BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Негодник по неволя

power_settings_newLogin to reply
+14
nev123
aneliq_lori
att12
love_or_not
iveto81
Zerita
bonbon4e
Амарилис
tcveta68
snejana90
penka1234
Радост
biliana_911
liusi
18 posters

descriptionНегодник по неволя EmptyНегодник по неволя

more_horiz

"Негодник по неволя" от Сара Маклейн.
Негодник по неволя 100

Обем: 364 стр.
Цена: 13,90

Един негодник получава това, което иска...
Преди десет години маркиз Бърн е изигран на хазарт и загубва цялото си състояние заедно с наследственото имение, лишен е от всичко освен от титлата си. Понастоящем съдружник в един от най-бляскавите игрални клубове в Лондон, студеният и безмилостен маркиз е готов на всичко, за да си върне наследството – включително и да се ожени за съвършената и благопристойна лейди Пенелопи Марбъри.

Един развален годеж и години на разочароващи ухажвания са оставили Пенелопи безразлична към спокойния и уютен семеен живот, изпълвайки сърцето й с копнеж по нещо повече. Какъв късмет за нея, че новият й съпруг може да й разкрие цяла вселена от непознати удоволствия.

Бърн може и да е принц на незаконния подземен свят, но се е заклел да опази Пенелопи от покварата му – истинско предизвикателство, тъй като неговата дама тепърва открива собствените си желания и е готова да заложи всичко за тях... дори сърцето си.

„Ако искате да се насладите на остроумен, забавен и страстен исторически любовен роман, препоръчвам ви която и да е от книгите на Сара Маклейн.“ – ЛАЙЗА КЛЕЙПАС

КНИГАТА Е ОТЛИЧЕНА С НАГРАДАТА „РИТА“ В КАТЕГОРИЯ „НАЙ-ДОБЪР ИСТОРИЧЕСКИ ЛЮБОВЕН РОМАН“ ЗА 2013  ГОДИНА

"Ако искате да се насладите на остроумен, забавен и страстен исторически любовен роман, препоръчвам ви която и да е от книгите на Сара Маклейн”
Лайза Клейпас

Романът ще плени феновете на Джулия Куин и Аманда Куик и ще спечели нови читатели, влюбени в историческите любовни романи.


Последната промяна е направена от liusi на Съб Апр 28, 2018 11:08 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________
Негодник по неволя 99671110

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Корицата много ми харесва, мисля да я купя. Не видях резюме, но въпреки това мисля, че ще е интересна. :)

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Един негодник получава това, което иска...
Преди десет години маркиз Бърн е изигран на хазарт и загубва цялото си състояние, заедно с наследственото имение, лишен е от всичко освен от титлата си. Понастоящем съдружник в един от най-бляскавите игрални клубове в Лондон, студеният и безмилостен маркиз Бърн е готов на всичко, за да си върне наследството – включително и да се ожени за съвършената и благопристойна лейди Пенелопи Марбъри.
Един развален годеж и години на разочароващи ухажвания са оставили Пенелопи безразлична към спокойния и уютен семеен живот, изпълвайки сърцето й с копнеж по нещо повече. Какъв късмет за нея, че новият й съпруг може да й разкрие цял един свят на непознати удоволствия.
Бърн може и да е принц на незаконния подземен свят, но се е заклел да опази Пенелопи от неговата поквара – истинско предизвикателство, тъй като неговата дама тепърва открива собствените си желания и е готова да заложи всичко за тях... дори сърцето си.


Случайно попаднах на него. :)

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Звучи много интересно!

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Резюмето е много интересно,а и корицата е невероятна.Добре е че издателството пуска нещо ново.

______________________________
Негодник по неволя 83727eu-960

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Записвам се да следя за мнения :)

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Има ли вече точна дата......февруари вече половината мина....

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Снощи подхванах "Негодник по неволя" на Сара Маклейн на руски, подтикната от положителните отзиви за книгата на хората, прочели ли я вече на чужд език. Стигнала съм до половината. Страхотна е! Забавна, увлекателно написана и интересна, макар и с леко предсказуем сюжет.
Главната Пенелъпи (Пенелопи) е на 28 години. Макар и симпатична и интелигентна, заради "напредналата" си възраст е обявена за стара мома. Зад гърба си има един развален годеж и няколко отказани предложения за брак. Решен на всичко, за да я омъжи този сезон, баща и включва към зестрата и съседното на тяхното имение и прилежащите му земи, спечелени на карти от него. Въпросното имение и земите десет години по-рано са били собственост на семейство Бърн, чийто син Майкъл е бил най-добрият приятел на Пенелъпи. Само че Майкъл губи всичко на карти в една пагубна за него хазартна игра. Съответно сега, десет години по-късно, неговият съперник загубва спечеленото в полза на бащата на Пенелъпи.
Научавайки за зестрата, Майкъл решава... че е крайно време да се ожени! Всъщност той е готов на всичко, за да си върне обратно изгубеното и за да отмъсти, дори и да се обзаведе със съпруга. А и не е като Пенелъпи да не си е представяла, че се омъжва за него... макар и против волята на родителите си.
Тя е компрометирана и двамата се женят набързо, само дето се оказва, че съпругата му изобщо не такава, за каквато той я мисли в началото на база спомени от детството и хорски клюки... Той също се е променил. Предстои преоткриване.
Мисля си обаче, че бързичко намират път един към друг. Толкова са страстни и забавни и двамата. На някои сцени и по-специално на някои диалози между тях съм се смяла с глас.
Освен това подозирам, че макар и уж против брака им, целта на бащата на Пенелъпи беше именно да я омъжи за Майкъл.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Добре, значи ще се купува.Благодаря за споделеното.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Прочетох книгата просто защото нямах нищо друго интересно за четене - по принцип не обичам исторета. Историята е доста наивна, с някои интересни и забавни моменти, но превода е перфектен. Много отдавна не бях чела книга от издателство, в която да няма нито едно изречение, което да ме подразни. Браво, Джулс!

______________________________
Негодник по неволя 413

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Звучи обещаващо

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
По принцип не съм голям фен на историческите романи. Имах един период все на едни целомъдрени исторета попадах, че чак сладникави и спрях да ги купувам и чета. Но от време на време когато дадена анотация ме грабне си купувам книгата. Но да си кажа честно, точно корицата ме накара да си купя тази книга. Наистина предсказуем сюжет, ама ми хареса. Забавна и лека книга с доста забавни диалози.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Книгата е много хубава!

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Книгата е супер.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Снощи приключих с книгата.Много ми хареса.Забавна и лека книга е.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Много ми хареса и се надявам да пуснат и останалите книги от поредицата!

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Тази книга е част от поредица, която е много забавна, книгите са свързани по междуси. Имам я на английски ако има интерес

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
Другите две книги от поредицата дали са преведени.Търсих но само на английски намерих.Ако някой ги има ще му бъда благодарна ако ми ги изпрати.

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
До колкото знам няма преведени други книги :(

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
споделете я и на руски,ако има възможност Негодник по неволя 909357165 докато излезе на български,може и на руски да я четем

descriptionНегодник по неволя EmptyRe: Негодник по неволя

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply