BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПриятели EmptyПриятели

more_horiz
Приятели MV5BMTg4NzEyNzQ5OF5BMl5BanBnXkFtZTYwNTY3NDg4._V1._CR24,0,293,443_SX214_AL_


Жанр: Комедия
Държава: САЩ
Времетраене: 22 минути
Сценарист: Дейвид Крейн, Марта Кауфман
В ролите: Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, Дейвид Шуимър
Година: 1994 -2004

Резюме: Проследява живота на шестима приятели, които живеят в Манхатън, Ню Йорк.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
"Приятели" отново заедно за още един епизод


Любимият на мнозина сериал "Приятели" ще се завърне на малкия екран за специален двучасов епизод, съобщи британският в. "Индипендънт".
Рейчъл  Моника, Фийби, Чандлър, Джоуи и Рос ще се срещнат отново, 11 години след излъчването на последния епизод от легендарния сериал, за да отдадат почит на режисьора Джеймс Бъроус.
Епизодът ще бъде излъчен на 21 февруари по американската телевизия Ен Би Си.
Новината за завръщането на "Приятели" бе обявена на пресконференция на Асоциацията на телевизионните критици в Пасадена.
Актьорите Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Матю Пери, Мат Лебланк и Дейвид Шуимър ще вземат участие в епизода, но директорът на Ен Би Си Робърт Грийнблат коментира, че ще е проблем да снимат заедно заради натоварените им графици.
"Надявам се и шестимата да бъдат в една стая по едно и също време", каза той. - "Не съм сигурен, че логистично ще можем да ги съберем".


Източник: http://www.vesti.bg

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Много хубава новина! Дано да се осъществи идеята и да успеят да запазят хумора така свеж, както беше в самия сериал.

Това е един от малкото сериали, които и до днес гледам с удоволствие и всеки път откривам нещо ново в него.

______________________________
Приятели 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Наистина страхотна новина. Любимият ми сериал е. Вечер, когато ми се прииска нещо да гледам преди лягане винаги си го пускам. Вече знам наизуст репликите, но пак ми е смешно и интересно. Имам наистина големи очаквания за тази двучасова серия и ще я чакам с нетърпение.

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Нямам търпение да го гледам, това е чудесна новина. А и сериала е толкова забавен и разпускащ и едва ли нятога ще ми омлъзне да го гледам.

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Много ще се радвам ако го направят

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Любимия ми сериал.

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Любим и незабравим сериал

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Би било интересно да видя пак заедно,след толкова години,надявам се да бъде забавен епизод.

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Любимият ми сериал ... мога да го гледам постоянно и няма да ми омръзне Приятели 976781486

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
Гледала съм го поне 30 пъти

descriptionПриятели EmptyRe: Приятели

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply