BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любими цитати от филми

power_settings_newLogin to reply
+13
Only mirage
passion..
Ashlie
Brutallity
октопод
milenaka
Christina.
Petia
Lindor <33
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
Chocolate
Koen
17 posters

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyЛюбими цитати от филми

more_horiz
Only I can live forever.

/От трейлъра на Хари Потър: Даровете на смъртта/

______________________________


 
         
       

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it 'cause nobody else will. Like when someone comes into your life and half of you says: "You're nowhere near ready". And the other half says: "Make her yours forever". Michael, Caroline asked me what would I say if I knew you could hear me. I said: "I do know. I love you. God, I miss you, and I forgive you".
~Remember me

Death is peaceful, easy. Life is harder.

~Twilight

It was the ship of dreams to everyone else. To me, it was a slave ship
taking me back to America in chains. Outwardly, I was everything a
well-brought up girl should be. Inside, I was screaming.

~Titanic

______________________________
Любими цитати от филми Tumblr_loimw7n3kC1qf9fr7o1_r2_500
[ eating us alive . . ]

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Докато стоях, наблюдавайки, осъзнах нещо, което отдавна бях забравила.
В живота понякога има граници,които не трябва да се преминават.
Понякога наистина откриваш онзи определен човек,
който да застане до теби накрай света.
Той може да се окаже съпругът ти,осъществявайки
мечтата ти за идеална сватба.
Но също така е възможно,човекът,
на който можеш винаги да разчиташ,човекът, който те познава
повече и от теб самия,да се окаже човекът,който е бил до теб
през цялото време.

Bride Wars / Булчински войни

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Да намериш човека, който си бил преди или да загубиш този човек завинаги, защото понякога трябва да престанеш да бъдеш това, което си бил. И да запомниш човека, който си призван да бъдеш. Човека, който си искал да бъдеш... Човека, който си..

Лукас Скот - One Tree Hill season 1 :)

______________________________
Любими цитати от филми 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любими цитати от филми 4965902g

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Ето най-любимите ми от ДВ. Копирах ги от подобна тема в друг форум, щото не ги помня дословно. Т`ва да не стават проблеми го написах.

Деймън: - И сега какво ще бъде, Стефан? Заек? Опосум? Бамби?!

Damon: Why are you so mean to me?
Lexi: Have you met you?

Damon: You're dead, dude. Get over it.

От Истинска кръв един:

Sookie: What does he mean "he doesn`t wanna be found"?
Alcid: I`m pretty sure it means he doesn`t wanna see you anymore.
Sookie: That isn`t what he said.
Alcid: Than what do you think he said?
Sookie: I don`t know what he said!

Тея са смешни, щото сериозните просто не ги помня. Иначе от One Tree Hill има страхотни по-сериозни неща.



______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
филма "Грозна като смъртта"

Кевин след като целуна Вайълет: "Have a nice Day."
отговора на Вайълет: "Have a nice day?"


______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
”Добрите момичета си имат дневници. Лошите момичета нямат време. Аз просто искам да живея живот, който ще запомня. Дори и да не го опиша.
Оne Тree Hill

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Любовта е крехка. И не винаги се грижим достатъчно добре за нея.Просто вършим най-доброто, на което сме способни.И се надяваме, че това крехко нещо ще оцелее. Въпреки всичко.

"The Last Song"

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Любими цитати от филми 7389738n


Любими цитати от филми Badge1

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
I will kill this girl!
- The biggest mistake you've ever made.

True Grit

______________________________


 
         
       

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Цитирам по памет:

Ти си животно!
Не, по-лошо. Аз съм човек!


Губя или печеля... каква е разликата?

Филмът е "Влакът беглец" - http://www.imdb.com/title/tt0089941/ Страхотен филм!

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Виждаш ли пакета с убийствените пръчици, сорт "Вирджиния", на пианото? Всичко, което трябва да знаеш е между тези четири стени. Ще забележиш, че една от личностите ти се изкушава от грандомания. Златен пакет цигари с кралски герб на тях. Привлекателна показност на добро състояние и пищност. Безмълвен признак, че тези цигари са ти благородни и верни приятели. А това, Пит, е измама. Другата ти личност опитва да привлече вниманието ти върху другата страна. Там,написано със скучен черен шрифт на бял фон, е предупреждението, че тези красиви малки войничета на смъртта се опитват да те убият. А това, Пит, е истината. О, красотата е сладка примамка към смъртта и съм пристрастен към омайната песен на сирените й. Това, що тъй сладко е в началото, накрая е горчиво. А онуй, което отначало е горчиво, накрая се услажда. Затова ти и аз толкова обичаме наркотиците. И точно затова аз не мога да върна картината.
А сега ми подай огънче.
RockNRolla

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Любими цитати от филми Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Доби не убива,Доби само причинява сериозни телесни повреди. ;д - Хари Потър.

Джак Спароу: - Скъпа, това е лодка. Моят кораб е великолепен и страховит. И огромен. И.. изчезнал.

Джак Спароу; Капитан,капитан Джак Спароу.

И още много на Спароу. ❤

______________________________
I dreamed I was missing.You were so scared.But no one would listen
Cause no one else cared! ;3

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
"Виждал съм неща, в които вие - хората, не бихте повярвали. Горящи бойни кораби, на ръба на Орион. Гледал съм лазерни лъчи, проблясващи в мрака, близо до прохода Танхаузер. Всички тези моменти ще се изгубят във вечността, като сълзи в дъжда. Време е да умра."


Рутгер Хауер като Рой Бати в "Blade Runner"


______________________________
Любими цитати от филми 4347762w

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
"Zeitgeist"

Цялата система, в която живеем ни внушава, че ние сме безпомощни, че сме слаби, че обществото ни е зло,че е завладяно от престъпления и така-нататък.
Това е една голяма, дългоопашата лъжа!
Ние сме силни, красиви, необикновени.Няма причина да не можем да разберем кои сме в действителност и накъде отиваме.Няма причина всеки човек да не развие пълния си потенциал.Ние сме изключително могъщи същества.
„Мисля, че пропилях 30 години от живота си - първите 30, опитвайки се да стана нещо.Исках да съм добър в различни неща,исках да стана добър в тениса и в училище.И всичко виждах в тази перспектива,Не се харесвам такъв какъвто съм, но ако поне успея да стана добър във всичко останало.... и осъзнах, че съм играл играта грешно и че играта всъщност е да открия това, което вече съм.”
В нашата култура нас ни обучават така,че да изпъкват индивидуалните ни качества.В резултат на това поглеждаме даден човек и веднага го определяме като:умен, глупав, стар,млад, богат, беден... Правим всички тези пространствени разграничения,поставяме хората в категории и ги третираме по съответния начин.И става така, че виждаме другите само като отделни от нас по признаците, по които сме ги отделили.И едно от най-изключителните преживявания е,когато докато сме с някого и изведнъж видим всичко, по което си приличаме,а не различаваме.Осъзнавайки факта,че неговата същност,е и наша същност, и всъщност е... Едно цяло.Разбирането, че няма никой извън нас.Всичко е едно цяло.
***
Бил Хикс често завършваше шоутата си с това: Животът е като кръгче с влак в увеселителен парк.Качваме се на влакчето и си мислим, че е истинско, защото такава е силата на съзнанието.Влакчето се изкачва,спуска и върти, има вълнение и страх и всичко е в ярки цветове.Освен това е много шумно и известно време е забавно.Някои са във влакчето от много време и започват да се питат: „Това истинско ли е?Или е просто кръгче?’’ Други, вече осъзнали себе си хора,идват при нас и ни казват:"Хей, не се тревожи,никога не се страхувай. Защото това е само едно кръгче".
А ние убиваме тези хора...
„Това е само едно кръгче...”
Но ние винаги убиваме тези добри хора,които се опитват да ни го кажат.Не сте ли забелязали?И разрешаваме на демоните да вилнеят...
„Но това няма значение, защото това е само кръгче и можем да го променим по всяко време."
Всичко е въпрос на избор.Не става въпрос за усилие,работа или пари.Просто избор. Точно сега.Между СТРАХА и ЛЮБОВТА.МОМЕНТЪТ ЗА ПРОМЯНА Е СЕГА!



______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Любими цитати от филми 7389738n


Любими цитати от филми Badge1

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
- Какво прави в 2 часа и 20 минути?
- Мисля, че си чесах задника. Любими цитати от филми 2115147716

Среща с Джордан.

______________________________
"По-добре прост и честен, отколкото умен и лъжлив."
Софокъл

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Понеже в момента не разполагам с преведени цитати...
“Just remember it takes eight minutes for light to travel from sun to Earth, which means you’ll know we succeeded about eight minutes after we deliver the payload. All you have to is look out for a little extra brightness in the sky. So if you wake up one morning and it’s a particularly beautiful day, you’ll know we made it" - Capa, Sunshine
~~~
Ricky Fitts: It was one of those days when it's a minute away from snowing and there's this electricity in the air, you can almost hear it. And this bag was, like, dancing with me. Like a little kid begging me to play with it. For fifteen minutes. And that's the day I knew there was this entire life behind things, and... this incredibly benevolent force, that wanted me to know there was no reason to be afraid, ever. Video's a poor excuse, I know. But it helps me remember... and I need to remember... Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.
- American Beauty
~~~
Lester Burnham: [narrating] I had always heard your entire life flashes in front of your eyes the second before you die. First of all, that one second isn't a second at all, it stretches on forever, like an ocean of time... For me, it was lying on my back at Boy Scout camp, watching falling stars... And yellow leaves, from the maple trees, that lined our street... Or my grandmother's hands, and the way her skin seemed like paper... And the first time I saw my cousin Tony's brand new Firebird... And Janie... And Janie... And... Carolyn. I guess I could be pretty pissed off about what happened to me... but it's hard to stay mad, when there's so much beauty in the world. Sometimes I feel like I'm seeing it all at once, and it's too much, my heart fills up like a balloon that's about to burst... And then I remember to relax, and stop trying to hold on to it, and then it flows through me like rain and I can't feel anything but gratitude for every single moment of my stupid little life... You have no idea what I'm talking about, I'm sure. But don't worry... you will someday. - American Beauty

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Blade... are you ready to die?
- I was born ready, motherfucker!

~Blade: Trinity~

______________________________


 
         
       

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Tristan: Samuel, God bless you. You are good at everything you try to do. I'm sure it'll be the same with fucking.
Samuel: Tristan, really. We're talking about my future wife.
Tristan: Oh, you're not gonna fuck her?
Samuel: No!
Tristan: No?
Samuel: No! I'm planning to be with her.
Tristan: I recommend fucking.

-- Legend of the fall--
Не е любим, просто здраво ме развесели на пук на цялата сълзлива история

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Любими цитати от филми 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Любими цитати от филми Animated_gif_024_hippo

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
Fear is the path to the Dark Side. Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering. Star wars



Eрик: Ти живееш в моята къща.
Суки: Да.
Ерик: Моя ли си?
Суки: Не.
Ерик: Принадлежиш ли на друг вампир?
Суки: Не.
Ерик: Искаш ли да си моя?
Суки: Нее! :lmao: :lmao:
True Blood


______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Любими цитати от филми 7389738n


Любими цитати от филми Badge1

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
"-Ти си най-лошия пират, за който съм чувал.
-Важното е, че си чувал за мен. "
"-Ти си луд!
-И слава богу, иначе нищо не се получава"
"-Джак Спароу...
-КАПИТАН Джак Спароу"


Карибски пирати forever...

descriptionЛюбими цитати от филми EmptyRe: Любими цитати от филми

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply