Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Поредица "Рейвънел"
Море или планина?
"Чаках точно теб"
Често ли четете?'
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"
Последната дестинация, която посетихте?
Коя песен слушате в момента ?
"Заплаха"
Разпусни напрежението
Търся книгата...
Today at 0:59
Yesterday at 22:25
Yesterday at 22:24
Yesterday at 21:26
Yesterday at 20:05
Yesterday at 18:04
Нед 25 Юни - 21:05
Нед 25 Юни - 18:22
Нед 25 Юни - 0:38
Съб 24 Юни - 21:46
sNoW
марти7074
radians
tuleva
lki99
Venka
janati75
ditscha
Тони87
debora

Share | .

Смъртни белези

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5328
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Смъртни белези   Вто 14 Фев - 20:44

Смъртни белези

Автор: Вероника Рот
Раздел: Фантастика, фентъзи. Хорър,
Световна проза,
Преводна художествена литература,
Художествена литература
Брой на страници: 464
Корици: твърди
Цена: 24,90 лв.

Очаквайте на 25.02.2017 г.!

В една галактика, в която насилието и отмъщението доминират в живота на хората, всеки има дарба – уникална сила, която предопределя бъдещето му. А някои дарби могат да бъдат смъртоностни…

Сайра е сестра на брутален тиранин. Нейната дарба носи болка и сила – нещо, от което брат й се възползва, за да измъчва враговете си. Но Сайра е много повече от оръжие в ръцете на брат си – тя е силна, бърза и много по-умна, отколкото Ризек подозира.

Акос е син на оракул от далечната и мразовита планета Тухве. Той е щедър и добър, а предаността, която изпитва към семейството си, не познава граници. Заловен от войниците на Ризек, младият мъж се опитва да освободи брат си независимо от цената.

Нишките на течението заплитат съдбата им и двамата ще трябва да решат дали да си помогнат, или да се унищожат взаимно…В една галактика, в която насилието и отмъщението доминират в живота на хората, всеки има дарба – уникална сила, която предопределя бъдещето му. А някои дарби могат да бъдат смъртоностни…

Сайра е сестра на брутален тиранин. Нейната дарба носи болка и сила – нещо, от което брат й се възползва, за да измъчва враговете си. Но Сайра е много повече от оръжие в ръцете на брат си – тя е силна, бърза и много по-умна, отколкото Ризек подозира.

Акос е син на оракул от далечната и мразовита планета Тухве. Той е щедър и добър, а предаността, която изпитва към семейството си, не познава граници. Заловен от войниците на Ризек, младият мъж се опитва да освободи брат си независимо от цената.

Нишките на течението заплитат съдбата им и двамата ще трябва да решат дали да си помогнат, или да се унищожат взаимно…

VIP

Чете : Винаги щом намери време !
Брой мнения : 10045

ПисанеЗаглавие: Re: Смъртни белези   Вто 14 Фев - 21:39

Ииии Зах, ама бива ли да ме зарибяваш така а? И аз сИга какво да избера щото мъжо рече "Къщата на езерното дъно" или тази /май му дойде нанагорно този месец, че аз май попрекалих/. Та реших чинно да си чакам за тази, пък ще видя за другичката какво ще измисля. Все ще я докопам.

п.п. Мммм фентъзи и хорър, слабост са ми.
Върнете се в началото Go down
Zaharka
Шефче

Брой мнения : 5328
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Смъртни белези   Вто 14 Фев - 22:42

@viki12 написа:
Ииии Зах, ама бива ли да ме зарибяваш така а? И аз сИга какво да избера щото мъжо рече "Къщата на езерното дъно" или тази /май му дойде нанагорно този месец, че аз май попрекалих/. Та реших чинно да си чакам за тази, пък ще видя за другичката какво ще измисля. Все ще я докопам.

п.п. Мммм фентъзи и хорър, слабост са ми.  

По-скоро на научна фантастика ми блъска, отколкото на нещо друго, ама... Пък и не се бой, скоро иде и 8 март.

ПисанеЗаглавие: Re: Смъртни белези   

Върнете се в началото Go down

Смъртни белези

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1