BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга 13 - The Shadows

power_settings_newLogin to reply
+26
puhi1
stasvas
nmk_262
Амарилис
tsvetno
Krasirusabvbg
dani1982
biliana_911
кума лиса
capricorn6
gegi
kameliq70
jijerota
t.lisheva
beni1979
lovely33
vamida
mishinka97
Lux
snejana_78
iveto81
kremcheto
DarkPassion
viktoria.p
filther
Renesita
30 posters

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyКнига 13 - The Shadows

more_horiz
First topic message reminder :

The Shadows


Книга 13 - The Shadows  - Page 2 21849362

*** Публикувана на 31 Март, 2015

Двама братя свързани не само по една и съща кръвна линия се борят, за да променят тежка съдба в разтърсващата нова книга от поредицата Братсвото на черния кинжал от Дж. Р. Уорд.

Трез "Латимер" не съществува. И не само защото тази идентичност беше създадена само за да може една Сянка да живее в подножието на човешкия свят. Продаден от родителите си на Кралицата на S’Hsibe като дете, Трез напуска Територията и с години работи като сводник и наемник в Колдуел, Ню Йорк, като през цялото време избягва съдбата си на сексуален роб. Никога не е имал на кого да разчита... освен на брат си - Ай Ем.

Единствената цел на Ай Ем винаги е била да пази брат си от самоунищожение и той знае, че се е провалил. Докато Избранницата Серена не се появява в живота на Трез и той не започва да се променя... но вече е твърде късно. Обетът да се обвърже с дъщерята на Кралицата трябва да се изпълни и няма накъде да бяга, къде да се скрие или да преговаря.

На кръстопът между сърцето си и съдбата, която никога не е искал, Трез трябва да реши дали да изложи себе си и другите на риск или завинаги да остави жената, в която е влюбен. Но тогава немислима трагедия настъпва и променя всичко. Надвиснал над емоционална пропаст, Трез трябва да намери причина да продължи напред или да рискува да загуби себе си и душата си завинаги. А Ай Ем, в името на братската любов, трябва да направи голямата саможертва...

______________________________
Книга 13 - The Shadows  - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Ох, доста си поревах и аз на нея, но въпреки лошите очаквания много ми хареса. 3апочнах я с мъка, но още в началото разбрах, че ще ми хареса. И аз като beni се изкефих много, когато братството беше готово на война заради Трез. Много ми харесаха останалите сюжетни линии, само за Лейла малко ме подразни, ама то всички си я знаем нея. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1089017131
Въпреки тъжния край за Трез книжката ми беше страхотна. Чакам с нетърпение следващата за моя любимец. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1513021971

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Абе някой няма ли поглед към 14 и нататък книги, да ме успокои за Трез и Селена, евентуално, че аз още ги изживявам нещата от 13 книга..????? Нещичко, намек, надеждичка??? На всичко съм съгласна Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165

______________________________
Jullss  Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1997570614

Книга 13 - The Shadows  - Page 2 A1ivdg Книга 13 - The Shadows  - Page 2 2r39v8m

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
До колкото знам книгите са 16,но кой и кога ще ги преведе незная.Дано се наеме някой и то скоро.Има и една друга поредица,която е свързана с Братството-мисля че там книгите засега са 3,но също няма преведени

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Боже, дано някой да се наеме да ги преведе наистина... Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 3382520118  Аз съм влюбена в тези братя ... Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 976781486

______________________________
Jullss  Книга 13 - The Shadows  - Page 2 1997570614

Книга 13 - The Shadows  - Page 2 A1ivdg Книга 13 - The Shadows  - Page 2 2r39v8m

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна поредица.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Вече излезе и тази новела,а ние още чакаме Звяра http://l.e.randomhousebooks.com/rts/go2.aspx?h=448434&tp=i-H43-Q53-AMp-OuLdK-1o-fkpY-1c-OuEsw-1d66sk&x=3D82BC42D5EB698DE0534FD66B0A4D3B

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Поредицата е "СТРАШНА".Огромно благодаря на преводачите.Продължавайте все така.....

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Не се ли очаква скоро следващата книга?

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Амарилис написа:
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!


Издателство Ибис са назад с книгите, защото започнаха превода на БЧК през 2010 година, а по принцип поредицата е започната през 2005 година, пък и те самите си казаха, че Уорд е трудна за превод. А и книжките й не са от най - малките. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 486223524
Може ли линк към това интервю, че ми стана интересно? Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
nmk_262 написа:
Амарилис написа:
tsvetno написа:
Не се ли очаква скоро следващата книга?


Доколкото знам, "Ибис" наскоро пуснаха "Кървава целувка" - това е първа книга от новата поредицата на Дж. Уорд - "Наследството на черния кинжал".
За 14-та книга от "БЧК" ("Звяр") засега няма информация.
На англ. език на 04.04. излезе 15-та - "Избраният" (за Лейла и Кор), освен това преди няколко месеца се появи и втора книга от "Наследството..." - "Кървава клетва".
Нашето издателство обаче изостава с преводите.
Аз следя руските фен-преводи и на двете поредици и бих искала да кажа, че "Звяр" (за Рейдж и Мери) е СТРАХОТНА! Двамата никога не са били моята двойка-фаворит (любимци са ми Бела и Зейдист), но продължението на тяхната история е толкова емоционално и романтично, в духа на първите четири книги, че не може да те остави безразличен. Да, проблемите, пред които се изправят, са изкуствено създадени, но какво пък... важното е, че отново се срещаме с тях и отново има happy end, отчасти, благодарение на Ласитър.
Двете книги от новата поредица са 50/ 50 като заряд - героите са млади вампири, обучавани от Братството срещу лесърите. Има представители на Глимерата, има и съвсем обикновени вампири-бойци. Интересни са, но ми липсва дълбочина на характерите, напрежение, страст...
Действието в новата поредица се развива паралелно с действието в 14-та и 15-та книга от "БЧК".
Към момента не е ясно точно колко книги ще напише Уорд и от двете поредици, но авторката споделя в интервю, че вече има доста идеи за нови сюжетни нишки, както и заявки за неочаквани обрати.
Самото интервю си е един голям спойлер, тъй като Уорд издава кои ще бъдат героите в 16-та книга от "БЧК", какво предвижда да се случи с Трез, има препратка и към Фюри и Кормия...!


Издателство Ибис са назад с книгите, защото започнаха превода на БЧК през 2010 година, а по принцип поредицата е започната през 2005 година, пък и те самите си казаха, че Уорд е трудна за превод. А и книжките й не са от най - малките. Книга 13 - The Shadows  - Page 2 486223524
Може ли линк към това интервю, че ми стана интересно? Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165 Книга 13 - The Shadows  - Page 2 909357165


Аз следя публикациите на една група във "ВКОНТАКТЕ". Мисля, че част от тях са публикувани на официалната facebook-страничка на авторката.
https://vk.com/topic-14757241_35220159 и https://vk.com/topic-14757241_35186301 - ето тук има доста инфо.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна поредица !

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Аз съм малко разочарована от "Сенките". Очаквах да има повече за света и способностите на сенките, като такива.

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Поредицата е невероятна!Четох книгите по няколко пъти ееее аз обичам да препрочитам книги! Всеки път като чета за Трез и Селена плача а Ласитър ме кара да се смея до сълзи. Всяка книга е еди отелен свят и на мен лично много ми харесват!!!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Страхотна книга!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
Книгата е много хубава! Дано в следващите Трез отново намери любовта, както се случи с Тор и Есен!

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
И все пак възкресиха Селена по някакъв начин. Хем прилича на нея, хем като характер според мен повече ще подхожда на Трез. Но ще видим нататък какво ще стане. Така или иначе Трез нямаше да бъде това, което е без любовта си към Селена.

______________________________
Книга 13 - The Shadows  - Page 2 Img_2014

descriptionКнига 13 - The Shadows  - Page 2 EmptyRe: Книга 13 - The Shadows

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply