BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЛюбовта лекува мъжкия инат EmptyЛюбовта лекува мъжкия инат

more_horiz
Любовта лекува мъжкия инат 9326

Г-н „Аз знам всичко” е егоцентричен всезнайко, който за нищо на света не се признава за победен. Неумеейки да се поставя на мястото на човека срещу него, той не е способен да изпитва съчувствие. Той обича да спори. За него всяко обсъждане, размяна на реплики, всеки спор, колкото и малък да е, е като наркотик и винаги последната дума трябва да е негова. За него словесният двубой е спортно състезание, в което иска винаги да печели златния медал.

Такива мъже не са много лесни за съвместен живот. Ако сте само приятели или гаджета, може би ще ви ухажва и ще ви „прощава” много, но щом се омъжите за него трябва да сте готова да се изправите лице в лице с всекидневни словесни битки. Тъй като мъжът-инат е изключително егоцентричен и е убеден, че винаги и във всичко е прав, той не е лесен за партньор, защото му липсва съчувствието да види другият как се чувства. Без значение какво казвате вие, той отказва да слуша и да промени мнението си. И за да стане още по-лошо всезнайкото често отказва да даде ясно и логично обяснение за мотивите си или причината за своето упорство.

Чака ви дълга и трудна работа, ако искате да живеете с него.
реклама
Борбата ще бъде досадна и изтощителна. И все пак – вие го обичате. Искате да живеете заедно. Разрешението е да разберете, че не може да го промените. Затова трябва да го приемете такъв, какъвто е. Ще трябва да се научите да живеете щастливи и радостни, доколкото това е възможно. Има все пак надежда, че с годините някои хора „омекват”, а характерите на двама души постепенно се нагаждат един към друг. Нали казват, че „блага дума железни врати отваря” – да се надяваме, че любовта е всесилна и ще победи и мъжкия инат.

______________________________
Любовта лекува мъжкия инат 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любовта лекува мъжкия инат 4965902g

descriptionЛюбовта лекува мъжкия инат EmptyRe: Любовта лекува мъжкия инат

more_horiz
"любовта е всесилна и ще победи и мъжкия инат" - виждала съм с очите си и най-тежките и непоносими характери как омекват като са влюбени. Смятам, че е вярно. И няма по-слака гледка от един влюбен мъж. Поне на мен, много ми пълни душата...
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply