BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyСъздадена от дим и кост

more_horiz
Създадена от дим и кост
Създадена от дим и кост 5808774E

Имало едно време един ангел и един дявол, които се обикнали... Това не завършило добре.

Какво ще си пожелаеш, ако имаш само един ядец, с който да сбъднеш желанието си? Къде ще отидеш, ако преминеш през врата, която може да те отведе до всяка точка на света? Как ще се почувстваш, ако се влюбиш в погрешния човек, но той е отговорът на всичките ти въпроси?

Запознайте се с Кару. Тя е единствена по рода си – със синя коса, гладка като коприна, която расте от главата й в този тъй необичаен цвят. Момичето се чувства у дома си както из тъмните улички на Прага, така и из пазарите на Маракеш и говори всички езици на света, при това не само човешките. Склонна е да изчезва в изпълнение на мистериозни „поръчения” и запълва своите скицници с рисунки на особени, неземни същества, които очароват и пленяват околните. Но Кару има една тайна... тя рисува само неща, които наистина може да види. А никой, дори самата тя, не знае истината за произхода й. Докато един ден мистериозни черни отпечатъци от ръце започват да се появяват по врати из целия свят. Крилати странници, които се промъкват от пролуки в небесата, ги прогарят върху дърво и метал. Един от тях среща Кару в пулсиращия стар град на Маракеш. Пламва любов, чийто корени черпят сили от минало, изпълнено с болка и насилие. Любов, стара като времето. И една битка, от която зависи всичко. Дали Кару ще доживее да съжали, че е научила истината за себе си? Отговорът ще научите в „Създадена от дим и кост” – първият роман в нова трилогия, който вече заплени света...

Откъс от книгата

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
Обичам истории за ангели и демони, още повече ако наистина е трилогия, без амбиции да нарасне до библейски размери. Някой чел ли я е вече?

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
Аз съм в началото на първа част и започва доста обещаващо.

______________________________
Създадена от дим и кост 4x7o

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
Успях най-после да прочета първата част /оказа се трилогия, каква изненада Създадена от дим и кост 909357165 /. Изключително интересна история, поне на мен много ми допадна. Много красива любов, болезнена и невъзможна, но лъчът надежда винаги го има и очаквам в продължението нещата да се подобрят. На който му се чете нещо добре написано, динамично, романтично и с изненадващи обрати, въобще да не се замисля, а да грабва книгата. Преди дни излезе и втората част - "Дни на кръв и звездна светлина". Още съм съвсем в началото, но звучи обещаващо.

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
В момента дочитам 1-вата книга и вече нямам търпение да започна втората много ми хареса:goodjob: 
Някой знае ли кога излиза 3-та дали скоро ще я видим на бг.......:wasnotme: 
Нямам търпение да прочета как ще завърши историята с Акива и Кару😊 

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
Доколкото знам, третата част се очаква да излезе на английски на 1 април 2014.

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
И на мен ми хареса много Създадена от дим и кост 1f609

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
Много хубава поредица, прочех я наскоро.
Въпреки, че първата е малко по-тинейджърска, следващите части са адски силни и интересни. Изключително динамични книги, които се четат с удоволствие.

descriptionСъздадена от дим и кост EmptyRe: Създадена от дим и кост

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply