BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

power_settings_newLogin to reply
+245
Aneta70
DNikolova
PPopova
Radoslava75
ReginaCrow
Decu_d
misha_p
rebellious
vanya.95
anton1aa
Lil_Maru6ka
ViaraIvanova2
Miminol4e
Дияна В.
galheto85
Poli3398
trayana66
feliksana
Даниела Йорданова
villlig
seliyn
Vicky_
galqrda_p
Magito
marya08
Viki
vladimira8507
Василева
Дори Димитрова
Lена7
Dobi22
НаскаПЗ
annii86
tinito_m1
svetka74
lusia75
Sineochka2000
stelisim
Fanihllv
Nadetodek@abv.bg
Danygery
mg79mg79mg79
radostina ioncheva
irena_st
ewro
iva1999
radianttt
mira_me4o
АВА
Рошко
Shoe
dennity
petinka_d
desytooo
RosiMosh
monikastanewa
Грета
Vyara
Selime
skytolz
p_svetla
Ammie23
Poli05
Cafti
petia@91
alety123456
sneza
svetli4ka
Viki1285
elitzaf
aligi
Маги
pepi772
Lilibrava
ibis1981
toniq
MariqPatra6kova
fallangel
dolce
inka1895
bodra
ystoyanova
mystysisi
josi
Emma_Askot
Svetleto
magi_olq
Николова21
KRASI71
didigeorgieva
mariela
desi manasieva
tanqtanq1307
vatoan
ptpiter
Сирена
Lusy
_DDD_
aneliq_lori
radostina_ina
Tesa
steladesi
boby_1987
luba6a1990
volver85
pantofka
Поли Маринкова
leondra
Iva boteva
Vorscher
Axeniq
Iv_dn
mirkkata
gerganak
Scarlet
inarra
infis
Doichinova
bayreva
mimi_zl
rraina84
egateva
avangard.bg
danihristova
krissit088
vecka
ekin
reader
vesi
milenatt
desska.t
gerinka
Koen
gencheto17
aiseldzhurova
Edje
Divergent
neviradeva
Veniiiiiiiii
марти7074
lionka
mmkoeva
ИваХимена
dilan70
katydoch
vilkata81
very89
roni78
koni62
felimeli
diana66
ViliBojkova
nedialka
DaniA
lakrima
vili_blagoeva
angelina133
bobihak
nk73
EGeorgieva
diridondi
NVasileva
vladimiranjel
G.Conkova
tcveta68
Татяна Чобанова
nadia_0205
Kikiriki8708
Хриси
tsvetno
giggle87408
hari_desi
лилиясм
graci
Тони87
marinka76
Radost_09
vaanchoo
Gergana Vasileva
magiang
ver3
kristanik
neligg
reidgi
sladkakiflichka
love_or_not
michael1
krasi
Valleisu
evital
Pipilotaeuforia
kchalakova
boobi700
rainbow
nikolina66
VaniaGramatikova
naFarela
julie07
emelcafer
dida90
Наталия Ненчева
danielanikolova89
ginch
InnaV
kotevania
angelajz
IVL
jekadi0246
beni1979
MarinaG
netinka
Verji
krasi_tosheva
cvetistil
ZiDiTee
Qni7a
stefani70
krassi_smilee
Venka
tazzkan
Shemetna
tsveti7842
bibsityY
katq8710
shani88
Skith
natali_al
tonysof
dianaa1962
mimi1221
ssilvi
mi666i
nmk_262
reni78
kolibri
Av4e
renka_123
Ralna
toninka
gerganasto
viki12
iveto81
stelinia
sNoW
Zaharka
249 posters

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
First topic message reminder :

Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 18080889

Worth the Fight / Струва си да се бориш
(MMA Fighter #1)/(ММА боец #1)

от Ви Кийланд


Няма значение, че реферът го отсъди за чист удар. Нико Хънтър никога няма да бъде същия.

Ели има хубав живот. Работа, която обича, страхотен апартамент, а мъжът, с когото излиза от повече от две години, е попадение и половина. Но е скучно... и тя жадува да си остане така. Многото емоции са опасни. Собственото й минало е живо доказателство какво може да стане, когато изгубиш контрол.

Тогава Нико влезе в офиса на Ели и всичко се промени... и за двама им. Но какво общо може да имат татуираният, със стегнато тяло ММА боец и красивата и винаги стабилна адвокатка? Много повече от договореното.


Съдържа груб език и сексуални сцени. Не се препоръчва за лица под 18 години.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Ох, вече нямам търпение да я прочета тая книга. По мои изчисления остават 6 глави.
Пък за останалите, направо не знам ...
Зах, благодаря ти за преводите и за търпението, което проявяваш към нашето нетърпение.


Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 TD04

______________________________
Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Какво да ви правя, нали сте си мои... Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 2115147716

Иначе 6 останаха, ама повечето са длъжки, така че не се знае кога и как точно, но скоро иде краят. В най-лошия случай до месец.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря, Зах, златна си!

Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 976781486 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 976781486 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 976781486 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 976781486 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 976781486

______________________________
Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Супер

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Здравейте! Имам регистрация от доста отдавна, но бях забравила паролата, затова сега съм малко объркана. Много ми хареса първите 3 глави. Благодаря Ви много за превода, но откъде мога да видя останалите глави? Видях някои от коментарите и разбрах, че трябва да имам 10 мнения, но не можах да разбера къде трябва да ги пиша. Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165 Благодаря предварително!!!

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
ekin написа:
Здравейте! Имам регистрация от доста отдавна, но бях забравила паролата, затова сега съм малко объркана. Много ми хареса първите 3 глави. Благодаря Ви много за превода, но откъде мога да видя останалите глави? Видях някои от коментарите и разбрах, че трябва да имам 10 мнения, но не можах да разбера къде трябва да ги пиша. Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165  Благодаря предварително!!!


Здравей, погледни горе темите, коментирай или дай отговори, лесно ще направиш 8 мнения, ще ти отнеме 2-3 минути. Другите глави ще намериш, като кликнеш върху бутон "Търсене" и напишеш - Завършени преводи.
Надявам се да съм ти била полезна.

______________________________
Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря ти много за бързия отговор!! Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
ekin написа:
Благодаря ти много за бързия отговор!! Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165


Пак заповядай!

______________________________
Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за превода....Наистина ми се иска този мач да бъде капката, която окончателно ще "излекува" Нико от вината....

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за превода!

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за превода! Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за превода !

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Страхотна авторка знае как да увлече един читател досега двете книги които съм прочела от нея ги прочетох буквално на един дъх Благодаря ви.

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
не съм чела нищо от авторката, но от отзивите разбирам, че си заслужава

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за превода!

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря!!! Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 :lovely:

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 909357165

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Супер 😉

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
БЛАГОДАРЯ Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 2903674814 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 2903674814 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 2903674814 :lovely:

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
Благодаря за усилията! Харесва ми  да чета това, което превеждате! Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 486223524 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 1997570614 Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 486223524

descriptionСтрува си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд - Page 12 EmptyRe: Струва си да се бориш (ММА боец #1) - Ви Кийланд

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply