BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Момиче от календара: Януари, февруари, март"

power_settings_newLogin to reply
+67
Mariyana
nev.ivanova
jastrata
rebellious
tgerincheva
KrisiV25
Anna2006
Vicky_
Stasy84
Viki
str1987
GabriellaBT21
v.antova
Yana_Sl
galq75
MMilchova
Gme46
nimfa87
liliana_malakova
Бет Рандъл
byh4o
Dani86_08
keralain
galina_shikova
nadia_sve
Antoniya81
Stella7401
Thepowerofbook
nikoll1991
kokteilka17
Christinax
villlig
Рошко
NinnaSlaNinna
Paris_love
zlativlad
Женя Куцарова
renesme_cullen
EGeorgieva
АВА
Дияна В.
danaida
fallangel
D.A13
nikola2014
monikastanewa
dennity
irena_st
d.chiperkova
odji74
Elissssaaa
angelova 25
Alleha
mira_me4o
Mirena_Yo
janeta29
rosito0
mirela.iliyanova
mimivulcheva
windbird
svetka74
sNoW
genieg
angelina133
vili_blagoeva
Ружа
iveto81
71 posters

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 Empty"Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
First topic message reminder :

"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 97895427199151488530757.127



Много е просто – нуждаех се от пари. Много пари. Един милион долара, за да бъдем съвсем точни. Всъщност сумата нямаше чак толкова голямо значение. Това, което имаше значение, беше, че етикетът бе закачен за живота на баща ми.

Няма пари. Няма живот.

Мия Сондърс тъкмо е загърбила незначителния си живот в Лас Вегас, когато получава обаждане, от което научава, че баща й е бил пребит почти до смърт заради неизплатени дългове. Проблемът е, че човекът, на когото дължи парите, е безскрупулното бивше гадже на Мия – поредният негодник, в когото е направила грешката да се влюби.

Никога повече.

Мисията на Мия е проста – тя ще трябва да работи като елитна компаньонка в компанията на леля си, за да изплати дълга на баща си. Всичко, което трябва да направи, е да прекарва всеки месец в рамките на една година с различен богат мъж.

Лесни пари... Поне на пръв поглед.



Автор :Одри Карлан
Тип: Романтика и еротика
Възраст: 18+
Корица: Мека
Страници: 424
Корична цена: 19.90 лв.
По книжарниците от: 08.03.207 г



Откъс от книгата: https://static.egmontbulgaria.com/92-downloads/calendargirl1-otkas.pdf

______________________________
"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Здравейте, може ли някой които има цялата поредица да ми я изпрати на s.zvezdanova@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
kokteilka17 написа:
Здравейте, може ли някой които има цялата поредица да ми я изпрати на s.zvezdanova@abv.bg


Имаш поща.

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Ако някой има 4 книга,моля изпратете ми я на nikoll1991@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
nikoll1991 написа:
Ако някой има 4 книга,моля изпратете ми я на nikoll1991@abv.bg



Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Здравейте, може ли и на мен 4 книга. "Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 909357165
xelimeli@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Thepowerofbook написа:
Здравейте, може ли и на мен 4 книга. "Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 909357165
xelimeli@abv.bg

Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Stella7401 написа:
Thepowerofbook написа:
Здравейте, може ли и на мен 4 книга. "Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 909357165
xelimeli@abv.bg

Имаш поща


Благодаря.

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Здравейте, може ли някой които има цялата поредица да ми я изпрати на viktoria_eremieva@abv.bg
Благодаря

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
viktoria_eremieva написа:
Здравейте, може ли някой които има цялата поредица да ми я изпрати на viktoria_eremieva@abv.bg
Благодаря


Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Ще помоля и аз за цялата поредица - antoniq81@abv.bg
Благодаря :poklon:

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Antoniya81 написа:
Ще помоля и аз за цялата поредица - antoniq81@abv.bg
Благодаря :poklon:

Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Здравейте, бихте ли изпратили и на мен поредицата? nadia_sve@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
nadia_sve написа:
Здравейте, бихте ли изпратили и на мен поредицата? nadia_sve@abv.bg


Имате поща...

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Благодаря!

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Книгата е страхотна ще може ли и аз да получа и 4 те книги на пощата ми ще бъда много благодарна ---- keralain@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
keralain написа:
Книгата е страхотна ще може ли и аз да получа и 4 те книги на пощата ми ще бъда много благодарна   ----    keralain@abv.bg


Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
villlig - Огромно благодаря от мен обичам те !!!

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
Благодаря!

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
може ли и на мен моля "Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 909357165 desi_f_bubu@abv.bg

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
byh4o написа:
може ли и на мен моля "Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 909357165 desi_f_bubu@abv.bg


Имаш поща

description"Момиче от календара: Януари, февруари, март" - Page 4 EmptyRe: "Момиче от календара: Януари, февруари, март"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply