BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПовелители на нощта EmptyПовелители на нощта

more_horiz
Повелители на нощта 8001450U

ПРОКЪЛНАТА НОЩ, книга първа в поредицата "Повелители на нощта", излиза на 4 април!

През целия си живот Ашлин Дароу е била измъчвана от гласовете на миналото. За да сложи край на кошмарите си тя отива в Будапеща, търсейки помощ от мъжа за които се носят слухове че има свръхестествени сили без да знае, че ще се озове в прегръдките на Мадокс, най опасния член на Владетелите на Подземния свят - човек хванат в капан на собствения си ад.

Нито един от тях не може да устои на глада, който е връх на тяхното мъчение, а това подклажда неустоима страст. Но всеки един допир и изгаряща целувка ще ги приближи до разрухата - едно разбиващо изпитание на любовта.

Мадокс е пазителя на демона Насилието, демон който хваща истинските безсмъртни податливи на собствената си ярост. Прокълнат да преживява своята смърт всяка нощ до края на вечността, точно за това никой не се чуди защо Мадокс е в кофти настроение. Но изглежда това ще се промени, когато той среща мистериозната Ашлин, тя изглежда нормално човешко същество, но има нещо уникално което не е само необикновената и способност да успокои звяра в него.


______________________________
Повелители на нощта I5ojk3

descriptionПовелители на нощта EmptyПовелители на нощта

more_horiz
Изглежда супер интересна тази книга

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Изглежда интересно и пак е поредица.Поне "Егмонт" ги издават доста бързо,обаче тези поредици ще ме разорят. Повелители на нощта 2326183677

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
За тази поредица доста се изговори!Коментарите са положителни и определено ще се чете ,точно в мой стил са книжките.Корицата също е страхотна,останаха ми очите на нея.

______________________________
Повелители на нощта 335495c

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Преди месец-два ми попадна една книжка от тази поредица - книгата за Торин (носителят на демона Болест/Зараза), номер 10 или 11 беше. Много се забавлявах докато я четох и ще се радвам да прочета и предходните, още повече ако са на български. Книгите наистина са много и до колкото ми е известно поредицата все още се пише. Ще запаля свещ издателсвото да не се откаже от нея по средата

______________________________
Повелители на нощта Vghphf

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
http://www.goodreads.com/series/46385-lords-of-the-underworld - ето я поредичката (с новелките/ половинките към основните книги).
Авторката увлича, аз прочетох въпросната "Прокълната нощ" онзи ден на руски език. Хареса ми - интересна, забавна на места, с много бързо развиващо се действие и герои, които няма как да не ти допаднат (особено мъжете, които не са никак малко на брой и кой от кой по-секси 😉).
Лекинко напомня БЧК поредичката май, но ще се уверя, когато прочета и другите книги. Хубавото е, че рускините са открили авторката преди нас и са превели почти всички издадени до момента. На руски тук: http://www.litmir.me/books_in_series/?id=3869

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Ооо...дълго време ще й се радваме на тази поредица.Книгата ми се вижда много интересна,така че ще се радвам да я прочета.Корицата е невероятна и грабва окото.Само се надявам да я издават бързо,а не като други такива дълги поредици да се точат безкрайно,но засега издателството се спрява добре с издаването на книгите от поредицата "Книги за любов..".

______________________________
Повелители на нощта 83727eu-960

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Хмм, заглавието на поредицата нещо не ми допада, че са го сменили, по мистично ми звучи - Повелители на подземния свят или П. на мрака или пък Господари на мрака... Но да корицата е страхотна, нямам оплакване. Забелязала съм, че издателството не спира дадена п-ца дори и ако я има сканирана, стига да е интересна и популярна, а не като Заветът на Мефисто... жалко, че я спряха много исках и другите да ги имам.

______________________________
Повелители на нощта 99671110

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Много се радвам, че ще я издават, явно не съм видяла по-рано, че има такава тема, защото не е посочен автора, а и заглавието е променено...
Със сигурност ще има огромен успех тази поредица, разбира се, ако й направят добра реклама...

______________________________
Повелители на нощта Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Книгата вече е налична и в електронен формат ЦЪК

______________________________
Повелители на нощта Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Повелители на нощта 11295709_385462711639286_5410850551028733424_n

ПРОКЪЛНАТА ЦЕЛУВКА втората книга в поредицата ПОВЕЛИТЕЛИ НА НОЩТА,
ще излезе на 20 юни.


______________________________
Повелители на нощта 99671110

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Брей, мега яки взеха да стават кориците! Повелители на нощта 2115147716

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Хм незнам.Тази прическа нещо не ми харесва,но иначе другото ми допада.Много харесвам поредицата.

______________________________
Повелители на нощта 83727eu-960

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
Харесаха ми и двете книги. Надявам се  Егмонт да доведат поредицата до края, че в първото шестмесечие на годината я нямат в плана си.

______________________________
Повелители на нощта Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПовелители на нощта EmptyRe: Повелители на нощта

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply