BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionИзплъзване от времето EmptyИзплъзване от времето

more_horiz
Изплъзване от времето 155343_b

Изплъзване от времето

Автор: Кейт Мортън
Издател: Унискорп
Раздел:
Романи и повести. Световни
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 20.00 лв.





Мортън притежава завладяващ усет за атмосферата на епохата, за която пише, и безспорен талант да я предаде.
"Сънди Телеграф"

Чудесно заплетен сюжет, наситен с аромат на страстна любов и финал, изпълнен с мъдрост.
"Пъблишърс Уикли"

В имението „Ривъртън” – собственост на английския лорд Ашбърн, като прислужница постъпва 14-годишната Грейс. Драматични са отношенията в дома, посещаван от тримата племенници на лорда: Хана, Емелин и Дейвид. Една Коледа Дейвид води в къщата своя съученик и приятел Робърт Хънтър.

Лятото на 1924 година: невероятно градинско парти в "Ривъртън" е в разгара си, когато мистериозно се самоубива младият поет Робърт Хънтър. Единствени свидетели на смъртта му са сестрите Хана и Емелин, които не проговарят до края на дните си. След случилото се Грейс напуска имението, но ревниво пази фамилните тайни.

Зимата на 1999 година: неочаквано, близо 98-годишната Грейс е потърсена от млада режисьорка. Тя снима филм за поета Робърт Хънтър и връзките му със семейство Ашбърн и търси допълнителна информация от единствения останал жив свидетел на събитията. Спомените връхлитат Грейс, отдавна критите тайни, несподелените страсти и недоизказаните вражди постепенно излизат наяве.

Ще успее ли Грейс да се изплъзне от времето?…

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИзплъзване от времето EmptyRe: Изплъзване от времето

more_horiz
Не можах да я намеря в електронен вид, има ли я изобщо?

descriptionИзплъзване от времето EmptyRe: Изплъзване от времето

more_horiz
Доста е стара и доколкото знам е и с изчерпан тираж. То и не съм я намирала нито на хартия, нито в ел. вариант (не съм се и престаравала с търсенето). Ама ако ми падне, няма да й простя.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИзплъзване от времето EmptyRe: Изплъзване от времето

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply