BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Четвъртият гроб под краката ми"

power_settings_newLogin to reply
+36
ditto1971
VeniTo
mg79mg79mg79
Tediplamen80
rusto
dolce
gupekmop
petqnen
MuryG
milla71
Shule
Dosadnata
Orgideq
egateva
danihristova
avangard.bg
estera_tery
gerivassileva
G.Conkova
Красимира Стоянова
Cherisa
nnnadja
Skith
boobi700
anistasiq
albita
toninka
esmer12
annаyordanova0
mariva
Zaharka
десистанева
ivapivat
nanitu2
Silverkata
Ralna
40 posters

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 Empty"Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
First topic message reminder :

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 B0dab0b2645e6ae2


Даринда Джоунс
"Четвъртият гроб под краката ми"


Добре дошли в света на най-необикновения жътвар — Чарли Дейвидсън, която, колкото и да се опитва, няма как да избегне съдбата си.
Понякога да си жътвар си е наистина, ами, мрачно. След като последният й случай не се развива по план, Чарли си взима няколко месеца отпуска, за да потъне в самосъжаление. Но тогава на прага й се появява жена, убедена, че някой се опитва да я убие, и Чарли трябва да се насили да се върне към живота… или поне да се облече. Обаче всеки, който познава жената, твърди, че тя е луда, и става ясно, че нещо не е както трябва. Само че колкото повече се опитват да опровергаят историята й, толкова повече Чарли започва да й вярва.
Междувременно Рейес Фароу, сексапилният, страстен син на Сатаната, е вън от затвора и от живота на Чарли, благодарение на желанието й и няколко навременни смъртни заплахи. Но отсъствието му е довело до сериозна спънка в сексуалния й живот. Макар че има други неща, за които да мисли — като например, че в град Албакърки вилнее подпалвач — на Чарли й е трудно да стои настрана. Особено когато изглежда, че Рейес може да е замесен.
Точно когато животът започва да се връща към нормалното, Чарли е завлечена обратно в свят на престъпления, наказания и дяволът в сини дънки в тази забавна четвърта част на най-продаваната поредица на Ню Йорк Таймс.

Свалете превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря за превода. Очаквам с нетърпение петата книга.

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Започнах я. Преводът е чудесен. Дано бъдат преведени всички книги от поредицата!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Красимира Стоянова написа:
Започнах я. Преводът е чудесен. Дано бъдат преведени всички книги от поредицата!


За тази цел, периодично тормозене на админката ни Zaharka "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 486223524

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Тя админката ви (освен че пак говори за себе си в трето лице, но поне е в единствено число) изобще не е забравила, ама сега е налегнала и един прекрасен ММА-ец, наред с останалите нещица, та не се знае точно кога, но ще бъде. Само не затаявайте много дъх, че да не ми тежите на съвестта, ако по невнимание някой се затрие.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Ние благодарно ще чакаме, когато тогава, важното е да върви поредицата "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 909357165 Жалко е, че издателствата ни зарибят с някоя поредица и после дърпат шалтера, а тази наистина е интересна. Благодаря предварително за отделеното време, положения труд и усилия.

______________________________
https://www.dropbox.com/sh/amn7cclku3qptsx/AADx4HPTXenxiSGMTS2CoQJra?dl=0

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Поредицата е страхотна!Ще чакаме с ГОЛЯМО нетърпение следващата книга!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Може ли да попитам само кога ще бъде преведена и 5 книга ?

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
gerivassileva написа:
Може ли да попитам само кога ще бъде преведена и 5 книга ?


Когато ми остане излишно време.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря за превода! Радвам се че има хора като вас и съм щастлива че ви намерих!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Браво хора тази поредица е невероятна много се радвам,че най накрая ще имам време и възможност за да прочета поредната част. Благодаря ви.

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Супер е

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Не мога да не ви благодаря отново започнах я вече. Благодаря ви мили хора невероятни сте. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 1513021971

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
И аз я почвам - бях поизоставила поредицата, но сега ще се завърна с радост към нея

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Здравейте очаква ли се скоро превод на 5 книга или вече я има в превод ? Съжалявам за въпроса но съм нова във форума.

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Orgideq написа:
Здравейте очаква ли се скоро превод на 5 книга или вече я има в превод ? Съжалявам за въпроса но съм нова във форума.


Няма още. Колко скоро не знам, но не чак много.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 3142589345 Надявам се и аз да я започна

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Добре благодаря ви

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Здравейте! Една от най-запалените фенки съм на поредицата и мога да се включа в превода на 5-та книга! |-(

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
5-та вече е в процес на превод. На печелившите - честито! :dance: :yess:

ПП: Желаещите да превеждат първо е добре да станат активна част на не-много-малката ни общност. После може да се свържат с мен на ЛС да обсъдим/измислим с какво им се занимава и/или да ги насоча към някой екип. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 486223524

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Zaharka написа:
5-та вече е в процес на превод. На печелившите - честито! :dance: :yess:

ПП: Желаещите да превеждат първо е добре да станат активна част на не-много-малката ни общност. После може да се свържат с мен на ЛС да обсъдим/измислим с какво им се занимава и/или да ги насоча към някой екип. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 486223524


Юхууууу, давай Зах "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 976781486 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 976781486 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 976781486

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 2 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply