BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Един удар на сърцето

power_settings_newLogin to reply
+10
k.gergeva
kateto_83
AnaHristova
gergana_ne
ves
djordan
kameliq70
stefani70
radians
iveto81
14 posters

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyЕдин удар на сърцето

more_horiz
Един удар на сърцето 12289553_433823446803212_7444830867171620376_n

Стела дори не подозира, че Италия ще й даде нова причина да живее, когато решава да посети братовчедка си Лиза в Генуа…

Стела е прекарала последните десет месеца от живота си в местене от болница в болница. Лекарите казват, че са отстранили всички тумори, но не могат да бъдат напълно сигурни. След три месеца тя трябва да се завърне за профилактичен преглед, въпреки че се чувства по-добре отвсякога. Затова и не може да си прави никакви планове за бъдещето. Единственото, което иска, е да отиде някъде, където никой не я познава, където може да си почине и да забрави за всичко. Където може да се запознае с хора, които няма да мислят за нея като за момичето, загубило баща си и брат си в катастрофа. Момичето, което се бори с рак. Където ще се забавлява, дори само за няколко месеца.

По книжарниците от 09.12.2015 г.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Много ми хареса книгата. На моменти доста емоционална, даже към края си поплаках :). Но важното е, че имаше хепи енд.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Книгата много ми хареса. Останах приятно изненадана, че е на български автор.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
И на мен много ми хареса. Страхотно е,че жената пиша с българската си фамилия,а не с англоезична ,за да се котира на западните пазари.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Много хубава книга!Отдавна не бях чела такава книга!Дами плакането е полезно!И аз си поплаках,но несъжелявам.Препоръчвам я горещо!

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Харесвам много книгите от този жанр,но тази не ме грабна,дори не успях да си наложа да я прочета до края,но все пак това е лично мнение.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
И на мен не ми хареса. Може би очаквах повече и затова ме разочарова. Първо ме подразни това повторение на имена в началото,на всеки ред Стела - Лиза - Хелън - Ники, ужасно е! Второ постоянно се бърках от чие име чета от на Стела ли,от на Макс ли,от на авторката ли,че по едно време и от на Лиза май! Третото,което ми направи впечатление е репликите на главната,много остроумни и задълбочени,през цялото време имах чувството,че срещу мен е поне 30 - годишна жена,а не тийнейджър на 19 години. Не мисля,че един тийнейджър мисли по този начин. И последно така и на разбрах Макс на колко години е! :)
Но като цяло историята е добра и трогателна! Разбира се имаше и сълзи,но очаквах повече.
Най ми хареса последното изречение: " Не съществувай,а живей!"

П.П. Това си е лично мое мнение за книгата. :)

______________________________
Един удар на сърцето Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Книгата е страхотна, наистина си поплаках, чакам с нетърпение другите части Един удар на сърцето 2115147716

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
На мен книгата ми хареса. Вярно е, че героите разсъждават като зрели, възрастни хора, но това е отдадено на трагедиите, които са изживели и трудностите, с които се справят по време на действието.
Може би, защото нямах големи очаквания, останах приятно изненадана.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Невероятна е.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Честно да си кажа от много време се чудех дали да я започна, но смело мога да заявя, че когато преди 2 седмици я прочетох бях направо зашеметена. Отдавна не съм се захласвала по книга. Определено чакам с нетърпение да преведат и другите 2 части.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Аз й се чудя, защото е на бг автор, но може би ще рискувам :)

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Няма да съжалявате. Прочетете я.

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Аз също съм на мнение, че е много добра. Първоначално бях скептично настроена, понеже не обичам да чета книги от български автори, но наистина е много добра!

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Много хубава книга, а за втората част знаете ли нещо?

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
Книгата е прекрасна и чакам с нетърпение историята и на другите герои

descriptionЕдин удар на сърцето EmptyRe: Един удар на сърцето

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply