BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Трилогия: "Скъпоценни камъни"

power_settings_newLogin to reply
+36
Yoni
ati.web
Bircan
Малчо
ivivargova
ivelinast
tanqn19
105344
mandi
Алабайка
adamaria
pavliciq
jmv
milla71
nikita78
mi6ok123
stelina_dimova
ognendar
Christina.
ive_ivelina
stasi
Zaharka
ajvi
aranna
tanito
bonibon_6
becky13
beni1979
vilicat
ivanka
galileo414
Kasiopeq
ssaa2
Guster
Thea
liusi
40 posters

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyТрилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
First topic message reminder :

Очаквайте първата книга от ИК Ибис за 2013г.

15.01.2013


Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 75353_464504483585594_1514717380_n

"Рубиненочервено" на Керстин Гир
книга първа



Страници: 312
Корици: меки
Размери: 13 x 20 см
Цена: 11,90 лв.


------------------ Анотация -------------------

Какво бихте направили, ако имате възможността да пътувате в миналото? Световете, чакащи да бъдат открити, са необятни. Но също и опасностите и непредвидените усложнения.

Шестнайсетгодишната Гуендолин Шепърд е носителка на гена за пътуване във времето. Вратите на изминалите столетия са широко отворени пред нея. Но има един малък проблем – Гуен е напълно неподготвена. По погрешка членовете на семейството й, както и тя самата, винаги са смятали, че носителка на гена е нейната братовчедка Шарлот. Затова, когато неконтролируемите скокове в миналото внезапно започват, тя е меко казано неприятно изненадана. За разлика от обучената Шарлот, Гуен няма никаква представа от фехтовка и изискани маниери. Не владее чужди езици, а познанията й по история са основно от холивудските филми, които е гледала.
Но всички тези проблеми бледнеят пред опасността, идваща от мистериозно тайно общество и пътуващия като нея във времето Гидиън – най-добре изглеждащото момче, което е виждала през вековете...


Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 385369_464868696882506_1107107215_n


Последната промяна е направена от liusi на Съб 5 Яну - 11:26; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 99671110

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Поредицата е супер! ❤ 

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Много добре книга.Прочетох и двете и очаквам третата Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 909357165

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Определено книгите ми харесаха повече от филма и нямам търпение да излезе "Смарагдовозелено"

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Книгите много ми харесаха и очаквам с нетърпение"Смарагдовозелено",което уж щеше да излезе септември-октомври ама надали...Между другото преди време четох други две книги на Керстин Гер-"Неморално предложение"и"Всяко решение си има проблем" много бяха забавни и ги препоръчвам.Съвременни романи са,няма нищо свръхестествено,но Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 3569552857 

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
milla71 написа:
Книгите много ми харесаха и очаквам с нетърпение"Смарагдовозелено",което уж щеше да излезе септември-октомври ама надали...Между другото преди време четох други две книги на Керстин Гер-"Неморално предложение"и"Всяко решение си има проблем" много бяха забавни и ги препоръчвам.Съвременни романи са,няма нищо свръхестествено,но Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 3569552857 

И аз чакам с нетърпение да излезе книгата, че искам да си ги купя и прочета накуп. Явно няма да е скоро :dry: Дано поне за панаира на книгата да е.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Аз прочетох и двете книжки, които са преведени на български, но филмът по пъвата част ми хареса повече от книгата.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
"Смарагдовозелено"-13.12.2013г.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Супер, събраха се много коледни подаръци.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Най-после! Вече се замислях дали да не я прочета на руски, но "Гвендолин" малко ме дразни.
Ще си я изчакам на български.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Купих първите две книги,но не съм ги чела,очаквам и последната,за да прочета трилогията наведнъж.От коментарите ви реших,че е добра и нямам търпение да я прочета.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Очаквайте "Смарагдовозелено", последната книга от трилогията
"Скъпоценни камъни".
Краят на голямото чакане настъпва на 13.12.2013 ...

Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 1472906_602198996482808_119160623_n

______________________________
Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 99671110

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Нямам търпение да излезе и да се насладя на цялата поредица.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Току-що приключих с Рубиненочервено. Много ми хареса книжката, нищо че е тийн. Много увлекателно е написана и просто те увчлича докато не я приключиш.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Вече прочетох Смарагдовозелено- супер е! :love: 

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Много хубави отзиви за поредицата прочетох, зарибих се и скоро ще посетя книжарницата.

______________________________
Трилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 Wogwagersng

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Книгите са много добри.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Трилогията определено ми хареса! Попринцип това не е моя жанр , но останах много доволна. Историята е доста интересна и увлекателна.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Има и много сладки филмчета по книгите

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
Трите книги съм ги прочела, нямат нищо общо с филмите.
Книгите са много по интересни.

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
прочетох ги, после след време още веднъж и чаках с нетърпение да видя филмите, и бях ядосана да видя каква боза са направили .... :х

descriptionТрилогия: "Скъпоценни камъни" - Page 2 EmptyRe: Трилогия: "Скъпоценни камъни"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply