.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
Zaharka написа:
Dubak123 написа:
Здравейте! Може ли да ме насочите, дали я има някъде сканирана първата книга "Подарък от съдбата"?


Вероятно, но не и тук.


Намерих я.

descriptionПоредица "Сестрите Чанс"  EmptyRe: Поредица "Сестрите Чанс"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply